• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Kaliszem

(24)
  • wolnostojący Dębe, ul. Szarotki
    wolnostojący Dębe, ul. Szarotki

    Dębe

    • 1 229 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 7 730 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom jednorodzinny Dębe, gm. Serock gotowy do zamieszkania komfort i oszczędność Jeśli marzysz o nowoczesnym, funkcjonalnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, do któr...

  • Dom z budynkiem gospodarczym w Białej
    1 / 16
    Dom z budynkiem gospodarczym w Białej

    Biała

    • 670 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 5 076 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest dobrze utrzymany dom po remoncie, położony w urokliwej lokalizacji, tuż przy lesie, w otoczeniu natury, idealny dla osób szukających spokoju i bliskości prz...

  • Dom parterowy o pow. 111m2, Kolonia Skarszewek
    1 / 15
    Dom parterowy o pow. 111m2, Kolonia Skarszewek

    Kolonia Skarszewek

    • 690 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 6 217 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż oferujemy komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 111 m², częściowo podpiwniczony, położony na przestronnej działce o powierzchni 1900 m². Nieruchomość znajduje się...

  • Dom Biskupice gm. Pobiedziska,
    1 / 15
    Dom Biskupice gm. Pobiedziska,

    Biskupice

    • 1 590 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 10 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do odkrycia wyjątkowej nieruchomości w Biskupicach pod Poznaniem. To dom z 2004 roku, utrzymany w rustykalnym stylu, który zyska serca osób ceniących naturalne piękno, pr...

  • Sprzedam nowy dom120mkw/działka ok 900 mkw
    1 / 15
    Sprzedam nowy dom120mkw/działka ok 900 mkw

    Kościelna Wieś

    • 599 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom nowy /nie zamieszkaly/z poddaszem uzytkowym,położony w centrum Kościelnej Wsi w bardzo dobrej lokalizacji , ,Parter- 2 pokoje,kuchnia,łazienka holl,kotłownia ,taras//Poddasze...

  • Sprzedam dom na wsi
    1 / 12
    Sprzedam dom na wsi

    Janków

    • 320 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący jednorodzinny z budynkami gospodarczymi i z dużym ogrodem położony w Jankowie koło Kuczkowa Dom składa się z 4 pokoi ,kuchni ,łazienki ,kotłowni i dwóch...

  • Sprzedam dom w Opatówku/zamiana na mieszkanie
    1 / 9
    Sprzedam dom w Opatówku/zamiana na mieszkanie

    Opatówek

    • 720 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 4 932 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość w spokojnej okolicy do centrum ok. 5 minut. Niedaleko szkoła, przedszkole, apteka, park. W roku 2022 przeprowadzono termomodernizacje budynku (styropian 20 cm), wymie...

  • Na sprzedaż nieruchomość mieszkalno-usługowa
    1 / 8
    Na sprzedaż nieruchomość mieszkalno-usługowa

    Skalmierzyce

    • 1 390 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 3 862 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nieruchomość mieszkalno-usługowa o łącznej powierzchni użytkowej ok 360 m2 usytuowana na działce 2544 m2 w Skalmierzycach. Powierzchnia domu ok. 190 m2, powierzchnia bu...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom z budynkami gospodarczymi
    1 / 10
    Dom z budynkami gospodarczymi

    Biskupice

    • 249 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 2 395 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy Państwu siedlisko na sprzedaż położone w cichej i spokojnej miejscowości Biskupice (gm. Grodziec), w odległości ok. 20 km od Konina. To idealne miejsce dla osób poszukuj...

  • Sprzedam dom z garażem – Bielawy, k. Konina
    Sprzedam dom z garażem – Bielawy, k. Konina

    Bielawy

    • 549 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 575 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 120,5 m², usytuowany na 8-arowej działce w malowniczej miejscowości Bielawy, gmina Kazimierz Biskupi. To dosko...

  • Dom Szczytniki rynek pierwotny ul.

    Szczytniki

    • 669 999 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 7 205 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowe osiedle zlokalizowane w Szczytnikach to wymarzone miejsce dla osób poszukujących mieszkania z ogródkiem, w okolicach Poznania.Ciekawa architektura, odbiegająca swoją estetyką...

  • Dom szeregowy na kameralnym osiedlu
    Dom szeregowy na kameralnym osiedlu

    Złotniki

    • 5 400 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący 5 km od Kalisza
    1 / 12
    Dom wolnostojący 5 km od Kalisza

    Skarszew

    • 610 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 4 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący w spokojnej okolicy
    1 / 13
    Dom wolnostojący w spokojnej okolicy

    Stobno Siódme

    • 895 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 984 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 3
    Dom wolnostojący

    Żychlin

    • 510 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Wyjątkowa architektura bliźniak z pompą ciepła
    1 / 14
    Wyjątkowa architektura bliźniak z pompą ciepła

    Szczytniki » ul. Choinkowa

    • 569 999 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PMG Investment
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Żychlinie
    1 / 4
    Dom w Żychlinie

    Żychlin

    • 495 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 5 440 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Wrząca

    • 399 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 5 182 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Lokator Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom z ogrodem, PROMOCYJNA CENA !!!
    1 / 5
    Dom z ogrodem, PROMOCYJNA CENA !!!

    Szczytniki

    • 629 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 6 764 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • ★ Wysoki standard ★ Oddanie w tym roku ★
    1 / 6
    ★ Wysoki standard ★ Oddanie w tym roku ★

    Szczytniki

    • 649 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 6 301 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości