• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kalwaria Zebrzydowska +20 km
  • Rudniki
  • Trzcianka
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Czerskiem

(25)
  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Lipowa

    • 515 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 3 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Rytel

    • 1 999 000 zł cena
    • 314 m2 powierzchnia
    • 6 367 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Agroturystyczny raj, rodzinna enklawa  spokoju
    1 / 20
    Agroturystyczny raj, rodzinna enklawa spokoju

    Odry

    • 1 400 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Na sprzedaż, budynek mieszkalny, Wądół, gmina Kołczygłowy

    Wądoły

    • 999 000 zł cena
    • 416 m2 powierzchnia
    • 2 402 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    WGN Nieruchomości
    Agent nieruchomości

  • 1 / 2
    KLIMATYCZNY STARY DOM Z CZERWONEJ CEGŁY

    Śliwiczki

    • 330 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 3 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    KLIMATYCZNY STARY DOM Z CZERWONEJ CEGŁY - SIEDLISKO NAD PRUSINĄ W BORACH TUCHOLSKICH Zamysł całości gospodarstwa - styl rustykalny, zmierzający do utrzymania dawnej świetności si...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Malowniczo usytuowany komfortowy dom wolnostojacy !!
    1 / 13
    Malowniczo usytuowany komfortowy dom wolnostojacy !!

    Męcikał

    • 799 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 2 283 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy Państwu do sprzedaży przestronny, dom wolnostojący, usytuowany w malowniczej miejscowości Męcikał, gmina Brusy, powiat chojnicki, województwo pomorskie. Doskonały dla du...

  • Dom z dostępem do jeziora!
    1 / 19
    Dom z dostępem do jeziora!

    Chrztowo

    • 990 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 10 313 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Osie

    • 390 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Łążek

    • 260 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 3 769 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom 150 m² Cekcyn

    Cekcyn » ul. Łąkowa

    • 509 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 2 036 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w Cekcynie, położony przy ulicy Łąkowej. Cicha oraz spokojna okolica w niedalekiej odległości od jeziora oraz lasów. Całkowita powierzchnia: 250 m²Powierzchnia użytko...

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Charzykowy

    • 1 300 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 7 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Wiejska posiadłość z możliwościami-Bory Tucholskie
    1 / 20
    Wiejska posiadłość z możliwościami-Bory Tucholskie

    Płazowo

    • 749 000 zł cena
    • 233 m2 powierzchnia
    • 3 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Przytulny dom na dużej działce w Piechowicach!
    1 / 20
    Przytulny dom na dużej działce w Piechowicach!

    Piechowice

    • 849 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 4 446 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • WYJĄTKOWA POSADŁOŚĆ W BORACH TUCHOLSKICH - ZALESIE
    1 / 18
    WYJĄTKOWA POSADŁOŚĆ W BORACH TUCHOLSKICH - ZALESIE

    Zalesie

    • 1 400 000 zł cena
    • 282 m2 powierzchnia
    • 4 965 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Charzykowy

    • 2 980 000 zł cena
    • 435 m2 powierzchnia
    • 6 851 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Wielki Podleś ul.

    Wielki Podleś

    • 549 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 195 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWOCZESNY Domek LETNISKOWY całoroczny na KASZUBACH / Wielki Podleś 10 km od Kościerzyny.Na sprzedaż dom całoroczny w miejscowości Wielki Podleś, gm Kościerzyna, powiat kościerski,...

  • Dom stan surowy Cekcyn Bory Tucholskie

    Cekcyn » ul. Leśna

    • 495 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 3 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesna klasyka w sercu Borów Tucholskich!Na sprzedaż dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, w stanie surowym otwartym, położony w malowniczej miejscowości Cekcyn (powiat tuch...

  • Dom Niedamowo ul.

    Niedamowo

    • 788 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 6 513 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    BUDYNEKDom jednorodzinny o powierzchni 121,30 m², wybudowany w 2003 roku, w bardzo dobrym stanie technicznym - gotowy do zamieszkania, po modernizacji. Zastosowano nowoczesne, ekon...

  • Dom całoroczny nad jeziorem Bory Tucholskie

    Kruszka

    • 919 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 8 355 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna wyłącznie w Kurlandt InvestSzukasz prywatnego miejsca nad wodą, gdzie faktycznie da się mieszkać cały rok, a nie tylko przyjechać na weekend? Ten dom w Kruszce to g...

  • Dom Nowa Kiszewa ul.

    Nowa Kiszewa

    • 999 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 995 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom z możliwością prowadzenia usług w Nowej Kiszewie!PROWIZJA 0% DLA KUPUJĄCEGO!LOKALIZACJA: Dom zlokalizowany jest przy głównej ulicy Nowej Kiszewy. Miejscowość znajdu...

  • Dom 137 m² + działka 3476 m² Bysław

    Bysław » ul. Główna

    • 599 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 4 373 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni 137 m² położony w Bysławiu.DZIAŁKA• Działka o powierzchni 3476 m², płaska, w kształcie prostokąta ze stawem w tylnej części.• Całość ogrodzona, z doja...

  • Dom w lesie na pięknej działce za Kościerzyną
    1 / 15
    Dom w lesie na pięknej działce za Kościerzyną

    Lamk

    • 1 299 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 12 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do Domu ze stawami w pięknych lasach za Kościerzyną na przestronnej działce ze stawami , 1,48 ha . W tak pięknym miejscu i nieruchomości z takim widokiem , wypoczynek o...

  • Piętrowy dom z dużą działką nad jeziorem Wdzydze Kaszuby
    1 / 9
    Piętrowy dom z dużą działką nad jeziorem Wdzydze Kaszuby

    Wdzydze

    • 799 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 5 473 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Wyjątkowa lokalizacja w zalesionym, zielonym sercu Szwajcarii Kaszubskiej - Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego na słynnym Osiedlu Plastyków. Sąsiedzi znani artyści. Cicha, spokojna o...

  • Siedlisko przy lesie agroturystyka Cekcyn

    Cekcynek

    • 790 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 077 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa nieruchomość siedliskowa położona na skraju miejscowości Cekcyn, bezpośrednio przy granicy Tucholskiego Parku Krajobrazowego.To idealne miejsce dla osób szukających spoko...

  • Dom z działką na usługi handlowe 80 m od jeziora

    Stobno

    • 175 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość blisko jeziora z potencjałem handlowym, usługowym oraz mieszkalnym!LOKALIZACJA:wioska borowiacka Stobno, gmina Tuchola, woj. kujawsko - pomorskie,ok. 80 metrów od jezi...

  • Dom letniskowy z prywatnym lasem Bory Tucholskie

    Suchom

    • 285 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 8 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię zapach lasu, a zamiast miejskiego hałasu słychać tylko szum drzew i śpiew ptaków. Miejsce, gdzie możesz zwolnić, odpocząć i złapać oddech....

  • Dom całoroczny nad jeziorem Bory Tucholskie

    Kruszka » ul. Śliwkowa

    • 919 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 8 355 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna wyłącznie w Kurlandt InvestSzukasz prywatnego miejsca nad wodą, gdzie naprawdę można mieszkać przez cały rok, a nie tylko wpadać na weekend? Ta nieruchomość w miejs...

  • Dom Kłodawa ul. 3 Maja

    Kłodawa » ul. Maja

    • 629 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 7 068 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPERHOUSE Dom bezczynszowy z roku 2020 roku w zabudowie bliźniaczej. Metraż to 68,76 metrów kwadratowych plus możliwość zaaranżowania poddasza ( okoł...

  • Dom Chrztowo ul.

    Chrztowo

    • 599 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 656 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    HOT OFERTA W PEPPER HOUSE!!630 000zł -> 599 000złPROMOCJA TYLKO DO KOŃCA MARCA!Domek jest gotowy do zamieszkania, w pełni wyposażony, z wyłożoną kostką brukową o pow. 120m2 na tere...

  • Dom Kłodawa ul. Sosnowa

    Kłodawa » ul. Sosnowa

    • 795 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 8 458 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Świetnie utrzymany dom z trzema sypialniami. Wysoki standard. Atuty nieruchomości:- cicha i spokojna okolica- Garaż dwustanowiskowy- 3 pełnoprawne sypialnie- ogrzewanie podłogowe-...

  • Dom w stanie surowym Wielkie Budziska Cekcyn

    Wielkie Budziska

    • 375 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 3 178 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym – Wielkie Budziska, gmina Cekcyn, w Borach Tucholskich.Stan surowy otwarty daje możliwość własnej aranżacji wnętrza i wykończenia domu zgo...

  • Domek Krzywogoniec 210 metrów do jeziora

    Krzywogoniec

    • 239 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 3 855 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domek letniskowy o powierzchni 62 metrów kwadratowych, położony w malowniczym Krzywogońcu.Na działce znajdują się stare drzewa, co nadaje jej naturalnego charakteru i tworzy wyjątk...

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Osie

    • 390 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 965 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dzień Pokazowy sobota 18.04.
    1 / 16
    Dzień Pokazowy sobota 18.04.

    Charzykowy

    • 1 390 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 8 177 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: Nowoczesny dom typu bliźniak – w miejscowości Charzykowy, wykończony pod klucz w wysokim standardzie | Fotowoltaika | Gotowy do odbioru. Cena: 1 390 000 PLN Powierzch...

  • Leśna oaza 230 m od jeziora – Płazowo, Bory

    Płazowo

    • 439 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 780 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wymarzony dom w zielonej okolicy – Płazowo, Bory TucholskieZapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości położonej w sercu Borów Tucholskich.Dom znajduje się w urokl...