dom na sprzedaż
11 kwi 2023

KLIMATYCZNY STARY DOM Z CZERWONEJ CEGŁY

woj. Kujawsko-Pomorskie pow. tucholski gm. tucholski
Odświeżone 3 lata temu, Wtorek, 11 kwiecień 2023 10:23
330 000 zł 105 m2
330 000 zł 105 m2 3 143 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 105 m2
Cena za metr 3 143 zł/m2
Typ domu Wolnostojące
ID oferty K26608019

Opis

KLIMATYCZNY STARY DOM Z CZERWONEJ CEGŁY - SIEDLISKO NAD PRUSINĄ W BORACH TUCHOLSKICH
Zamysł całości gospodarstwa - styl rustykalny, zmierzający do utrzymania dawnej świetności siedliska.
Z całą pewnością sprawdzi się jako siedlisko agroturystyczne - sprzyja temu zamysłowi bliskość ośrodka turystycznego w Tleniu (odległość ok. 10km), oraz innych mniejszych plaż wypoczynkowych w romantycznej scenerii jezior, w otulinie wiekowych drzew, piękna krajobrazu (przedwojenne budownictwo, stary młyn), niesamowity mikroklimat.
Praktyczne położenie miejscowości Śliwiczki - przy trasie asfaltowej do Śliwic (gmina odległa ok. 2km).
Śliwiczki: dostęp do zaopatrzenia, edukacji, pracy - miejscowy sklep, szkoła podstawowa, prywatne zakłady pracy, przedszkole, biblioteka, straż pożarna, itp...
Śliwice: sklepy, apteka, ośrodek zdrowia, szkoły, zakłady pracy, punkty usługowe, restauracje, kościół, dom kultury, biblioteka, przedszkole, straż pożarna, posterunek policji, itp...
Dogodny dojazd do większych aglomeracji miejskich - w odległości zaledwie kilku metrów - przystanek autobusowy oraz ok. 300-tu metrów - kolejka wąskotorowa (ARRIVA).
Oprócz budynku mieszkalnego na działce stoi przedwojenna - ogromna, drewniana stodoła, częściowo murowana (pomieszczenie gospodarcze i do hodowli zwierząt). Z potencjałem, do remontu. Dwa kamienne baseny i studnia.
Wielkość działki - 1500mkw
Nad zabudowaniami górują 3. drzewa, lipy.
Na działce posadzone są wyselekcjonowane - cenne, mające wysokie wartości zdrowotne - krzewy jadalne, ozdobne i drzewa owocowe.