• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Jeleśnia
  • Chruszczobród
  • Trzebnica
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Złotowo

(1)
  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Złotowo

    • 235 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 2 044 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Gotelp ul.

    Gotelp

    • 217 650 zł cena
    • 4 353 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka z DOSTĘPEM DO RZEKI  w powiecie Chojnickim gmina: Czersk obręb Gotelp 3 Działka:523/14- 5585m2 RVI 1259m2ŁV   601m2PszVI 2923m2Ls V   802m2523/15- 5263m2RVI 641m2ŁV 1498m2P...

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Czersk

    • 1 109 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 3 825 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Czersk

    • 240 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Czersk

    • 250 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 411 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Czersk

    • 780 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 5 532 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka 1,9 ha blisko jeziora/ Kanał Brdy

    Legbąd

    • 499 000 zł cena
    • 18 900 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1,89 ha, zlokalizowana w spokojnej miejscowości Legbąd, w bliskiej odległości od pięknego jeziora. Jest to idealne miejsce dla osób cen...

  • Działka rolno-budowlana 2 ha Łąg/k. Czerska
    1 / 2
    Działka rolno-budowlana 2 ha Łąg/k. Czerska

    Łąg

    • 460 000 zł cena
    • 19 500 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę 111/1 o powierzchni 1,95 ha, w tym ok. 0,7 ha 45-letniego sadu (głównie jabłonie). Dla działki wydane są warunki zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej o powierzchn...

  • DOM 105M2 | DZIAŁKA 1400M2 | DO WPROWADZENIA

    Łukowo

    • 989 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 9 420 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE --Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość, zaprojektowaną z myślą o rodzinie szukającej komfortu, przestrzeni i wysokiej...

  • Działka Struga ul.

    Struga

    • 100 000 zł cena
    • 1 038 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    DZIAŁKA:Działka położona w sąsiedztwie kilku akwenów, w tym Jeziora Struga, Jeziora Wielkiego oraz Jeziora Pani. Teren jest typowo rekreacyjno-leśny, co czyni go atrakcyjnym dla os...

  • 1 / 3
    Działka Legbąd ul. Szkolna

    Legbąd » ul. Szkolna

    • 39 000 zł cena
    • 3 168 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż pięknie położona działka leśna. Jest płaska, nieogrodzona, o regularnym kształcie. Na jej powierzchnię składa się las V klasy.LOKALIZACJANieruchomość znajduje się we ws...