• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Głusk
  • Zawidów
  • Kawcze
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Czerskiem

(25)
  • Działka z linią brzegową Jeziora Okonińskiego

    Główka

    • 1 499 999 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 30 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z własną linią brzegową w miejscowości Główka, kilka minut rowerem od Okonin oraz Okonin Nadjeziornych, gm. Śliwice.Wolnostojący dom o powierzchn...

  • Dom letniskowy PREMIUM Okoniny Bory Tucholskie

    Okoniny

    • 790 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 16 809 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wymarzony dom w zielonej okolicy oraz standardzie PREMIUM.Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą zlokalizowaną w sercu Borów Tucholskich.Nieruchomość znajduje się w urokli...

  • Dom z lasem Kowalskie Błota Bory Tucholskie

    Kowalskie Błota

    • 995 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 10 365 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli marzysz o spokojnym azylu w sercu Borów Tucholskich, gdzie czas płynie wolniej, a natura pozwala naprawdę odpocząć – ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania.Całoroczny, klim...

  • Dom Dąbrówka rynek pierwotny ul.

    Dąbrówka

    • 1 099 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 4 580 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom bliźniak - inwestycja w Dąbrówce k. Luzina (pow. wejherowski)Podstawowe informacje-Typ zabudowy: dom bliźniak (dwa segmenty połączone garażem)-Powierzchnia całkowita: ok. 240 m...

  • Dom Dąbrówka rynek pierwotny ul.

    Dąbrówka

    • 1 099 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 4 580 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom w lesie 100 m od jeziora Bory Tucholskie

    Kowalskie Błota

    • 435 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 5 241 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Klimatyczna nieruchomość do zamieszkania na stałe lub rekreacji, w enklawie ciszy i spokoju. Dom w niepowtarzalnej lokalizacji - osada 11 domków letniskowych, otoczonych prywatnym...

  • Siedlisko Okoniny Nadjeziorne

    Okoniny Nadjeziorne

    • 849 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 660 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    *** Takie nieruchomości pojawiają się niezwykle rzadko.***Nieruchomość siedliskowa w Okoninach Nadjeziornych – zaledwie 300 m od jeziora, w Borach Tucholskich.To miejsce, w którym...

  • DOM 105M2 | DZIAŁKA 1400M2 | DO WPROWADZENIA

    Łukowo

    • 989 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 9 420 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE --Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość, zaprojektowaną z myślą o rodzinie szukającej komfortu, przestrzeni i wysokiej...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Przytulny dom bliźniak w Zawadzie z garażem

    Zawada

    • 800 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 6 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej w urokliwej Zawadzie. Segment I o powierzchni 122,66 m² to miejsce łączące nowoczesnoś...

  • Dom Borsk gm. Karsin
    1 / 5
    Dom Borsk gm. Karsin

    Borsk

    • 250 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Drewniany domek rekreacyjny Borsk | Jezioro Wdzydze | 250 000 zł Borsk, gmina Karsin | ok. 1 km od Jeziora Wdzydze Na sprzedaż drewniany domek rekreacyjny o powierzchni 35 m (7...

  • Dom całoroczny Rosochatka Jezioro Okonińskie

    Rosochatka

    • 850 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 14 656 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy dom w sercu Borów Tucholskich!Nieruchomość stanowi rzadko spotykane połączenie nowego budynku, oryginalnego charakteru architektury drewnianej oraz pełnej gotowości do zamiesz...

  • Dom w lesie 100 m od jeziora Bory Tucholskie

    Kowalskie Błota

    • 435 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 5 241 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Drewniany dom z duszą w Śliwicach

    Śliwice » ul. Leśna

    • 479 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 5 988 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż urokliwy dom jednorodzinny z 1920 roku, o powierzchni 80 m², położony na przestronnej działce o powierzchni 2754 m². Nieruchomość znajduje się w miejscowości Śliwice –...

  • Dom w Borach Tucholskich pompa ciepła fotowoltaika

    Brzozowe Błota

    • 895 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 6 303 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy wyjątkową ofertę komfortowego domu położonego wśród sosnowych lasów Borów Tucholskich, zaledwie 4 minuty od Jeziora Okonińskiego. To idealna propozycja dla osób ceniąc...

  • Nad brzegiem rzeki Brdy..- Tu czas płynie wolniej..
    1 / 15
    Nad brzegiem rzeki Brdy..- Tu czas płynie wolniej..

    Rytel

    • 599 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 984 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca, gdzie czas płynie wolniej, a poranki budzą Cię szumem rzeki i śpiewem ptaków? Oto Twoja przystań – rustykalny dom letniskowy nad Brdą, z własnym pomostem i bezpośr...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wiele

    • 850 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 8 855 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Złotowo

    • 235 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 2 044 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Karsin

    • 390 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Czarna Woda

    • 390 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 4 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Wojtal

    • 590 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości