• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Moskwa

(1)
  • Nieliczni zdobyli Moskwę – Ty też możesz!
    1 / 16
    Nieliczni zdobyli Moskwę – Ty też możesz!

    Moskwa

    • 1 450 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 5 179 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Lipiny

    • 1 490 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 7 526 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Marianów Kołacki

    • 1 380 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 11 405 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Brzeziny

    • 2 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Byszewy

    • 1 290 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 7 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wiączyń Dolny

    • 2 000 000 zł cena
    • 38 714 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PPHU "Kałuccy"Domus Nieruchomości Jacek Kałucki
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wiączyń Dolny

    • 1 690 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Ługi ul.

    Ługi

    • 750 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 3 732 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w stanie surowym zamkniętym / 200 m2 / 3256 m2 działki / Ługi gm. StrykówNa sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, o powierzchni użytkowej 200 m2, położony w m...

  • Dom w Brzezinach 210 m2 stan surowy działka 512 m2
    1 / 12
    Dom w Brzezinach 210 m2 stan surowy działka 512 m2

    Brzeziny

    • 350 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 1 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w Brzezinach 210 m2 – powierzchnia zabudowy 92 m2 stan surowy – trzy kondygnacje. Działka 512 m2 zbliżona do kwadratu. ulica Niemcewicza 33 Uwaga: wszelkiej maści pośrednikom...

  • Dom Dobra

    Dobra

    • 2 560 000 zł cena
    • 449 m2 powierzchnia
    • 5 702 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o pow. użytkowej 449 m2 , położony w malowniczej miejscowości Dobra (gmina Stryków, powiat zgierski), w bliskim sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Wz...

  • Dom Wiączyń Dolny

    Wiączyń Dolny

    • 1 950 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 10 956 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż komfortowy, energooszczędny parterowy dom wolnostojący o pow. całkowitej 178 m2 w Nowosolnej (obr. Wiączyń Dolny). Ogrodzona działka o pow. 1594 m2 (szer. 35 x...