• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Młodzianów

(1)
  • Sprzedam-zamienię dom (Dolina Baryczy) rejony Milicza.
    1 / 9
    Sprzedam-zamienię dom (Dolina Baryczy) rejony Milicza.

    Młodzianów

    • 500 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam -zamienię (na mieszkanie we Wrocławiu lub inną nieruchomość w pobliżu Wrocławia) duży dom Dolina Baryczy okolice Milicza - Dolnyśląsk. Do sprzedania dom o powierzchni 5...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • SPRZEDAM DOM TWARDOGÓRA
    1 / 16
    SPRZEDAM DOM TWARDOGÓRA

    Twardogóra

    • 999 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 3 568 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom 3- piętrowy, każde piętro może być samodzielne, CO węglowe , kanalizacja, woda miejska, ocieplony, lata 90 -te, okna plastiki, piwnica-wysoka,działka 6 ar. cały czas zamieszkał...

  • Sprzedam Dom 35 km. od Wrocławia -Twardogóra
    1 / 16
    Sprzedam Dom 35 km. od Wrocławia -Twardogóra

    Twardogóra

    • 999 000 zł cena
    • 289 m2 powierzchnia
    • 3 457 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Boników

    • 625 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 128 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Dziadkowo

    • 2 850 000 zł cena
    • 263 m2 powierzchnia
    • 10 837 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Piękny Dom | Krotoszyn
    1 / 17
    Piękny Dom | Krotoszyn

    Krotoszyn

    • 660 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 5 157 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Piękny, wykończony, idealny dla Rodziny

    Twardogóra

    • 890 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 5 057 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zakupu domu w miejscowości Twardogóra.Dom o powierzchni użytkowej 176,66 m2 położony na 30 arowej działce. Budynek wolnostojący, częściowo podpiwniczony, parterowy z u...

  • Prywatna enklawa na 51 arowej działce, Twardogóra

    Twardogóra

    • 950 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyobraź sobie poranną kawę na zadaszonym tarasie, z widokiem na ponad pół hektara własnej, starannie wypielęgnowanej zieleni. Ten dom to nie tylko cztery ściany – to przestrzeń, kt...

  • Dom wolnostojący z pow. gosp. Moszyce k/Twardogóry

    Moszyce

    • 990 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 5 077 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sylwia Majchrzak
    Agent nieruchomości

  • Dom wolnostojący z pow. gosp. Moszyce k/Twardogóry
    1 / 16
    Dom wolnostojący z pow. gosp. Moszyce k/Twardogóry

    Moszyce

    • 990 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 5 077 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Życie to ciągłe zmiany! Sprzedajemy nieruchomość, która idealnie sprawdzi się jako połączenie miejsca do życia z rodziną i możliwością prowadzeniem własnej działalności gospodarcze...

  • LUKSUSOWA WILLA na pięknej działce w wyjątkowym miejscu DOLINY BA...

    Milicz

    • 2 800 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    WYJĄTKOWA REZYDENCJA położona w Rudzie Milickiej, tylko 3 km od Milicza i 60 km od Wrocławia. o powierzchni 280 m2 na dużej pięknie zagospodarowanym działce, w samym sercu Parku Kr...

  • Unikatowy dom z klimatyzacją i fotowoltaiką

    Twardogóra

    • 999 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 5 097 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam na prezentację zadbanego domu, znajdującego się w Miejscowości Twardogóra, na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Na dole dom składa się z pomieszczeń:- wiatrołap-...

  • Milicz/Krośnice, Kamienica do remontu, 6 mieszkań
    1 / 15
    Milicz/Krośnice, Kamienica do remontu, 6 mieszkań

    Milicz

    • 697 000 zł cena
    • 302 m2 powierzchnia
    • 2 308 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dach po remoncie, nowa dachówka, nowe okna, możliwy podział na kilka lokali mieszkalnych. Oferta dla inwestora. Możliwość podziału na osobne mieszkania, lub jako budynek mieszkaln...

  • Mieszkaj, część wynajmij i spłacaj kredyt

    Goszcz

    • 960 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 3 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z najnowszą ofertą domu, składającego się z części mieszkalnej, a także z części usługowej (na parterze).Mieszkanie na górze składa się z:- przestronneg...

  • Dom z dużą działką, aż 11791m2, z własnym lasem
    1 / 16
    Dom z dużą działką, aż 11791m2, z własnym lasem

    Postolin

    • 1 210 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 17 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z dużą działką, aż 11791m2, z własnym lasem, tylko 10 minut od Milicza! Na sprzedaż oferujemy urokliwy, wolnostojący dom z 1920 roku, położony w miejscowości Postolin – ideal...

  • Sprzedam gospodarstwo pod lasem
    1 / 16
    Sprzedam gospodarstwo pod lasem

    Łazisko

    • 1 200 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 7 644 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Dom mieszkalny 156,8 m2 oraz domek ogrodnika 101,8m2 na działce 4207m2 pod lasem w małej osadzie 60km od Wroclawia i 10km od Twardogóry. Dojazd asfalt pod sam Dom.Media to woda z w...

  • NOWA CENA! Kamienica, dom w Zdunach z duza dzialka!
    1 / 12
    NOWA CENA! Kamienica, dom w Zdunach z duza dzialka!

    Zduny

    • 999 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 2 498 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    STYLOWA KAMIENICA Z DUSZĄ Z KOŃCA XIX W. POŁOŻONA W MAŁEJ CHOĆ PRESTIŻOWEJ, KAMERALNEJ, PRZYJEMNEJ, SPOKOJNEJ, BEZPIECZNEJ I UROKLIWEJ MIEJSCOWOŚCI ZDUNY - SAMO CENTRUM! 100 % UDZ...

  • Nieruchomość - Granowiec

    Granowiec

    • 564 952 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 2 511 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    „Syndyk Masy Upadłości dłużnika Przemysława Wojciechowskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza przetarg na składnik majątku w postaci prawa własności...

  • Sprzedam nieruchomość
    1 / 7
    Sprzedam nieruchomość

    Zduny

    • 999 999 zł cena
    • 315 m2 powierzchnia
    • 3 175 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący z poddaszem użytkowym 186 m kw. powierzchni użytkowej. Dom oddany do użytku w 2010r. znajduje się w m. Zduny k/Kalisza. Nieruchomość o pow. 600 m.kw. jest usyt...

  • Dom jednorodzinny w Wesółce koło Twardogóry
    1 / 16
    Dom jednorodzinny w Wesółce koło Twardogóry

    Moszyce

    • 1 055 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 6 807 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: dom jednorodzinny w Wesółce koło Twardogóry Oferujemy wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 155 m², położony na dużej, w pełni ogrodzonej działce o powi...

  • Nieruchomość - Granowiec

    Granowiec

    • 398 790 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 1 773 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Nieruchomość - Granowiec
    1 / 12
    Nieruchomość - Granowiec

    Granowiec

    • 398 790 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 1 773 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Brzezina ul. Markowa

    Brzezina » ul. Markowa

    • 960 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 5 749 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż nowy, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 167m2 z garażem (powierzchna po podłodze: 184,66 m2) Budynek wg nowoczesnego i autorskiego pro...

  • Okazja! Dom z duszą i ogrodem w sercu Milicza

    Milicz

    • 650 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością prezentuję Państwu nieruchomość z ogromnym potencjałem, położoną na jednym z najbardziej pożądanych , spokojnych osiedli domów jednorodzinnych w Miliczu. Na sprzeda...

  • Dom w centrum Twardogóry – 146 m², 6 pokoi, garaż

    Twardogóra

    • 689 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 4 720 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w centrum Twardogóry- 146 m², 6 pokoi, garaż z kanałem, zadbana działka 563 m².Szukasz wygodnego, solidnego domu w Twardogórze, gotowego do wprowadzenia? Ta nieruchomość łączy...