• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Niemcza +20 km
  • Glinik Polski
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Łubno

(1)
  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Łubno

    • 759 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 12 443 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Fiałkowska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Wiskitki

    • 650 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Sade Budy

    • 480 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 8
    Dom bliźniak

    Międzyborów

    • 1 165 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 8 205 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 8
    Dom bliźniak

    Międzyborów

    • 1 140 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 8 029 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Żyrardów

    • 599 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 446 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Fiałkowska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Sokule

    • 349 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 11 634 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Fiałkowska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Wiskitki

    • 999 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 4 758 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Fiałkowska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Sade Budy

    • 960 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 4 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Korytów

    • 260 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Fiałkowska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Miedniewice

    • 970 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 850 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Fiałkowska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Międzyborów

    • 1 200 000 zł cena
    • 231 m2 powierzchnia
    • 5 195 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Fiałkowska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Puszcza Mariańska

    • 950 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 6 598 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Korytów

    • 1 290 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 9 486 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom z bala drewnianego Budy Zaklasztorne

    Budy Zaklasztorne

    • 1 450 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania piękny dom wolnostojący z drewna w miejscowości Budy Zaklasztorne gmina Puszcza Mariańska. Dom jest usytuowany w cichej i spokojnej okolicy na działce o powierzchni...

  • Dom z dużą działką. Też dla firmy.

    Stare Kozłowice

    • 1 500 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 6 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o powierzchni użytkowej 330 m2 zlokalizowany w Gminie Wiskitki k/Żyrardowa. Budynek z 2005 r. Jego lokalizacja i wielkość doskonale pozwoli zorganizować w nim siedzibę firmy.Na...

  • Dom Międzyborów gm. Jaktorów
    1 / 15
    Dom Międzyborów gm. Jaktorów

    Międzyborów

    • 950 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 7 365 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży nowy bliźniak wg. projektu ARCHON Willa AMELIA R2. Pierwsze piętro - BEZ SKOSÓW , położony 500 m do stacji PKP Międzyborów, do Szkoły i Przedszkola 1 km. Media energi...

  • Dom w Otulinie Lasu - Budy Zaklasztorne

    Budy Zaklasztorne

    • 1 490 000 zł cena
    • 289 m2 powierzchnia
    • 5 156 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z potencjałem i przestrzenią – Budy Zaklasztorne, gm. Puszcza Mariańska Jeśli marzysz o domu, który zapewni przestrzeń, spokój i wygodę życia z dala od miejskiego zgiełku, a j...

  • Wiskitki - dom w stanie deweloperskim
    1 / 10
    Wiskitki - dom w stanie deweloperskim

    Wiskitki

    • 799 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 6 342 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Wiskitki – atrakcyjny, wygodny dom dwulokalowy, parterowy z użytkowym poddaszem. Budynek składa się z dwóch bliźniaczych segmentów, każdy o powierzchni użytkowej 126,30 mkw. Oba s...

  • sprzedam dom projekt wb3344
    1 / 7
    sprzedam dom projekt wb3344

    Międzyborów

    • 1 499 999 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ZAREZERWOWANA parter gotowy do mieszkania , góra do częściowego wykończenia gipsem KONTAKT TELEFONICZNY NAJLEPIEJ WIECZOREM 19-21 ZAPYTANIA PROSZĘ WYSYŁAĆ PRZEZ LENTO Opis pr...

  • Budynek użytkowo-mieszkalny dochodowy
    1 / 2
    Budynek użytkowo-mieszkalny dochodowy

    Międzyborów

    • 990 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 7 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Budynek w części usługowy (byłe gabinety medyczne), a w części mieszkalny, po kapitalnym remoncie w 2007r, modernizowany wielokrotnie w późniejszych latach, działka zadrzewiona, dw...

  • Dom Stare Kozłowice ul.

    Stare Kozłowice

    • 1 100 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam gospodarstwo rolne o powierzchni 1,5435 ha w Starych Kozłowicach, w gminie Wiskitki.Nieruchomość obejmuje: budynek mieszkalny jednorodzinny wybudowany w 1968 roku z ceg...

  • Międzyborów- świetny dom w idealnej lokalizacji
    1 / 16
    Międzyborów- świetny dom w idealnej lokalizacji

    Międzyborów

    • 2 200 000 zł cena
    • 334 m2 powierzchnia
    • 6 587 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    POLECAM do sprzedania gotowy do zamieszkania, bardzo wygodny, świetnie położony dom w Międzyborowie. Budynek mieszkalny, jednorodzinny, wolnostojący, dwukondygnacyjny z użytkowym p...

  • Wiskitki - nowy, wykończony dom na dużej działce
    1 / 16
    Wiskitki - nowy, wykończony dom na dużej działce

    Wiskitki

    • 2 990 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 20 341 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecam do sprzedania atrakcyjny nowy, wygodny dom w zabudowie wolnostojącej, o powierzchni użytkowej 147 mkw na dużej działce o pow. 6212 mkw. Budynek parterowy z poddaszem, bez p...

  • Dom wolnostojący o pow.108 m2 |działka pow.1751
    1 / 8
    Dom wolnostojący o pow.108 m2 |działka pow.1751

    Puszcza Mariańska

    • 800 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 7 408 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Numer oferty w biurze 6769 Jeśli szukacie Państwo nieruchomości w spokojnym miejscu z dala od miejskiego zgiełku ta oferta jest odpowiednia! Polecamy do sprzedaży dom wolnostojący,...

  • Lokal mieszkalny
    1 / 6
    Lokal mieszkalny

    Korytów

    • 480 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Ruszyła sprzedaż I etapu inwestycji – Ogrody Żyrardów! Lokalizacja: Korytów A, ul. Działkowa 20 W sprzedaży: 16 lokali mieszkalnych W ofercie: lokale górne lokale dolne domy...

  • Dom Międzyborów gm. Jaktorów
    1 / 9
    Dom Międzyborów gm. Jaktorów

    Międzyborów

    • 1 250 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 7 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy dom parterowy, zbudowany z najwyższej klasy materiałów, położony w doskonałej lokalizacji, na terenie przyrodniczo chronionym. W skład domu wchodzi: salon połączony z jadalnią...

  • Dom Puszcza Mariańska
    1 / 14
    Dom Puszcza Mariańska

    Puszcza Mariańska

    • 1 050 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 4 039 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    tel.: [tel]; [tel]. www.mojdom-zyrardow.pl Poszukujesz domu z piękną działką, z dużymi możliwościami dostosowania do własnych potrzeb? Jeśli tak, to poszukiwania wymarzonego domu w...

  • Dom Puszcza Mariańska
    1 / 15
    Dom Puszcza Mariańska

    Puszcza Mariańska

    • 1 400 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 2 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Położona w Parku Krajobrazowym Puszczy Bolimowskiej leśniczówka z wybudowanym obiektem agroturystycznym. Ok. 10km do zjazdu z autostrady A-2 i ok. 11 km do Skierniewic. Na poło...

  • Budynek użytkowo-mieszkalny Międzyborów blisko PKP
    1 / 2
    Budynek użytkowo-mieszkalny Międzyborów blisko PKP

    Międzyborów

    • 990 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 227 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dochodowa nieruchomość w Międzyborowie gm. Jaktorów, 45km od Warszawy. Aktualnie wynajmowana, możliwość sprzedaży z najemcami. Budynek 140 mkw, złożony z części użytkow...

  • Dom 105 m2, Sade Budy, blisko szkoły i PKP
    1 / 16
    Dom 105 m2, Sade Budy, blisko szkoły i PKP

    Sade Budy

    • 600 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 5 173 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom parterowy o powierzchni 105 m², położony w miejscowości Sade Budy, gm. Jaktorów. BUDYNEK Dom stoi na ogrodzonej działce o powierzchni 363 m² (ok. 20 m x 17,5 m). W...