• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Krosno

(21)
  • Kupię dom na prywatne raty notarialne

    Krosno

    • 120 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 1 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Kupię dom na prywatne raty notarialne. 120000tys. Pierwsza rata 60 tys zł, następnie co miesiąc po 3000 tys. Podkarpacie

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Ekonomiczny dom w niemalże deweloperskim stanie
    1 / 8
    Ekonomiczny dom w niemalże deweloperskim stanie

    Widacz

    • 390 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 2 469 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Miejsce Piastowe

    • 399 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Potok

    • 319 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 2 279 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Głowienka

    • 1 200 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 4 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Wrocanka – dom, w którym się zakochasz
    1 / 20
    Wrocanka – dom, w którym się zakochasz

    Wrocanka

    • 1 300 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 7 879 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Komfortowy dom jednorodzinny pod Krosnem
    1 / 20
    Komfortowy dom jednorodzinny pod Krosnem

    Łężany

    • 1 399 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 8 690 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Drewniany dom w Żarnowcu
    1 / 16
    Drewniany dom w Żarnowcu

    Żarnowiec

    • 220 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom drewniany z działką 30ar – Długie
    Dom drewniany z działką 30ar – Długie

    Długie

    • 109 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 1 212 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesny dom – Wrocanka, gm. Tarnowiec
    Nowoczesny dom – Wrocanka, gm. Tarnowiec

    Wrocanka

    • 880 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 5 087 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Krościenko Wyżne – drewniany dom do remontu
    1 / 14
    Krościenko Wyżne – drewniany dom do remontu

    Krościenko Wyżne

    • 175 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 2 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Jednorodzinny dom pod Krosnem
    Jednorodzinny dom pod Krosnem

    Żeglce

    • 749 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 7 134 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Głowienka – dom w bliskiej odległości od centrum K
    1 / 12
    Głowienka – dom w bliskiej odległości od centrum K

    Głowienka

    • 299 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 323 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Zalesiu
    1 / 15
    Dom w Zalesiu

    Targowiska

    • 260 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Murowany dom w miejscowości Rogi
    Murowany dom w miejscowości Rogi

    Rogi

    • 410 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Jaszczew

    Jaszczew

    • 309 900 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 2 214 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością przedstawiamy Państwu przestronny dom położony w miejscowości Jaszczew, Gm. Jedlicze na dużej działce w bardzo dobrej lokalizacji, w połowie trasy między Jasłem i K...

  • POTOK – dom w klasycznej bryle kwadratu
    POTOK – dom w klasycznej bryle kwadratu

    Potok

    • 300 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom 164m2 na sprzedaż – KROSNO /przedmieścia/.
    1 / 11
    Dom 164m2 na sprzedaż – KROSNO /przedmieścia/.

    Dobieszyn

    • 347 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 2 116 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny położony w bliskiej odległości od granic Krosna – administracyjnie w miejscowości Dobieszyn. Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 16...

  • Dom Długie gm. Zarszyn, Zagumnie
    1 / 15
    Dom Długie gm. Zarszyn, Zagumnie

    Długie

    • 850 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny wybudowany według projektu Archeon „Dom w Lukrecji”, położony na zadbanej, płaskiej działce o powierzchni 8,9 ara w miejscowości Długie k....

  • Dom Żarnowiec gm. Jedlicze,
    1 / 15
    Dom Żarnowiec gm. Jedlicze,

    Żarnowiec

    • 1 290 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 9 627 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjny dom jednorodzinny parterowy z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku, usytuowany na dużej, ogrodzonej działce. Nieruchomość zadba...

  • Dom na sprzedaz
    1 / 9
    Dom na sprzedaz

    Korczyna

    • 220 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 2 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Sprzedam dom drewniany na działce 1544 30 ar działka budowlana dom o powierzchni 80 m2 dom jest do Remontu więcej info pod tel

  • Dom Długie gm. Zarszyn, Sanocka
    1 / 7
    Dom Długie gm. Zarszyn, Sanocka

    Długie

    • 220 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż drewniany dom mieszkalny położony w miejscowości Długie przy ul. Sanockiej. Nieruchomość usytuowana jest na przestronnej działce o powierzchni około 18 arów i stanowi a...

  • Dom Dobieszyn gm. Jedlicze,
    1 / 15
    Dom Dobieszyn gm. Jedlicze,

    Dobieszyn

    • 920 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 6 217 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Dobieszynie, na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych. Nieruchomość oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń, zag...

  • Dom Korczyna podkarpackie
    1 / 16
    Dom Korczyna podkarpackie

    Korczyna

    • 360 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży dom o powierzchni mieszkalnej 100 m2 oraz dużej użytkowej piwnicy i strychu. W domu znajdują się trzy pokoje, przechodnia kuchnia oraz łazienka, korytarz oraz przedsio...

  • Dom  gm. Zarszyn
    1 / 11
    Dom gm. Zarszyn

    Długie

    • 569 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 162 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży dom z dużym potencjałem położony w przepięknym miejscu, w jednej z miejscowości należących do gminy Zarszyn. Nieruchomość 2 kondygnacyjna z poddaszem nieuż...

  • Dom Ustrobna gm. Wojaszówka,
    Dom Ustrobna gm. Wojaszówka,

    Ustrobna

    • 479 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 395 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    >> Krótki opis nieruchomości: Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 200 m², położony w miejscowości Ustrobna, w pobliżu Krosna. Nieruchomość usytuowana jest na 15-arowej,...