• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Jasło

(29)
  • 1 / 2
    Dom iętrowy 200m2 w Jaśle- stan surowy otwarty.

    Jasło

    • 345 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 1 079 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM 200M2 DO SPRZEDANIA W JAŚLE, DLA RODZINY WIELOPOKOLENIOWEJ LUB SPRZEDAŻ POD WYNAJEM.ZALETY TEJ NIERUCHOMOŚCI: DUŻA POWIERZCHNIA UŻYTKOWA, BLISKO CENTRUM, NIEWYGÓROWANA CENA.Pol...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Jasło

    • 550 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 2 620 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 1 190 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 4 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy w pełni wyposażony dom o wysokim standardzie, który łączy w sobie elegancję z funkcjonalnością, zlokalizowany w cichej i sp...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 989 900 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu na sprzedaż zabytkową kamienicę mieszkalną w ścisłym centrum Jasła, przy ul. Ujejskiego. Na płaskiej działce o kształcie zbliżonym d...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 414 900 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 594 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Prezentujemy Państwu nietuzinkową ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej zlokalizowanego w Jaśle, przy ul. Grunwaldzkiej. Prezentowany budynek wzniesiono w latach 70-tych...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 229 900 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 285 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentuję Państwu uroczą nieruchomość zlokalizowaną w strefie podmiejskiej miasta Jasło, ul. Naftowa, obręb Niegłowice. Prezentowana nieruchomość obejmuje murow...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 990 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny i komfortowy dom, który łączy w sobie wysoki standard z elegancją i niebagatelną lokalizacją na spokojnym osiedlu w Jaśle, przy ul....

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 299 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną na obrzeżach miasta Jasło w otoczeniu zieleni lasów Rezerwatu Przyrody Golesz oraz w niedalekiej odległoś...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom w Centrum Jasła

    Jasło

    • 830 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 3 075 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam bardzo ładny dom z ogrodem w Jaśle, usytuowany w centrum miasta (2-3min.pieszo od Jasielskiego Domu Kultury),obiekt w zabudowie zwartej na spokojnej ulicy. Budynek dwu pię...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Nowy energooszczędny dom - Tarnowiec ul.Księżycowa

    Tarnowiec

    • 549 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 575 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jesteśmy wyłącznym sprzedawcą inwestycji Osiedle Księżycowe.Tarnowiec, ul. Księżycowa120 m2 + 5 arów działkiMożliwość wykończenia pod kluczCena od 549 000 zł Przestrzeń dla Tw...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Czeluśnica

    • 1 370 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 8 204 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom Dobrucowa

    Dobrucowa

    • 169 900 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 428 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwy dom w zabudowie bliźniaczej z piękną działką i dużym potencjałem położony w miejscowości Dobrucowa, gmina Tarnowiec. Prezentowana...

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Tarnowiec

    • 169 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 939 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom Dębowiec

    Dębowiec

    • 519 900 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 466 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz przytulnego i przestronnego domu dla wieloosobowej rodziny, mamy idealną propozycję dla Ciebie! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego zlokalizowanego...

  • Na sprzedaż dom jednorodzinny z pięknym widokiem

    Tarnowiec » ul. Wypoczynkowa

    • 1 020 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w malowniczej części Tarnowa – Marcince. Nieruchomość usytuowana jest na dużej działce o powierzchni 3200 m² z piękną ekspozycją n...

  • Dom w Dębowcu
    Dom w Dębowcu

    Dębowiec

    • 450 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 3 285 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Żółków

    Żółków

    • 1 390 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 11 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość składającą się z dwóch domów jednorodzinnych posadowionych na przestronnej posiadłości otoczonej zieloną okolicą, a jednocześni...

  • Murowany dom pod Jasłem
    Murowany dom pod Jasłem

    Żółków

    • 369 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 307 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Sieklówka

    Sieklówka

    • 199 900 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 856 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu uroczy dom położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Sieklówka, gmina Kołaczyce. Prezentowana nieruchomość obejmuje murowany, parter...

  • Dom Warzyce

    Warzyce

    • 99 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 708 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOMEK Z BUDYNKAMI GOSPODARCZYMI BLISKO JASŁA!!! Do sprzedaży oferuję domek z budynkami gospodarczymi, usytuowany na działce o powierzchni 7,17 ara, w miejscowości WARZYCE, g...

  • sprzedam dom kołaczyce, jasło, podkarpacie
    1 / 4
    sprzedam dom kołaczyce, jasło, podkarpacie

    Kołaczyce

    • 870 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 1 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom polozony w Kolaczycach, przy drodze krajowej Jaslo - Pilzno, na dzialce 0,38 ha (38 arow). Dom jest pietrowy, podpiwniczony, ogrodzony calkowicie. Powierzchnia calkowi...

  • Dom z działką
    1 / 16
    Dom z działką

    Glinik Polski

    • 100 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z bala i dużą działką do remontu.Powieszchnia domu 100 m-2 działka ma 13,86 ar.W uroczej i spokojnej okolicy na Podkarpaciu.Miejscowość to Glinik Polski w niewielkiej odległoś...

  • Dom Żółków gm. Jasło
    1 / 15
    Dom Żółków gm. Jasło

    Żółków

    • 3 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Dom na wynajem Żółków, gm. Jasło Odstępne: 3000 zł/miesiąc + opłaty licznikowe (prąd, gaz, woda/kanalizacja, śmieci) Na ogrodzonej działce o lekkim spadku w kierunku zachodnim, w...

  • Dom Pusta Wola gm. Skołyszyn,
    1 / 13
    Dom Pusta Wola gm. Skołyszyn,

    Pusta Wola

    • 189 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 1 719 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom murowany z lat 90 o powierzchni 110 m2. w miejscowości Pusta Wola w powiecie jasielskim (gmina Skołyszyn)położony na działce 13 ar. Budynek w stanie surow...

  • Dom Roztoki gm. Tarnowiec
    1 / 15
    Dom Roztoki gm. Tarnowiec

    Roztoki

    • 319 900 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 666 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli marzysz o spokojnym miejscu do życia z dala od miejskiego zgiełku zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą! Na sprzedaż solidny, murowany dom jednorodzinny z budynki...

  • Dom Bączal Dolny

    Bączal Dolny

    • 169 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 832 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwe siedlisko z lasem i dużym potencjałem gospodarczym położone w miejscowości Bączal Dolny, gmina Skołyszyn, powiat jasielski. Prezen...

  • Dom Dębowiec

    Dębowiec

    • 479 900 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Marzysz o przestronnym domu do zamieszkania od zaraz w świetnej lokalizacji? U nas czeka na Ciebie idealna oferta! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom jednorodzin...

  • Dom Bieździadka

    Bieździadka

    • 199 900 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Miło nam zaoferować Państwu dom o powierzchni użytkowej około 170 m2. Dodatkowo można zaadaptować strych dzięki czemu uzyskamy dodatkową przestrzeń mieszkalną. Nieruchomość m...

  • Dom Umieszcz

    Umieszcz

    • 99 900 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentuję Państwu dom w miejscowości Umieszcz gmina Tarnowiec! W skład nieruchomości wchodzi drewniany dom o powierzchni ok. 110m2 wraz z budynkiem gospodarczym i atrakcyjną...

  • Dom Bączal Dolny

    Bączal Dolny

    • 249 900 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 666 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwe siedlisko z zagajnikiem i dużym potencjałem gospodarczym położone w miejscowości Bączal Dolny, gmina Skołyszyn, powiat jasielski....

  • Dom Tarnowiec
    Dom Tarnowiec

    Tarnowiec

    • 359 900 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM Z POTENCJAŁEM TARNOWIEC,DZIAŁKA 1,04 HA! Szukasz miejsca, gdzie można naprawdę odpocząć, żyć spokojnie i jednocześnie mieć ogromny potencjał do rozwoju? Ta nieruchomość w Tarno...

  • Dom Osobnica gm. Jasło,
    Dom Osobnica gm. Jasło,

    Osobnica

    • 149 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 129 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    REZERWACJA!!! >> Krótki opis nieruchomości: Prezentujemy na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Osobnica (gmina Jasło), w samym sercu wsi. W zasięgu krótkiego...

  • Dom Przysieki gm. Skołyszyn
    Dom Przysieki gm. Skołyszyn

    Przysieki

    • 2 099 900 zł cena
    • 316 m2 powierzchnia
    • 6 646 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Daniel Ulaszek ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż luksusowy dom o powierzchni całkowitej 316 m (powierzchnia użytkowa: 258 m2) usytuowany na przes...