• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Jaksice

(1)
  • Syndyk sprzeda udział 1/2 w gospodarstwie rolnym wraz z działkami

    Jaksice

    • 143 617 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 1 890 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup udziału w wysokości 1/2 części w prawie współwłasności nieruchomości złożonej z działek o numerach ewidencyjnych: nr 20,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Więckowice

    • 2 550 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 9 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Stogniowice

    • 849 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 065 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Strzelce Wielkie

    • 150 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 3 847 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BESTATE Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Witów

    • 4 490 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 14 967 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Wawrzeńczyce

    • 280 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Górka Stogniowska

    • 610 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 4 587 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dom i działki - Bogucicie pow. Bochnia
    1 / 16
    Sprzedam dom i działki - Bogucicie pow. Bochnia

    Bogucice

    • 469 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 4 644 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz miejsca do zamieszkania w okolicach Bochni, Brzeska, i najlepiej jeszcze blisko Puszczy Niepołomickiej – tylko jeszcze nie zdecydowałeś / zdecydowałaś, czy najlepszą opcją...

  • Dom Ostrów

    Ostrów

    • 349 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 2 155 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom murowany z lat sześćdziesiątych, zlokalizowany na ogrodzonej działce o powierzchni 9 arów. Nieruchomość wymaga remontu, jednak solidne budownictwo...

  • Dom Borzęcin
    1 / 15
    Dom Borzęcin

    Borzęcin

    • 169 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 2 381 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DREWNIANA CHATA Z DUSZĄ - KLIMATYCZNY DOM Z LAT 20. XX WIEKU W MALOWNICZYM BORZĘCINIE Marzysz o miejscu, które łączy sielski klimat wsi, bliskość natury i tradycyjną architekturę...

  • Sprzedam dom
    Sprzedam dom

    Donosy

    • 510 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w Donosach gmina Kazimierza Wielka . Częściowo podpiwniczony, ogrzewanie węglowe. Działka z budynkiem gospodarczym i dwoma garażami blaszanymi. Duży ogród z przodu i tyłu domu...

  • dom w centrum Kazimierzy Wielkiej
    1 / 4
    dom w centrum Kazimierzy Wielkiej

    Kazimierza Wielka

    • 610 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 7 177 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Właściciel sprzeda piętrowy dom z poddaszem w centrum Kazimierzy Wielkiej - ul Piłsudskiego 20 (w geoportalu działka 399/4) dom w trakcie generalnego remontu; mały ogródek i zadasz...

  • Dom Bucze gm. Brzesko
    1 / 15
    Dom Bucze gm. Brzesko

    Bucze

    • 390 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 2 618 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w stanie surowym zamkniętym na wyjątkowej 1-hektarowej działce tylko u nas, na wyłączność! Bucze, 9 km od Brzeska | 8 km do wjazdu na autostradę A4 (A4 Kraków Rzeszów) Szukasz...

  • Dom Borek gm. Rzezawa
    1 / 15
    Dom Borek gm. Rzezawa

    Borek

    • 560 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 308 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz wygodnego parterowego domu w spokojnym miejscu ? Zapraszam do Borku w gminie Rzezawa To dobry dojazd do Krakowa czy Tarnowa, blisko do autostrady A4 Chciałbym, aby zapo...

  • DOM MUROWANY DUŻY OGRÓD 50a JADOWNIKI MOKRE WIETRZYCHOWICE
    1 / 8
    DOM MUROWANY DUŻY OGRÓD 50a JADOWNIKI MOKRE WIETRZYCHOWICE

    Jadowniki Mokre

    • 495 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 2 912 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Dzień dobry, KONTAKT. EMAIL : @ Dom z zabudowaniami gospodarczymi do sprzedania w Jadowniki Mokre, Gmina Wietrzychowice, Powiat Tarnowski, woj. Małopolskie . Do sprzedania do...

  • Sprzedam dom lub zamienię
    Sprzedam dom lub zamienię

    Kazimierza Wielka

    • 470 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom lub zamienię na mieszkanie z balkonem w Nowej Hucie.Cena 470 000.Kontakt: [tel] @

  • Dom z pasją (Kijany/Spiczyn)

    Kijany

    • 2 500 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jedyny w swoim rodzaju dom zbudowany z pasją. Ta posiadłość w Kijanach (gm. Spiczyn) zdecydowanie wymyka się definicjom. To nie jest zwyczajna oferta – to zaproszenie do świata, w...

  • Dom Wietrzychowice Jadowniki Mokre
    1 / 15
    Dom Wietrzychowice Jadowniki Mokre

    Wietrzychowice

    • 1 100 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 3 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Luksusowa dom z pięknym ogrodem - wysoki standard, okolice Żabna Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klie...

  • Dom Borek gm. Rzezawa
    1 / 9
    Dom Borek gm. Rzezawa

    Borek

    • 95 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 1 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa niższa cena !! Borek gmina Rzezawa Odwieczne pytanie wyburzyć czy remontować ? Musimy zapytać przyszłego właściciela :) Na sprzedaż działka o powierzchni 800m2 z drewniany...

  • Dom do remontu
    1 / 10
    Dom do remontu

    Mikluszowice

    • 280 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom do generalnego remontu - Mikluszowice, gm. Drwinia - 150 m² + 17 arów działki Lokalizacja: Mikluszowice, gmina Drwinia, powiat bocheński, woj. małopolskie Powierzchnia domu:...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Proszowice » ul. Królowej Jadwigi

    • 659 000 zł cena
    • 349 m2 powierzchnia
    • 1 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości