• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Puck
  • Gdynia
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Jabłów

(2)
  • Dom Jabłów gm. Stare Bogaczowice,
    1 / 6
    Dom Jabłów gm. Stare Bogaczowice,

    Jabłów

    • 520 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ STAN SUROWY ZAMKNIĘTY JABŁÓW/BOGUSZÓW GORCE Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu w stanie surowym zamkniętym w zabudowie bliźniacz...

  • 1 / 4
    Dom Jabłów rynek pierwotny ul.

    Jabłów

    • 476 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 5 011 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dlaczego to czytasz? Czyż nie dlatego, że masz marzenia? Czy to nie jest dobry moment, aby zacząć myśleć o sobie i je realizować? Masz jedno życie! Omega Estate oferuje do zakupu d...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Wałbrzych

    Wałbrzych

    • 1 700 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 11 487 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    LOKALIZACJA - Kamionka , dom pasywny ; 3 pokoje + salon, 149 m2 w otoczeniu Dzikowca, Stożka Wielkiego, Bukowca, Andrzejówki oraz startowiska paralotni, 5min do Wałbrzycha |...

  • sprzedaż domu
    sprzedaż domu

    Wałbrzych

    • 800 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Witam, mam do sprzedania dom szeregowy w dzielnicy Wałbrzycha - Szczawienko, w pobliżu Strefy Ekonomicznej oraz przepięknego Zamku Książ. Bezpośredni dostęp do ulicy Wrocławskiej-j...

  • sprzedaż domu w szeregu
    sprzedaż domu w szeregu

    Wałbrzych

    • 800 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    do sprzedania dom w zabudowie szeregowej w Wałbrzychu w super lokalizacji. Składający się z 4 pokoi i kuchni o łącznej powierzchni 70 m2 jest podpiwniczony z ogrzewaniem gazowym

  • dom z ogrodem przy parku w Szczawnie - Zdrój

    Szczawno-Zdrój

    • 1 150 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 9 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom z ogrodem zlokalizowany przy parku w zielonym Szczawnie - Zdrój.Budynek jednorodzinny, dwukondygnacyjny o powierzchni całkowitej 120 m2.Działka w kształcie prostoką...

  • Dom Wałbrzych

    Wałbrzych

    • 850 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wałbrzych - Śródmieście Dom po generalnym remoncie Z przyjemnością prezentuję Państwu niepowtarzalną nieruchomość, która łączy w sobie komfort nowoczesnego życia z urokiem zi...

  • Dom Stare Bogaczowice

    Stare Bogaczowice

    • 990 000 zł cena
    • 363 m2 powierzchnia
    • 2 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości. Obiekt z ogromnym potencjałem. Może też pełnić funkcję agroturystyki Nieruchomość składa...

  • Krzeszów - dom 186 m2 znakomita lokalizacja
    1 / 16
    Krzeszów - dom 186 m2 znakomita lokalizacja

    Krzeszów

    • 499 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 2 683 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni 186 m2 z połowy XIX wieku znajdujący się na dużej działce o powierzchni 2486...

  • Okazja Inwestycyjna: Budynek Usługowo-Mieszkalny

    Kamienna Góra

    • 1 449 000 zł cena
    • 307 m2 powierzchnia
    • 4 720 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Okazja Inwestycyjna: Budynek Usługowo-Mieszkalny przy ul. Parkowej w Kamiennej Górze. Szukasz stabilnej lokaty kapitału z wysoką stopą zwrotu? Prezentujemy wolnostojący budynek z 2...

  • Dom Wałbrzych Podgórze
    1 / 11
    Dom Wałbrzych Podgórze

    Wałbrzych

    • 5 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Poszukujesz nieruchomości w topowej lokalizacji? Koniecznie zerknij na ofertę. Wałbrzych - Podgórze Dom wolnostojący o powierzchni 86m2 składający się :...

  • Dom Wałbrzych Piaskowa Góra
    1 / 15
    Dom Wałbrzych Piaskowa Góra

    Wałbrzych

    • 1 500 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 5 173 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest przestronny dom o powierzchni całkowitej 290 m2, powierzchnia użytkowa wynosi 196m2. Budynek w zabudowie bliźniaczej został posadowiony w Wałbrzychu na P...

  • Dom Wałbrzych Podgórze
    1 / 11
    Dom Wałbrzych Podgórze

    Wałbrzych

    • 798 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• dom Wałbrzych
    1 / 2
    dom Wałbrzych

    Wałbrzych

    • 620 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    do sprzedania dom wolnostojący w Wałbrzychu działka 1400 m2 dom zlokalizowany jest w dobrej dzielnicy miasta BEZPIECZNIE SPRZEDASZ I KUPISZ NIERUCHOMOŚĆ TYLKO Z LICENCJONOWANYM POŚ...

  • Dom Struga gm. Stare Bogaczowice, Herbowa
    1 / 15
    Dom Struga gm. Stare Bogaczowice, Herbowa

    Struga

    • 870 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 4 485 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    194 metry kwadratowe przestrzeni, gdzie każdy znajdzie swoje miejsce. 3 sypialnie, 2 łazienki, bardzo duży salon z aneksem kuchennym brzmi ciekawie ????Zapoznaj się z ofertą sprzed...

  • Dom z potencjałem – Wałbrzych, ul. Fałata
    1 / 12
    Dom z potencjałem – Wałbrzych, ul. Fałata

    Wałbrzych

    • 590 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 140 m², położony na dużej działce 1160 m² w spokojnej części Wałbrzycha. Budynek z solidnej konstrukcji, dach w bardzo dobrym stanie...

  • Dom Wałbrzych Biały Kamień
    1 / 11
    Dom Wałbrzych Biały Kamień

    Wałbrzych

    • 1 299 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 1 624 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ BUDYNEK, KAMIENICA W BEZPOŚREDNIM SĄSIEDZTWIE KOMPLEKSU STARA KOPALNIA. Budynek 3 kondygnacyjny o powierzchni ok.800m2 w całości podpiwniczony, posadowiony na działce...

  • Sprzedam zabytkowy dom
    1 / 3
    Sprzedam zabytkowy dom

    Stare Bogaczowice

    • 750 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 1 154 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Klasztor pocysterski 1806 rok. Budynek klasztoru i pomieszczeń gospodarczych Powierzchnia budynku ok. 650 mkw podstawy. Liczba pokoi jest orientacyjna, gdy z budynek ma specyficzn...