• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Gorzyce

(1)
  • Dom Gorzyce
    Dom Gorzyce

    Gorzyce

    • 485 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 234 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    REZERWACJA! Kompaktowy dom - gotowy na dziś i z potencjałem na jutro| świetna lokalizacja| 5 min od A1 Na sprzedaż dom jednorodzinny o pow. użytkowej 120 m2, który łączy w...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam dom w Pszowie, os. Biernackiego

    Pszów

    • 350 000 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 1 708 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam wolnostojący dom w Pszowie na os. Biernackiego. Dom z początku lat 90-tych XX w. Powierzchnia użytkowa ok. 205m2 (bez poddasza). Budynek bez piwnic, wybudowany z pustaków...

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Wodzisław Śląski

    • 250 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wodzisław Śląski

    • 289 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 212 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Pszów

    Pszów

    • 499 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 4 378 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz solidnego i zadbanego domu w cichym i ustronnym miejscu? Jeżeli tak to musisz zobaczyć ten dom. Przedmiotem sprzedaży jest dom z lat 70-tych, wybudowany z cegły, podpiwn...

  • 1 / 4
    Dom, 201,90 m², Wodzisław Śląski

    Wodzisław Śląski

    • 86 920 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 433 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia z dnia 20.02.2023 roku GL1G/GU/101/2022 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika Ł...

  • Dom Wodzisław Śląski Kokoszyce

    Wodzisław Śląski

    • 525 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 3 089 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Na sprzedaż dom wolnostojący w zielonej okolicy Kokoszyc (dzielnica Wodzisławia Śląskiego). Idealna nieruchomość dla jednej lub dwóch rodzin. Pokoje są duże, jasne i ustawn...

  • Dom Buków gm. Lubomia
    1 / 15
    Dom Buków gm. Lubomia

    Buków

    • 549 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 2 507 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom zlokalizowany w Bukowie, woj.śląskie z pawilonem usługowym o powierzchni 150 m2 . Budynek z lat 80/90 o powierzchni użytkowej 126,64 m2 i strychu do zaadoptowani...

  • Dom Rogów gm. Gorzyce
    1 / 15
    Dom Rogów gm. Gorzyce

    Rogów

    • 575 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 2 396 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom piętrowy z garażami na sprzedaż - Rogów, ul. Wyzwolenia Powierzchnia użytkowa: 187 m² Działka: 10 arów, w pełni ogrodzona Oferujemy przestronny, piętrowy dom poł...

  • Dom Godów
    1 / 8
    Dom Godów

    Godów

    • 499 900 zł cena
    • 222 m2 powierzchnia
    • 2 252 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący w Godowie - stan do wykończenia, idealna lokalizacja blisko Żelaznego Szlaku Rowerowego! Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący w stanie do wykończenia, poło...

  • Dom Wodzisław Śląski
    1 / 15
    Dom Wodzisław Śląski

    Wodzisław Śląski

    • 499 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 2 269 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWA ATRAKCYJNA CENA - 499.000 ZŁ! Dom z potencjałem w świetnej lokalizacji | dla jednej lub dwóch rodzin | z możliwością prowadzenia działalności | Wodzisław Śląski ul. Kokosz...

  • Dom Turza Śląska gm. Gorzyce
    1 / 15
    Dom Turza Śląska gm. Gorzyce

    Turza Śląska

    • 680 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 180 m2 posadowiony na dużej działce o powierzchni 3985 m2. (W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka bud...

  • Nowoczesny, energooszczędny dom w Pszowie –wyjątkowa okazja!
    1 / 9
    Nowoczesny, energooszczędny dom w Pszowie –wyjątkowa okazja!

    Pszów

    • 669 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 3 983 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jako właściciel oferuję do sprzedaży wyjątkowy dom o powierzchni użytkowej 168 m², położony w spokojnej i malowniczej okolicy Pszowa. Nieruchomość przeszła kompleksową generalną te...

  • Dom Czyżowice ul. Środkowa

    Czyżowice » ul. Środkowa

    • 489 999 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 140 m², położony na działce o powierzchni 372 m² w spokojnej i przyjaznej okolicy Czyżowic, przy ul. Środko...

  • Dom Rogów ul. Wyzwolenia

    Rogów » ul. Wyzwolenia

    • 879 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 5 940 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentuję komfortowy dom jednorodzinny z rynku wtórnego, położony w spokojnej i zielonej części Rogowa. To idealna propozycja dla rodzin szukających gotowej do zam...

  • Dom Wodzisław Śląski Kokoszyce
    1 / 15
    Dom Wodzisław Śląski Kokoszyce

    Wodzisław Śląski

    • 349 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 182 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PILNA SPRZEDAŻ! Dom wolnostojący - Wodzisław Śląski, dzielnica Kokoszyce/Zawada Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w spokojnej i zielonej części Wodzisławia Śląskieg...

  • Dom Odra ul. Główna

    Odra » ul. Główna

    • 449 999 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 2 679 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentuję dom jednorodzinny z dużym potencjałem, położony w spokojnej i zielonej części Odry. To idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości z przestronn...

  • Dom Wodzisław Śląski

    Wodzisław Śląski

    • 1 119 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 3 927 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Posiadamy na sprzedaż przepięknie i komfortowo urządzony dom jednorodzinny znajdujący się w spokojnej i uroczej dzielnicy Turzyczka w Wodzisławiu Śl.. Budynek wybudowany w latach...

  • Dom Wodzisław Śląski rynek pierwotny ul. Radlińskie Chałupki

    Wodzisław Śląski » ul. Radlińskie Chałupki

    • 670 000 zł cena
    • 229 m2 powierzchnia
    • 2 926 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym z wykonaną elewacją, położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Wodzisławia Śląskiego.Ni...

Wodzisław Śląski » ul. Radlińskie Chałupki

    • 850 000 zł cena
    • 229 m2 powierzchnia
    • 3 712 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny wolnostojący z podpiwniczeniem, garażem oraz tarasem balkonowym, położony w spokojnej i cenionej części Wodzisławia Śląskiego przy ul. Radl...

  • Dom Pszów ul. Osiedle Alojzego Biernackiego

    Pszów » os. Biernackiego

    • 375 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 563 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny położony w cichej, zielonej okolicy Pszowa - zaledwie kilka minut od centrum miasta. To idealna propozycja dla osób, które m...

  • Dom Wodzisław Śląski
    1 / 15
    Dom Wodzisław Śląski

    Wodzisław Śląski

    • 1 990 000 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 2 536 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Spełnimy wasze marzenie o obiekcie restauracyjno-mieszkalnym! Obiekt restauracyjno-mieszkalny w Wodzisławiu Śląskim oferuje wyjątkowe połączenie części mieszkalnej na poddas...

  • 1 / 4
    Nieruchomość - Wodzisław Śląski

    Wodzisław Śląski

    • 71 600 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 357 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Turza Śląska gm. Gorzyce
    Dom Turza Śląska gm. Gorzyce

    Turza Śląska

    • 1 290 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 7 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny na sprzedaż Na sprzedaż piękny, jednorodzinny, funkcjonalny i gotowy do zamieszkania dom o powierzchni 180 m² , położony w doskonałej lokalizacji przy les...