• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Gorzyce

(1)
  • Mieszkanie Gorzyce ul. Piaskowa

    Gorzyce » ul. Piaskowa

    • 449 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 761 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam gustownie urządzone 3 pokojowe bezczynszowe mieszkanie w cudownej lokalizacji Gorzyce woj. śląskie . Nieruchomość znajduje się na I Piętrze niskiego czterolokalow...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Wodzisław Śląski

    • 250 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 1 786 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wodzisław Śląski

    • 230 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    120portali.pl
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wodzisław Śląski

    • 210 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 566 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wodzisław Śląski

    • 249 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 660 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wodzisław Śląski

    • 249 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 5 791 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wodzisław Śląski

    • 212 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 609 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Wodzisław Śląski

    • 160 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 4 325 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Pszów

    • 20 000 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Grzegorz Cymmerman Trader
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Pszów

    • 190 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wodzisław Śląski

    • 229 990 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 111 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • idealne dla singla lub pary

    Wodzisław Śląski

    • 1 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Wodzisław Śląski

    Wodzisław Śląski

    • 269 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 891 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    | Prezentujemy Państwu Przytulne dwustronne mieszkanie typu M4 Nieruchomość położona w Wodzisławiu Śl. przy ul. Wyszyńskiego w niskim czteropiętrowym bloku po...

  • wynajmę lub sprzedam mieszkanie 38m po remoncie sprzedam,
    wynajmę lub sprzedam mieszkanie 38m po remoncie sprzedam,

    Wodzisław Śląski

    • 198 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    do wynajęcia lub sprzedania mieszkanie zadbane , spokojna okolice, wszędzie blisko, sklepy, pizzeria naprzeciw bloku, poradnia lekarska, szkoła, przedszkole, wszędzie gładzie wy...

  • Mieszkanie Chałupki rynek pierwotny

    Chałupki

    • 499 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 4 799 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Prezentujemy Państwu Nową Ofertę - Dwupoziomowy Apartament w stanie Deweloperskim z Ogródkiem! Nieruchomość wybudowana w 2024r. z najwyższej jakości materiał...

  • Atrakcyjne M4 na Os. Piasta
    1 / 7
    Atrakcyjne M4 na Os. Piasta

    Wodzisław Śląski

    • 320 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 080 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie – ul. Przemysława (Os. Piasta), Wodzisław Śląski Oferuję bezpośrednio na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na 3. piętrze ocieplonego bloku z d...

  • Mieszkanie na sprzedaż w Wodzisławiu Śląskim
    1 / 13
    Mieszkanie na sprzedaż w Wodzisławiu Śląskim

    Wodzisław Śląski

    • 225 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Wodzisławiu Śląskim własnościowe z księgą wieczysta na 9 pietsze ładny widok z balkonu na góry do zamieszkania od zaraz za cenę 225 000 tysięcy złotych do mał...

  • sprzedam mieszkanie
    sprzedam mieszkanie

    Wodzisław Śląski

    • 336 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    sprzedam mieszkanie wlasnosciowe 48m na osiedlu XXX-lecia w wodzislawiu slaskim cena do negocjacj

  • Mieszkanie Wodzisław Śląski
    Mieszkanie Wodzisław Śląski

    Wodzisław Śląski

    • 2 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia przestronne mieszkanie w Centrum Wodzisławia Śląskiego. Powierzchnia: 80 m² Lokalizacja: Centrum, Wodzisław Śląski Piętro: Parter Ogrzewanie: Centralne ogrzewa...

  • Mieszkanie Wodzisław Śląski ul. 1 Maja

    Wodzisław Śląski » ul. Maja

    • 220 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 31 m², usytuowane na parterze w niskiej zabudowie. Lokal został zaprojektowany w sposób maksymalnie wykorzys...

  • Mieszkanie Wodzisław Śląski

    Wodzisław Śląski

    • 269 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Rezerwacja Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie położone w Centrum Wodzisławia Śląskiego na ul. 26 marca. Nieruchomość z niecodziennym widokiem znajduje się na 10 piętrze w zadba...

  • Mieszkanie Wodzisław Śląski

    Wodzisław Śląski

    • 204 900 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 6 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Sprzedam ustawną kawalerkę blisko Centrum Wodzisławia Śląskiego (ul. Przemysława) w ocieplonym bloku po termomodernizacji z windą . Mieszkanie znajduje się na wygodnym 2 P...

  • Mieszkanie Pszów

    Pszów

    • 204 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 692 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Niskie koszty utrzymania mieszkania Sprzedam mieszkanie po remoncie w Pszowie znajdujące się na Wysokim Parterze w bloku po termomodernizacji . Poza remontem Najważniejszy...

  • Mieszkanie Pszów

    Pszów

    • 169 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 4 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam Zadbane 2 pokojowe Mieszkanie w Pszowie o powierzchni 37 mkw. znajdujące się na wysokim Parterze w bloku po termomodernizacji (os. Kościuszki). W pobliżu peł...

  • Mieszkanie Wodzisław Śląski

    Wodzisław Śląski

    • 319 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 807 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Okazja! Sprzedam gustownie urządzone mieszkanie po generalnym remoncie w Wodzisławiu Śląskim na os. XXX Lecia . Nieruchomość znajduje się na Parterze w niskim bloku po termo...

  • Mieszkanie Pszów

    Pszów

    • 259 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 925 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam 3 pokojowe Mieszkanie w Pszowie o powierzchni 66 mkw. znajdujące się na 2 piętrze z dużym, balkonem w bloku po termomodernizacji . W pobliżu pełna infrastru...

  • Mieszkanie Pszów ul. Tadeusza Kościuszki

    Pszów » ul. Kościuszki

    • 185 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 139 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferujemy zadbane, funkcjonalne mieszkanie w Pszowie, idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem.Lokal o przemyślanym układzie, położony w dobrz...

  • Mieszkanie Wodzisław Śląski
    Mieszkanie Wodzisław Śląski

    Wodzisław Śląski

    • 319 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Przemysława. Lokal o powierzchni 52,76 m2 znajduje się na 6 piętrze w 8 piętrowym bloku. Do...

  • 2 pokoje, do wprowadzenia, Rybnicka
    1 / 10
    2 pokoje, do wprowadzenia, Rybnicka

    Wodzisław Śląski

    • 259 990 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 306 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Przestronne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, piwnicą i dodatkowymi udogodnieniami Na sprzedaż oferuję duże, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z oddzielnymi wejściami do każdego...

  • Mieszkanie Wodzisław Śląski
    Mieszkanie Wodzisław Śląski

    Wodzisław Śląski

    • 379 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 51 m2 jedynie takie w Wodzisławiu Śląskim! Mieszkanie po kapitalnym remoncie - świeżo zakończone prace! Lokal znajdu...

  • Duże mieszkanie na idealnym 2 piętrze

    Wodzisław Śląski

    • 309 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Renata Sapija
    Agent nieruchomości