• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Przezmark
  • Bydgoszcz
  • Huta Kuflewska
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Glinik Polski

(1)
  • Dom z działką
    1 / 16
    Dom z działką

    Glinik Polski

    • 100 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z bala i dużą działką do remontu.Powieszchnia domu 100 m-2 działka ma 13,86 ar.W uroczej i spokojnej okolicy na Podkarpaciu.Miejscowość to Glinik Polski w niewielkiej odległoś...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Świerchowa

    Świerchowa

    • 549 900 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 4 104 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentuję Państwu nowoczesny dom w stanie częściowo "deweloperskim", a częściowo "pod klucz" zlokalizowany w miejscowości Świerchowa, gmina Osiek Jasielski. Pre...

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Podniebyle

    • 270 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Czeluśnica

    • 1 370 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 8 204 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom Dobrucowa

    Dobrucowa

    • 169 900 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 428 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwy dom w zabudowie bliźniaczej z piękną działką i dużym potencjałem położony w miejscowości Dobrucowa, gmina Tarnowiec. Prezentowana...

  • Dom Dębowiec

    Dębowiec

    • 519 900 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 466 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz przytulnego i przestronnego domu dla wieloosobowej rodziny, mamy idealną propozycję dla Ciebie! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego zlokalizowanego...

  • Drewniany dom w Żarnowcu
    1 / 16
    Drewniany dom w Żarnowcu

    Żarnowiec

    • 220 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Na sprzedaż dom jednorodzinny z pięknym widokiem

    Tarnowiec » ul. Wypoczynkowa

    • 1 020 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w malowniczej części Tarnowa – Marcince. Nieruchomość usytuowana jest na dużej działce o powierzchni 3200 m² z piękną ekspozycją n...

  • Dom drewniany z działką 30ar – Długie
    Dom drewniany z działką 30ar – Długie

    Długie

    • 109 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 1 212 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Jednorodzinny dom pod Krosnem
    Jednorodzinny dom pod Krosnem

    Żeglce

    • 749 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 7 134 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom w malowniczej okolicy – Łężyny
    Dom w malowniczej okolicy – Łężyny

    Łężyny

    • 399 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 325 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Dębowcu
    Dom w Dębowcu

    Dębowiec

    • 450 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 3 285 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Jaszczew

    Jaszczew

    • 309 900 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 2 214 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością przedstawiamy Państwu przestronny dom położony w miejscowości Jaszczew, Gm. Jedlicze na dużej działce w bardzo dobrej lokalizacji, w połowie trasy między Jasłem i K...

  • Dom Żółków

    Żółków

    • 1 390 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 11 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość składającą się z dwóch domów jednorodzinnych posadowionych na przestronnej posiadłości otoczonej zieloną okolicą, a jednocześni...

  • Murowany dom pod Jasłem
    Murowany dom pod Jasłem

    Żółków

    • 369 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 307 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Czekaj

    Czekaj

    • 169 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 832 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom z bali położony w malowniczej miejscowości Czekaj, gmina Osiek Jasielski, powiat jasielski. Oferowany dom z bali posadowiony został w drugie...

  • Dom Warzyce

    Warzyce

    • 99 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 708 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOMEK Z BUDYNKAMI GOSPODARCZYMI BLISKO JASŁA!!! Do sprzedaży oferuję domek z budynkami gospodarczymi, usytuowany na działce o powierzchni 7,17 ara, w miejscowości WARZYCE, g...

  • Dom 164m2 na sprzedaż – KROSNO /przedmieścia/.
    1 / 11
    Dom 164m2 na sprzedaż – KROSNO /przedmieścia/.

    Dobieszyn

    • 347 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 2 116 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny położony w bliskiej odległości od granic Krosna – administracyjnie w miejscowości Dobieszyn. Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 16...

  • Dom Żółków gm. Jasło
    1 / 15
    Dom Żółków gm. Jasło

    Żółków

    • 3 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Dom na wynajem Żółków, gm. Jasło Odstępne: 3000 zł/miesiąc + opłaty licznikowe (prąd, gaz, woda/kanalizacja, śmieci) Na ogrodzonej działce o lekkim spadku w kierunku zachodnim, w...

  • Dom Długie gm. Zarszyn, Zagumnie
    1 / 15
    Dom Długie gm. Zarszyn, Zagumnie

    Długie

    • 850 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny wybudowany według projektu Archeon „Dom w Lukrecji”, położony na zadbanej, płaskiej działce o powierzchni 8,9 ara w miejscowości Długie k....

  • Dom Żarnowiec gm. Jedlicze,
    1 / 15
    Dom Żarnowiec gm. Jedlicze,

    Żarnowiec

    • 1 290 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 9 627 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjny dom jednorodzinny parterowy z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku, usytuowany na dużej, ogrodzonej działce. Nieruchomość zadba...

  • Dom Roztoki gm. Tarnowiec
    1 / 15
    Dom Roztoki gm. Tarnowiec

    Roztoki

    • 319 900 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 666 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli marzysz o spokojnym miejscu do życia z dala od miejskiego zgiełku zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą! Na sprzedaż solidny, murowany dom jednorodzinny z budynki...

  • Dom Poraj gm. Chorkówka,
    1 / 7
    Dom Poraj gm. Chorkówka,

    Poraj

    • 190 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 1 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom do generalnego remontu o powierzchni około 160 m² w miejscowości Poraj, gmina Chorkówka, powiat krośnieński, położony na działce 46 ar. Dodatkowo na poses...

  • Dom Długie gm. Zarszyn, Sanocka
    1 / 7
    Dom Długie gm. Zarszyn, Sanocka

    Długie

    • 220 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż drewniany dom mieszkalny położony w miejscowości Długie przy ul. Sanockiej. Nieruchomość usytuowana jest na przestronnej działce o powierzchni około 18 arów i stanowi a...

  • Dom Dobieszyn gm. Jedlicze,
    1 / 15
    Dom Dobieszyn gm. Jedlicze,

    Dobieszyn

    • 920 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 6 217 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Dobieszynie, na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych. Nieruchomość oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń, zag...

  • Dom  gm. Zarszyn
    1 / 11
    Dom gm. Zarszyn

    Długie

    • 569 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 162 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży dom z dużym potencjałem położony w przepięknym miejscu, w jednej z miejscowości należących do gminy Zarszyn. Nieruchomość 2 kondygnacyjna z poddaszem nieuż...

  • Dom Dębowiec

    Dębowiec

    • 479 900 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Marzysz o przestronnym domu do zamieszkania od zaraz w świetnej lokalizacji? U nas czeka na Ciebie idealna oferta! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom jednorodzin...

  • Dom Kopytowa

    Kopytowa

    • 129 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 165 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentuję Państwu uroczą nieruchomość zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Kopytowa , gmina wiejska Chorkówka, powiat krośnieński. Prezentowana nieruchomość...

  • Dom Brzezówka

    Brzezówka

    • 284 900 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 849 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Brzezówka, gmina Tarnowiec, powiat jasielski, która z uwagi na krajobrazowo piękne otoczenie, może...

  • Dom w Leśniówce koło Krosna na sprzedaż
    Dom w Leśniówce koło Krosna na sprzedaż

    Leśniówka

    • 329 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 2 861 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferuję dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 115m, położony na dużej, 17-arowej działce w malowniczej miejscowości Leśniówka. Budynek został wybudowany w 1965 roku...

  • DOM W DĘBOWCU Z DZIAŁKĄ 11,5AR !
    DOM W DĘBOWCU Z DZIAŁKĄ 11,5AR !

    Dębowiec

    • 789 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker ATRAKCYJNY DOM W DĘBOWCU, POW. JASIESLKI, Z ZIELONĄ DZIAŁKĄ 11,5AR (jasielski, Dębowiec) PIĘ...