• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Cząstkowo

(1)
  • 2 domy w tej cenie!
    1 / 20
    2 domy w tej cenie!

    Cząstkowo

    • 1 050 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Gołębiewo Średnie ul. Konwaliowa

    Gołębiewo Wielkie » ul. Konwaliowa

    • 8 499 000 zł cena
    • 482 m2 powierzchnia
    • 17 633 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Zakochaj się w tym magicznym miejscu - DWÓR W GOŁĘBIEWIE ŚREDNIM - dla prawdziwych koneserów historii i wyjątkowych nieruchomości z potencjałem! Wyjątkowa architektura, przepię...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Trąbki Wielkie

    • 949 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 5 752 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gaudium nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Skarszewy

    • 109 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 2 180 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesny dom z dodatkowym dochodem
    1 / 20
    Nowoczesny dom z dodatkowym dochodem

    Przywidz

    • 780 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PremiumState
    Biuro nieruchomości

  • Dom Trąbki Wielkie rynek pierwotny ul. Gdańska

    Trąbki Wielkie » ul. Gdańska

    • 629 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 6 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    NOWA SUPER LOKALIZACJA, SPRAWDZONY PROJEKTNa sprzedaż  domy w zabudowie bliźniaczej w kameralnej inwestycji  w Trąbkach WielkichLOKALIZACJA: Trąbki Wielkie to malownicza wieś, poło...

  • Dom Trąbki Wielkie rynek pierwotny ul. Gdańska

    Trąbki Wielkie » ul. Gdańska

    • 639 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 6 798 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom Trąbki Wielkie rynek pierwotny ul. Gdańska

    Trąbki Wielkie » ul. Gdańska

    • 639 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 6 798 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom Trąbki Wielkie rynek pierwotny ul. Gdańska

    Trąbki Wielkie » ul. Gdańska

    • 649 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 6 905 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom Szczodrowo ul. Brzozowa

    Szczodrowo » ul. Brzozowa

    • 453 600 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 724 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NA SPRZEDAŻ NOWY DOM CAŁOROCZNY o pow. 51,64m2 z DZIAŁKĄ o pow. 1012m2LOKALIZACJADziałka położona jest we wsi Szczodrowo gmina Skarszewy. Około 38 km od Gdańska. Teren płaski, wokó...

  • Dom Trąbki Małe ul. Kwiatowa

    Trąbki Małe » ul. Kwiatowa

    • 950 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM: na sprzedaż 3-kondygnacyjny (piwnica, parter, piętro), jasny, rozkładowy, funkcjonalny, 6-pokojowy dom wolnostojący w Trąbkach Małych (powiat gdański, gmina Trąbki Wielkie). P...

  • Dom Kleszczewo ul. Skarszewska

    Kleszczewo » ul. Skarszewska

    • 1 999 999 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OPIS NIERUCHOMOŚCI:Budynek o powierzchni użytkowej 242 m², znany dotychczas jako obiekt „Zalesie Kleszczewo” (strona www.zalesiekleszczewo.pl), z powodzeniem funkcjonował jako miej...

  • Twoja przystań między naturą a miastem!

    Trąbki Wielkie » ul. Borowikowa

    • 770 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 8 851 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej przy ul. Borowikowej w Trąbkach Wielkich. Dom znajduje się na 2 kondygnacjach i składa się z:- salonu z aneksem ku...

  • Dom Czerniewo ul.

    Czerniewo

    • 1 499 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 8 923 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO W NASZYM BIURZENowoczesny dom typu „stodoła” w CzerniewieDesign, komfort i energooszczędność w wyjątkowym wydaniuSzukasz domu, który łączy nowoczesną architekturę z funkcjona...

  • Dom Mierzeszyn ul. Ukośna

    Mierzeszyn » ul. Ukośna

    • 999 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 7 626 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    !! TYLKO U NAS !!!! DOSTĘPNE TYLKO W PEPPERHOUSE !!ATUTY:- jasne, przestronne wnętrze- duża ilość miejsc do przechowywania- duża działka- bliskość komunikacji!- garaż w bryle budyn...

  • Dom Demlin ul.

    Demlin

    • 599 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 5 496 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przytulny dom we wsi kociewskiej Demlin!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Spokojna okolica w otoczeniu natury na Kociewiu!- Działka ponad 2 500 m2!- Dom o powierzchni całkowitej 10...

  • Dom Kleszczewo ul. Wierzbowa

    Kleszczewo » ul. Wierzbowa

    • 1 339 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 12 753 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Komfortowy, dom wolnostojący z dużą działką, Kleszczewo Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze.Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 105,47 m², położon...

  • Dom w Osadzie dla Ciebie
    1 / 8
    Dom w Osadzie dla Ciebie

    Czerniewo

    • 650 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 7 927 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Osada Hygge Project – bliżej lasu, dalej od pośpiechu Cześć! Jesteśmy Marzena i Radek – pomysłodawcy Osady, a zarazem mieszkańcy domu w technologii szkieletowej. Przedstawiamy W...

  • Dom Trąbki Wielkie rynek pierwotny ul.

    Trąbki Wielkie

    • 1 169 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 10 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Tylko u nas!Na sprzedaż parterowy dom w zabudowie bliźniaczej, gotowy do własnej aranżacji.Przyjedź i wybierz swoją połówkę!Największa atuty to świetna lokalizacja, dbałość o detal...

  • Dom Trąbki Wielkie rynek pierwotny ul.

    Trąbki Wielkie

    • 1 225 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 11 239 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Twoja przystań między naturą a miastem!
    1 / 15
    Twoja przystań między naturą a miastem!

    Trąbki Małe

    • 770 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 8 851 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej przy ul. Borowikowej w Trąbkach Wielkich. Dom znajduje się na 2 kondygnacjach i składa się z: - salonu z aneksem...

  • Dom parterowy w otulinie lasu
    1 / 16
    Dom parterowy w otulinie lasu

    Czerniewo

    • 1 249 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 10 238 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dogodnym dojazdem do Trójmiasta, znajdziecie komfortowy dom parterowy zaprojektowany z myślą o wygodzie i prywat...