• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Bobrówka
  • Polanica-Zdrój
  • Lipiny
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Bydgoszcz

(24)
  • Dom 250m2 do wynajęcia
    1 / 11
    Dom 250m2 do wynajęcia

    Bydgoszcz

    • 15 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    15000zł Tel. [tel] Witam, Dom o powierzchni 250m2 do wynajęcia. Znajduje się w Centrum Bydgoszczy. W pełni wyposażony, umeblowany, gotowy do zamieszkania ( 2 kuchnie, łazienki w...

  • Sprzedam dom wolnostojący w Bydgoszczy
    1 / 11
    Sprzedam dom wolnostojący w Bydgoszczy

    Bydgoszcz

    • 1 290 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 3 910 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący w Bydgoszczy Osowa Góra o pow. całkowitej 377 m2 , pow. użytkowa 330 m2 , 2 kondygnacyjny , podpiwniczony na działce narożnej o pow. 395 m2 . Do działki przylega...

  • Syndyk sprzeda atrakcyjny dom jednorodzinny

    Bydgoszcz

    • 510 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY Syndyk masy upadłości Wioletty Plewy – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, oferuje na sprzedaż prawo własności nieruchomości gruntow...

  • dom wolnostojacy sprzedam
    dom wolnostojacy sprzedam

    Bydgoszcz

    • 1 350 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 9 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bydgoszcz, sprzedam bezpośrednio dom wolno stojący 140 m ,piwnica 70 m; piętrowy podpiwniczona całość , garaż , pomieszczenia gospodarcze.; media, dodatkowo kopana studnia ; dział...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Ostatni bliźniak w sprzedaży! ZIELONKA!
    1 / 5
    Ostatni bliźniak w sprzedaży! ZIELONKA!

    Zielonka

    • 679 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 5 854 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Housing Market Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Osielsko

    • 1 699 000 zł cena
    • 252 m2 powierzchnia
    • 6 743 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Bogusław Ojczenasz
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Niemcz

    • 14 995 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Zielonka

    • 2 199 999 zł cena
    • 338 m2 powierzchnia
    • 6 509 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Syndyk sprzeda dom wolnostojący – 55% ceny oszacowania

    Białe Błota

    • 339 350 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 3 428 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI Syndyk masy upadłości Aldony Pawłowskiej – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży prawo własności nieru...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Zielonka

    • 679 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 5 854 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sfera Nieruchomości S.C.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Prądki gm. Białe Błota
    1 / 11
    Dom Prądki gm. Białe Błota

    Prądki

    • 545 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 542 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Jagła Nieruchomości poleca : Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w pięknej malowniczej okolicy tuż przy parku Krajobrazowym pięknym otoczeniu lasu i stawów. Og...

  • Dom Niemcz gm. Osielsko
    1 / 15
    Dom Niemcz gm. Osielsko

    Niemcz

    • 4 500 000 zł cena
    • 277 m2 powierzchnia
    • 16 246 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Komfortowy dom-rezydencja typu bungalow Niemcz gmina Osielsko 277m2 oraz nowa duża stajnią 230m2 ( 8 boksów+ poddasze do adaptacji) z działką 13040m2 . Nieruchomość...

  • Dom Białe Błota
    1 / 14
    Dom Białe Błota

    Białe Błota

    • 990 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 5 658 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący w Kruszynie Krajeńskim gm. Białe Błota. Przestronne 6 pokoi w spokojnej lokalizacji z ogrodem i świetnym dojazdem do Bydgoszczy co jest dodatkowym atutem, Po...

  • Dom Białe Błota sprzedam
    Dom Białe Błota sprzedam

    Białe Błota

    • 450 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom jednorodzinny, w miejscowości Białe Błota w bardzo dobrym punkcie blisko las ,szkoła przedszkole przystanek ,sklepy sprzedam

  • 1 / 4
    Dom Niemcz rynek pierwotny ul. Kolonijna

    Niemcz » ul. Kolonijna

    • 945 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 8 670 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    !! NOWOCZESNE 3 POKOJE Z ANTRESOLĄ I Z GARAŻEM - DOMY W NIEMCZU !!ATUTY: Standard niskoenergetyczny: doskonała izolacja (styropian 20 cm) i okna 3-szybowe Ponadstandardowa wyso...

  • Dom Niemcz rynek pierwotny ul. Kolonijna

    Niemcz » ul. Kolonijna

    • 1 150 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 10 748 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    !! NOWOCZESNY DOM - 5 POKOI Z GARAŻEM - DOMY W NIEMCZU !!ATUTY: Standard niskoenergetyczny: doskonała izolacja (styropian 20 cm) i okna 3-szybowe Ponadstandardowa wysokość pomi...

  • Dom Niemcz rynek pierwotny ul. Kolonijna

    Niemcz » ul. Kolonijna

    • 846 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 8 906 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    !! NOWOCZESNE 3 POKOJE Z ANTRESOLĄ - DOMY W NIEMCZU !!ATUTY: Standard niskoenergetyczny: doskonała izolacja (styropian 20 cm) i okna 3-szybowe Ponadstandardowa wysokość pomiesz...

  • Dom Niemcz ul.

    Niemcz

    • 850 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 18 086 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!DOM W STYLU PROWANSALSKIM W NIEMCZU!!ATUTY:- Duża działka 947m2!- Pożądana lokalizacja!- Pełna infrastruktura usługowo-handlowa w pobliżu!CHARAKTERY...