• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy wolnostojące jednorodzinne Kamyk

(1)
  • Sprzedam duży dom w górach, z lasem, działka 4,2 ha.
    1 / 5
    Sprzedam duży dom w górach, z lasem, działka 4,2 ha.

    Kamyk

    • 3 499 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 11 664 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Ta nieszablonowa nieruchomość, zapewniająca prywatność jej mieszkańcom, położona jest w miejscowości Kamyk, w gminie Łapanów, w powiecie Bocheńskim. Malowniczo położony dom, zbudow...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Sprzedam dom

    Kornatka

    • 490 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom jednorodzinny w miejscowości Kornatka, stan surowy otwarty, powierzchnia 120 M2, powierzchnia działki 15ar budowlana w całości, projekt Archon w prymulkach więcej info...

  • Dom na sprzedaż
    Dom na sprzedaż

    Trzciana

    • 649 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 3 688 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący W ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości do sprzedania dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 15 arów. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej lo...

  • Syndyk sprzeda nieruchomość w Kłaju

    Kłaj

    • 402 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 3 141 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SPRZEDAŻ Z WOLNEJ RĘKI – NIERUCHOMOŚĆ W KŁAJU Syndyk masy upadłości Jolanty Fabian, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, zaprasza do składania ofert na zaku...

  • Dom Niepołomice rynek pierwotny

    Niepołomice

    • 730 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 5 105 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM JEDNORODZINNY STAN SUROWY OTWARTY Przedmiotem sprzedaży jest budynek jednorodzinny wolnostojący w stanie surowym otwartym, położony w miejscowości NIEPOŁOMICE , powiat wi...

  • Dom Wola Batorska ul.

    Wola Batorska

    • 1 239 900 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    GoldenWing oferuje na sprzedaż wolnostojący, parterowy dom o powierzchni 133 m², położony na działce o powierzchni 10 arów w miejscowości Wola Batorska. Nieruchomość znajduje się w...

  • Sprzedamy dom w Czyżowie- -piekny widok - cisza-spokój
    1 / 8
    Sprzedamy dom w Czyżowie- -piekny widok - cisza-spokój

    Czyżów

    • 850 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 6 297 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości - INWEST - sprzeda w Czyżowie ładnie położony zpięknym widokiem na Kraków dom jednorodzinny - stan zamknięty-2-poziomy - parter-salon - kuchnia - przedpo...

  • 1 / 4
    Dom Przebieczany rynek pierwotny

    Przebieczany

    • 920 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 4 694 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wygodny dom na 8 arowej działce w Przebieczanach 4 km od granicy Wieliczki. Budynek o powierzchni użytkowej około 196,98 m2 wraz z garażem na dwa samochody. Budowany z betonu kom...

  • Chorągwica-dom działką 29 ar -z pozwolenie na budowe
    1 / 16
    Chorągwica-dom działką 29 ar -z pozwolenie na budowe

    Chorągwica

    • 650 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży Chorągwica za Wielicką - z pozwoleniem na budowe nowego domu o pow. 120 m2 + 29 ar nieruchomości -budowlano -rolna - sad z mediami na działce -położona przy drodze...

  • Dom Niepołomice rynek pierwotny

    Niepołomice

    • 620 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Laskowa ul. Laskowa

    Laskowa

    • 599 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    BEZ WYNAGRODZENIA OD KUPUJĄCEGO. [i] [/i] [i]DOM ZLOKALIZOWANY 1 GODZINĘ OD KRAKOWA , PANORAMICZNE WIDOKI . TRASY I SZLAKI TURYSTYCZNE , SPORTY ZIMOWE ( 3 KM OD CENTRUM NARCIARS...

  • Dom Mietniów

    Mietniów

    • 1 990 000 zł cena
    • 363 m2 powierzchnia
    • 5 483 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż nowy, w...

  • Dom Grajów

    Grajów

    • 560 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 3 147 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny z lat 80., położony w spokojnej i zielonej części Grajowa (gm. Wieliczka), z doskonałym dojazdem do Krakowa, Wieliczki i Niepołomic. Idealna propozycj...

  • Wynajem domu
    1 / 12
    Wynajem domu

    Kędzierzynka

    • 1 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Witam, wynajmę piętro domu jednorodzinnego, lokalizacja Kędzierzynka okolice Gdowa,Dobczyc.Powierzchnia użytkowa 70 m, dwa pokoje z kuchnią, łazienka .Miejsce postojowe. Czynsz za...

  • Dom Grajów rynek pierwotny

    Grajów

    • 825 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 347 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w stanie deweloperskim w urokliwej miejscowości Grajów koło Wieliczki. Dom sprzedawany w stanie deweloperskim, wybudowany na podstawie projektu " DOM W ZDROJÓWKACH". Po...

  • Sprzedam fajny nieduży domek. Okazja.
    1 / 8
    Sprzedam fajny nieduży domek. Okazja.

    Bochnia

    • 350 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom okolice Mikluszowic. Możliwa negocjacja. Zapraszam do kontaktu. [tel] Okazja. Polecamy Dwa pokoje duże,łazienka z toaletą ,kuchnia plus dwa pomieszczenia typu spiżarka i garde...

  • Dom Dąbrowa rynek pierwotny

    Dąbrowa

    • 990 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 7 174 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do poznania wyjątkowej inwestycji obejmującej 4 komfortowe domy wolnostojące o powierzchni 129 m, położone w spokojnej i doskonale skomunikowanej Dąbrowie - zaledwie kil...