• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy wolnostojące jednorodzinne Demlin

(1)
  • Dom Demlin ul.

    Demlin

    • 599 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 5 496 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przytulny dom we wsi kociewskiej Demlin!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Spokojna okolica w otoczeniu natury na Kociewiu!- Działka ponad 2 500 m2!- Dom o powierzchni całkowitej 10...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Łęgowo ul. Rzeczna

    Łęgowo » ul. Rzeczna

    • 849 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 245 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    LOKALIZACJA:Dom położony w miejscowości Łęgowo, znajdującej się w odległości ok. 4 km od Pruszcza Gdańskiego i ok. 15 km od centrum Gdańska. To lokalizacja doskonała dla ludzi ceni...

  • Dom Ustronie Morskie

    Piekło Dolne

    • 3 400 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Budynek wolno-stojący w całości przeznaczony na sezonowy wynajem turystyczny. Budynek po generalnym remoncie i rozbudowie w roku 2015. Ogrzewanie własne, piec gazowy Viessman...

  • Dom Pomlewo ul. Modrzewiowa

    Pomlewo » ul. Modrzewiowa

    • 859 000 zł cena
    • 454 m2 powierzchnia
    • 1 893 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM ZE STAWEM! POŁOŻONY TUŻ POD LASEM!DUŻA DZIAŁKA! STAN SUROWY ZAMKNIĘTY!DO WŁASNEJ ARANŻACJI!LOKALIZACJA:Malownicza miejscowości Pomlewo w gminie Przywidz, w otoczeniu lasów i je...

  • Dom Różyny ul. Gdańska

    Różyny » ul. Gdańska

    • 2 999 000 zł cena
    • 652 m2 powierzchnia
    • 4 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO U NASSuper lokalizacja | Restauracja | Pensjonat | Możliwość rozbudowyObiekt działający  z bazą stałych klientówBUDYNEK:Pensjonat  14 pokoi  z restauracją o powierzchni 652,1...

  • Dom Pszczółki ul.

    Pszczółki

    • 990 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 3 474 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż DOM WOLNOSTOJĄCY( idealny dla dwóch rodzin, na inwestycje pod wynajem dla pracowników itp.)LOKALIZACJADom położony w miejscowości Pszczółki, tylko 10 km od Pruszcza Gda...

  • Dom Pszczółki ul. Mikołaja Kopernika

    Pszczółki » ul. Kopernika

    • 999 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 995 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z potencjałem w świetnej lokalizacji - PszczółkiJeśli szukasz przestrzeni dla dużej rodziny, planujesz zamieszkać z bliskimi pod jednym dachem albo rozglądasz się za inwestycją...

  • Dom Szczodrowo ul. Brzozowa

    Szczodrowo » ul. Brzozowa

    • 453 600 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 724 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NA SPRZEDAŻ NOWY DOM CAŁOROCZNY o pow. 51,64m2 z DZIAŁKĄ o pow. 1012m2LOKALIZACJADziałka położona jest we wsi Szczodrowo gmina Skarszewy. Około 38 km od Gdańska. Teren płaski, wokó...

  • Dom Ustronie Morskie ul. Bolesława Chrobrego

    Piekło Dolne » ul. Bolesława Chrobrego

    • 2 900 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 22 835 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [i] Atrakcyjny dom blisko morza w centrum Ustronia Morskiego! [/i] [i]Oferujemy na sprzedaż dom mieszkalny w Ustroniu Morskim, koło Kołobrzegu, w otoczeniu morza i piaszczystej...

  • Dom Ustronie Morskie ul. Bolesława Chrobrego

    Piekło Dolne » ul. Bolesława Chrobrego

    • 1 850 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 11 213 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [i] DOM / PENSJONAT W USTRONIU MORSKIM 100 M OD MORZA! [/i] [i]Oferujemy na sprzedaż budynek z przeznaczeniem na działalność noclegową w Ustroniu Morskim, w odległości 100 m od...

  • Dom Kolnik ul. Słoneczna

    Kolnik » ul. Słoneczna

    • 1 049 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 245 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    LOKALIZACJA:Kolnik. Wieś położona między Tczewem (12 minut) a Pszczółkami (3 minuty).To spokojna i kameralna okolica o niskiej intensywności zabudowy, ze zdecydowaną przewagą domów...

  • Dom Cieplewo ul. Długa

    Cieplewo » ul. Długa

    • 1 299 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 7 138 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom  na sprzedaż - Cieplewo, woj. pomorskieNa sprzedaż wyjątkowy dom  o powierzchni użytkowej 182 m², położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miejscowości Cieplewo (woj...

  • Dom Pszczółki ul. Pomorska

    Pszczółki » ul. Pomorska

    • 899 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz przestrzeni dla dużej rodziny, chcesz zamieszkać z bliskimi pod jednym dachem albo szukasz nieruchomości inwestycyjnej pod wynajem?Ten dom może być dokładnie tym, czego pot...

  • Dom Kolnik ul. Słoneczna

    Kolnik » ul. Słoneczna

    • 1 049 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 8 392 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Różyny ul.

    Różyny

    • 1 999 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 7 404 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jeżeli szukasz komfortowego domu, wykończonego w indywidualnym stylu przy użyciu najlepszych materiałów, w spokojnej okolicy ze świetnym dojazdem do Pruszcza Gdańskiego oraz Trójmi...

  • Dom Żukczyn ul. Gdańska

    Żukczyn » ul. Gdańska

    • 1 390 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 9 521 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Kupujący zwolniony z podatku PCC - oszczędność 2% wartości nieruchomości!Na sprzedaż nowoczesny dom w Żukczynie - idealny wybór dla rodziny!OPIS NIERUCHOMOŚCI: Nowoczesny, parterow...

  • Dom Różyny ul. Azaliowa

    Różyny » ul. Azaliowa

    • 1 550 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 10 545 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący wykończony w wysokim standardzie, 6 pokojowy o pow. użytkowej 146m2, działka 713m2, DOM NIE BYŁ WCZEŚNIEJ ZAMIESZKIWANYDO NABYCIA dodatkowo działka sąsiednia 715m2...

  • Dom Ulkowy ul. Czereśniowa

    Ulkowy » ul. Czereśniowa

    • 2 099 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 9 763 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Piękny dom z duszą gotowy do wprowadzenia - duża, zagospodarowana działka, wysoki standard, malownicza okolica z lasami oraz stadniną koni!DOM: Na sprzedaż piękny, słoneczny, przes...

  • Dom Pszczółki ul.

    Pszczółki

    • 2 099 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 9 763 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Różyny rynek pierwotny ul. Rubinowa

    Różyny » ul. Rubinowa

    • 865 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 12 014 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    CENA PROMOCYJNADOM PARTEROWY WOLNOSTOJĄCY, OGRODEM, pompa ciepłaGOTOWY DO UŻYTKOWANIA LOKALIZACJANieruchomość położona jest w Różynach gmina Pszczółki blisko Pruszcza Gdańskiego. J...

  • 1 / 4
    Sprzedam dom w stanie surowym zamkniętym / Okazja cenowa 15 km od...

    Lisewiec

    • 500 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 4 238 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SPRZEDAM DOM STAN SUROWY ZAMKNIĘTY / OKAZJA CENOWA, 15 KM OD GDAŃSKA . Sprzedamy dom w stanie surowym zamkniętym . Cena : 500 000 zł ....

  • Dom Jagatowo ul.

    Jagatowo

    • 1 650 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Rzadko spotykana nieruchomość łącząca wygodny dom mieszkalny z dużym, pięknym ogrodem częścią warsztatową ( lub magazynową) z wydzielonym biurem lub mieszkaniem dla pracowników.LOK...

  • Dom Różyny rynek pierwotny ul. Purpurowa

    Różyny » ul. Purpurowa

    • 950 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 10 920 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM PARTEROWY WOLNOSTOJĄCY Z OGRODEM i 2 MIEJSCAMI PARKINGOWYMI, STAN DEWELOPERSKI ZAMKNIĘTYTERMIN ODBIORÓW - do 31 GRUDNIA 2026r.LOKALIZACJANieruchomość położona jest w Różynach g...

  • Dom Różyny rynek pierwotny ul. Purpurowa

    Różyny » ul. Purpurowa

    • 950 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 10 920 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM PARTEROWY WOLNOSTOJĄCY Z OGRODEM i 2 MIEJSCAMI PARKINGOWYMI, STAN DEWELOPERSKI ZAMKNIĘTYTERMIN ODBIORÓW - do 31 GRUDNIA 2026r.LOKALIZACJANieruchomość położona jest na nowoczesn...

  • Dom Różyny ul. Klonowa

    Różyny » ul. Klonowa

    • 1 100 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 7 639 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM:PARTER: powierzchnia 74 m/2- Salon połączony z aneksem kuchennym o powierzchni ponad 32 m/2 z bezpośrednim wyjściem na taras i ogród od strony południowej- Korytarz ok 20 m/2-...

  • Dom Różyny ul. Rubinowa

    Różyny » ul. Rubinowa

    • 885 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 12 292 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM PARTEROWY WOLNOSTOJĄCY z wysokim poddaszem, z pompą ciepła oraz kominkiem, OGRODEM z możliwością parkowania nawet 4 aut. PO ODBIORACHLOKALIZACJANieruchomość położona jest w Róż...

  • Dom Pszczółki ul.

    Pszczółki

    • 1 300 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 8 497 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    !! TYLKO U NAS !!!! DOSTĘPNE TYLKO W PEPPERHOUSE !!ATUTY:- nowoczesny i kompletnie urządzony!- jasne, przestronne wnętrze!- duża ilość miejsc do przechowywania!- klimatyczny, zadba...

  • Dom Lisewiec ul. Potokowa

    Lisewiec » ul. Potokowa

    • 2 400 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 8 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 270m2 położony w malowniczej miejscowości Lisewiec niedaleko Kolbud, 10 km od trójmiejskiej obwo...

  • Dom Żukczyn ul.

    Żukczyn

    • 1 649 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 12 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ! OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE !ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- przestronna działka zapewniająca komfort i prywatność (1006 m2)- nowoczesny dwufunkcyjny piec Vaillant,- przestronny g...

  • Dom Ulkowy ul. Kasztanowa

    Ulkowy » ul. Kasztanowa

    • 1 559 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 11 993 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż DOM WOLNOSTOJĄCY z historią, na działce 1915 m2(idealny dla dwóch rodzin, na inwestycję, pod prowadzenie agroturystyki itp.)DZIAŁKA:3 działki o łącznej powierzchni 4467...

  • Dom Ulkowy ul. Kasztanowa

    Ulkowy » ul. Kasztanowa

    • 1 149 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 8 839 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż DOM WOLNOSTOJĄCY z historią, na działce 1915 m2(idealny dla dwóch rodzin, na inwestycję, pod prowadzenie agroturystyki itp.)DZIAŁKA:Działka o powierzchni 1915 m2, zagos...