• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Demlin

(1)
  • Dom Demlin ul.

    Demlin

    • 599 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 5 496 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przytulny dom we wsi kociewskiej Demlin!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Spokojna okolica w otoczeniu natury na Kociewiu!- Działka ponad 2 500 m2!- Dom o powierzchni całkowitej 10...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Gołębiewo Średnie ul. Konwaliowa

    Gołębiewo Wielkie » ul. Konwaliowa

    • 8 499 000 zł cena
    • 482 m2 powierzchnia
    • 17 633 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Zakochaj się w tym magicznym miejscu - DWÓR W GOŁĘBIEWIE ŚREDNIM - dla prawdziwych koneserów historii i wyjątkowych nieruchomości z potencjałem! Wyjątkowa architektura, przepię...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Trąbki Wielkie

    • 949 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 5 752 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gaudium nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Skarszewy

    • 109 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 2 180 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 2 domy w tej cenie!
    1 / 20
    2 domy w tej cenie!

    Cząstkowo

    • 1 050 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom Trąbki Wielkie rynek pierwotny ul. Gdańska

    Trąbki Wielkie » ul. Gdańska

    • 629 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 6 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    NOWA SUPER LOKALIZACJA, SPRAWDZONY PROJEKTNa sprzedaż  domy w zabudowie bliźniaczej w kameralnej inwestycji  w Trąbkach WielkichLOKALIZACJA: Trąbki Wielkie to malownicza wieś, poło...

  • Dom Trąbki Wielkie rynek pierwotny ul. Gdańska

    Trąbki Wielkie » ul. Gdańska

    • 639 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 6 798 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom Trąbki Wielkie rynek pierwotny ul. Gdańska

    Trąbki Wielkie » ul. Gdańska

    • 639 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 6 798 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom Trąbki Wielkie rynek pierwotny ul. Gdańska

    Trąbki Wielkie » ul. Gdańska

    • 649 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 6 905 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Twoja przystań między naturą a miastem!

    Trąbki Wielkie » ul. Borowikowa

    • 770 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 8 851 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej przy ul. Borowikowej w Trąbkach Wielkich. Dom znajduje się na 2 kondygnacjach i składa się z:- salonu z aneksem ku...

  • Dom Trzcińsk ul.

    Trzcińsk

    • 2 699 000 zł cena
    • 264 m2 powierzchnia
    • 10 224 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPERHOUSE!!Na sprzedaż komfortowa i nowoczesna nieruchomość położona w malowniczej miejscowości sąsiadującej ze Starogardem Gdańskim, oddalonej zaledwie 4...

  • Dom Trąbki Wielkie rynek pierwotny ul.

    Trąbki Wielkie

    • 1 169 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 10 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Tylko u nas!Na sprzedaż parterowy dom w zabudowie bliźniaczej, gotowy do własnej aranżacji.Przyjedź i wybierz swoją połówkę!Największa atuty to świetna lokalizacja, dbałość o detal...

  • Dom Trąbki Wielkie rynek pierwotny ul.

    Trąbki Wielkie

    • 1 225 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 11 239 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak