• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Dębówka

(1)
  • Sprzedam działkę inwestycyjną 55 ar.
    Sprzedam działkę inwestycyjną 55 ar.

    Dębówka

    • 30 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjną nr 137/3. Lokalizacja: Dębówka. Podana cena za 1 ar. Cena do negocjacji.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Barak ul.

    Barak

    • 950 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 5 829 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny parterowy, położony w Jastkowie, koło Lublina.W bardzo spokojnej okolicy.Oferta jest skierowana do osób ceniących ciszę spokój i prywatność....

  • Dom Uniszowice ul.

    Uniszowice

    • 1 500 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 2 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Piękna rezydencja w Motyczu . Powierzchnia 550 metrówPowierzchnia działki 4500 m/2Stan surowy zamkniętyPiękny ogród .Dom wykonany z najwyższej klasy materiałówSerdecznie zapraszam...

  • Dom Uniszowice ul.

    Uniszowice

    • 2 000 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 3 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w Uniszowicach. 10 min od Lublina.Piękna okolicaDom 550 metrów Wspaniale wykończony.Nieruchomość znajduje się na działce   4000 metrów.Działka pięknie zagospodarowana ,malownic...

  • 1 / 3
    54a dz. budowlanej pod samym Lublinem.

    Panieńszczyzna

    • 590 000 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka budowlana położona w Panieńszczyźnie. Nieruchomość ze względu na wielkość oraz atrakcyjne położenie, stanowi doskonałą propozycję inwestycyjną.Właściwości fizyczne: -...

  • Praktyczne wymiary,zaciszna lokalizację, dużo ziel

    Jakubowice Konińskie

    • 380 000 zł cena
    • 1 579 m2 powierzchnia
    • 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana (MR/MN) o pow. 15,8 ara, posiadająca praktyczne wymiary, zaciszną lokalizację, dużo zieleni, sąsiedztwo nowych domów jednorodzinnych, dostęp do mediów, komunikacj...

  • Uniszowice gm. Konopnica, 7800 m2

    Uniszowice

    • 229 900 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Uniszowice gm. Konopnica, 7800 m2, działka rolno-budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy. Dobra lokalizacja, z szybkim dojazde...

  • Działka rolno-budow. z szybkim dojazdem do Lublina

    Snopków

    • 550 000 zł cena
    • 7 080 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    ** Oferta tylko w biurze KNC CITY**** Atrakcyjna działka z szybkim dojazdem do/z Lublina ** SNOPKÓW (gmina Jastków) - polecam do zakupu atrakcyjną działkę rolno -budowlaną o pow....

  • Jakubowice Konińskie- gm. Niemce

    Jakubowice Konińskie

    • 1 300 000 zł cena
    • 2 239 m2 powierzchnia
    • 581 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jakubowice Konińskie- gm. Niemce, działka budowlana o powierzchni 2239 m2. Doskonała lokalizacja przy ulicy asfaltowej, z szybkim dojazdem do Lublina. Uprawiana, wymiary ok. 100 m...

  • Działka Jakubowice konińskie

    Jakubowice Konińskie

    • 1 250 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam bardzo ładną działkę o pow. 50a w Jakubowice Konińskie pod zabudowę bliźniaczą. Najważniejsze cechy: - odległość od komunikacji MPK 200m, - nieruchomość usytuowana w drugie...

  • 1 / 2
    Łąka pod Lublinem- miejsce na odpoczynek nad rzeką!

    Jakubowice Konińskie

    • 78 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Jakubowice Konińskie, 14 arowa łąka nad rzeką!Na sprzedaż nieruchomość stanowiąca tereny zielone znajdujące się na zboczu bezpośrednio nad rzeką Ciemięgą w otoczeniu pól i łąk.Wg....

  • Mały domek w świetnej lokalizacji - Uniszowice

    Uniszowice

    • 300 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 4 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Niewielki dom ok 65 m² z ogródkiem o powierzchni ok 600 m²Dom do niedużego remontu, wyposażony - doskonała lokalizacja. Idealne dla singla lub pary chcących zamieszkać pod Lublinem...

  • Snopków, 74ar, Gmina Jastków, Media

    Snopków

    • 260 000 zł cena
    • 7 437 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Snopków, Gmina Jastków, 74ar, MediaBardzo ładna i duża działka w atrakcyjnej okolicy.Działka:- 1 linia zabudowy- kształt nieregularnyPlan zagospodarowania:- RP teren upraw polowych...

  • 1 / 3
    Jakubowice Kon. - Szeroka działka budowlana

    Jakubowice Konińskie

    • 1 350 000 zł cena
    • 9 049 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Jakubowice Konińskie Kolonia - okolice ul.Kalinowej, duża działka budowlano-rolna.Bardzo ładna i duża działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji. Działka:- 1 linia zabudowy;- przy...

  • Duża działka rolna ok. 1 ha Jakubowice Konińskie

    Jakubowice Konińskie

    • 370 000 zł cena
    • 9 622 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Duża działka rolna około 1,ha o zróżnicowanym terenie na obrzeżach miasta Wojewódzkiego LublinOferta dla rolnika który chce zwiększyć powierzchnię swojego gospodarstwaOferta takż...

  • Zagospodarowana działka budowlana w dobrej lokalizacji

    Snopków

    • 565 000 zł cena
    • 3 515 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży zagospodarowaną działkę budowlaną o pow. 3515 m² w miejscowości Snopków gm. Jastków. Przeznaczenie – teren posiada miejscowy plan zagospodarowania przes...

  • Działka budowlana 0.26 ha w gm. Niemce pow. Lublin

    Jakubowice Konińskie

    • 1 220 000 zł cena
    • 2 594 m2 powierzchnia
    • 471 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka budowlana o pow. 2594 m 2 w atrakcyjnym punkcie Jakubowic Konińskich Kolonii gm. Niemce pow. lubelski Działka -powierzchnia 2594 m2-kształt prostokąta-lekko nachylona...

  • Działka budowlana Jakubowice Konińskie gm. Niemce,
    1 / 2
    Działka budowlana Jakubowice Konińskie gm. Niemce,

    Jakubowice Konińskie

    • 393 600 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 394 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m2 (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) w Jakubowicach Konińskich k Lublina. O nieruchomości: Wymiary działki 22mx46m Pierwsza lin...

  • Działka budowlana Jakubowice Konińskie gm. Niemce,
    1 / 4
    Działka budowlana Jakubowice Konińskie gm. Niemce,

    Jakubowice Konińskie

    • 540 000 zł cena
    • 1 396 m2 powierzchnia
    • 387 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Jakubowicach Konińskich. Jedynie 5 minut drogi od Lublina. O NIERUCHOMOŚCI: Działka o powierzchni 1 396 m2. MPZP pod zabudowę Zagrodową MR. W sąsiedztwie nowo...

  • Snopków, 2ha,zmiana MPZP w trakcie

    Snopków

    • 1 680 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Snopków, 2ha, Gmina Jastków, MediaBardzo ładna i duża działka w atrakcyjnej okolicy.Działka:- 5 linia zabudowy- prostokąt- wzdłuż całej działki droga 5- metrowaWymiary:- szerokość:...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Jakubowice Konińskie

    • 1 500 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AD REM NIERUCHOMOŚCI CEZARY PAPLIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • 5 działek budowlanych blisko Lublina, wydane WZ.

    Uniszowice

    • 210 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane z szybkim dojazdem do/z Lublina (ok. 6 km - 10 minut do Al. Kraśnickiej-Selgros).UNISZOWICE: polecam do zakupu atrakcyjne działki budowlane ( 5 działek ) z wydany...

  • Działka Snopków gm. Jastków
    1 / 10
    Działka Snopków gm. Jastków

    Snopków

    • 380 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 282 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Budynek magazynowo-produkcyjny | ok. 350 m² | działka 1 350 m² | Snopków / Jastków PARK Na sprzedaż budynek magazynowy / hala o powierzchni ok. 350 m² , zlokalizowany na dział...

  • Działka w bliskiej odległości od Lublina.

    Panieńszczyzna

    • 589 000 zł cena
    • 10 477 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Rolno - budowlana działka. Gmina JastkówDo sprzedania działka w bliskiej odległości od Lublina.Przeznaczenie podstawowe: zabudowa zagrodowa wolnostojąca z dopuszczeniem realizacji...

  • Działka usługowa Snopków gm. Jastków, Satelitarna
    1 / 7
    Działka usługowa Snopków gm. Jastków, Satelitarna

    Snopków

    • 320 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Poszukujesz przestrzeni na biznes, miejsca z dobrym połączeniem komunikacyjnym? Sprawdź tę ofertę. LOKALIZACJA Oferowana nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Snopków w...

  • Dom Uniszowice gm. Konopnica,
    Dom Uniszowice gm. Konopnica,

    Uniszowice

    • 1 690 000 zł cena
    • 296 m2 powierzchnia
    • 5 710 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym o pow. całkowitej 296,90m2, użytkowej 162,40m2 na działce o...

  • Jakubowice Konińskie - działka budowlana 29,5 x 62
    Jakubowice Konińskie - działka budowlana 29,5 x 62

    Jakubowice Konińskie

    • 630 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka położona przy ul. Starowiejskiej około 100 m od ul. Lubelskiej 29,5 x 62 m - 350 zł za m2 z widokiem na Dolinę Ciemięgi wszystkie media energia i woda w działce kanalizacj...

  • Dom Jakubowice Konińskie gm. Niemce, Jakubowice Konińskie
    Dom Jakubowice Konińskie gm. Niemce, Jakubowice Konińskie

    Jakubowice Konińskie

    • 1 630 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 8 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący, parterowy w Jakubowicach Konińskich o powierzchni 200 mkw., posadowiony na działce o powierzchni 1900 mkw. Trzy sypialnie, dwie łazienki. Duży garaż. Oferta do...

  • działka 11,5 a szerokie
    1 / 16
    działka 11,5 a szerokie

    Szerokie

    • 700 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka 72/15 budowlana szerokie wymiary 37 szer na 32 dojazd z ulicy nałęczowskiej drogą 5m utwardzoną uzbrojona gaz woda prąd kanalizacja światłowód bez pośredników cena 700złm...

  • Działka budowlana Panieńszczyzna gm. Jastków
    1 / 11
    Działka budowlana Panieńszczyzna gm. Jastków

    Panieńszczyzna

    • 289 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej w kształcie prostokąta, o powierzchni 1500 m2 - 15 ar (wymiary: 26 x 58 m). Zróżnicowany, bliski płaskiemu grunt w pierwszej linii zabud...

  • Działka Jakubowice Konińskie Klonowa

    Nowe

    Działka Jakubowice Konińskie Klonowa

    Jakubowice Konińskie

    • 280 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną w trakcie przekształcenia prosty teren,spokojna okolica, obok domki jednorodzinne,droga wjazdowa utwardzana udział w cenie, blisko Lublina, częścio...