• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Bieniewiec
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Dąbrowica

(1)
  • Działka Dąbrowica

    Dąbrowica

    • 49 000 zł cena
    • 2 871 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE NA PRZEDMIEŚCIACH SZCZUCINA - OK.3KM DO RYNKU. Działka o powierzchni 0,2323ha - SPRZEDANA. Oferujemy do sprzedaży trzy działki budowlane o...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Widokowe działki budowlane Kobylec gm. Łapanów

    Kobylec

    • 120 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż pięć działek budowlanych widokowych graniczących ze sobą z pozwoleniem na budowę w miejscowości Kobylec gm. Łapanów. Działki płaskie na wzgórzu w pierwszej linii z...

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Targowisko

    • 660 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 7 022 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Krakuszowice

    • 550 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Cichawa

    • 1 600 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Kłaj

    • 550 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Syndyk sprzeda nieruchomość w Kłaju

    Kłaj

    • 402 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 3 141 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SPRZEDAŻ Z WOLNEJ RĘKI – NIERUCHOMOŚĆ W KŁAJU Syndyk masy upadłości Jolanty Fabian, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, zaprasza do składania ofert na zaku...

  • Działka inwestycyjna
    1 / 3
    Działka inwestycyjna

    Gierczyce

    • 3 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • inwestycyjna

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam duży dom w górach, z lasem, działka 4,2 ha.
    1 / 5
    Sprzedam duży dom w górach, z lasem, działka 4,2 ha.

    Kamyk

    • 3 499 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 11 664 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Ta nieszablonowa nieruchomość, zapewniająca prywatność jej mieszkańcom, położona jest w miejscowości Kamyk, w gminie Łapanów, w powiecie Bocheńskim. Malowniczo położony dom, zbudow...

  • Targowisko-nieruchomosci-usługowa-
    Targowisko-nieruchomosci-usługowa-

    Targowisko

    • 815 000 zł cena
    • 7 200 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    TARGOWISKO-Biuro INWEST - nieruchomości- sprzeda nieruchomość objęta nowym planem zagospodarowania -usługowa pod działalność gospodarczą -z dobrym szerokim dojazdem rejon nowo p...

  • Sobolów, Wola Nieszk.działka bud. rolna 13a,las,
    1 / 4
    Sobolów, Wola Nieszk.działka bud. rolna 13a,las,

    Wola Nieszkowska

    • 175 000 zł cena
    • 1 370 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano - rolna w wyjątkowej lokalizacji- Wola Nieszkowska. Polana pod lasem a jednocześnie zjazd wprost z lokalnej drogi asfaltowej. Całość powierzchni to 1370, 1200m2...

  • Działka Kłaj

    Kłaj

    • 320 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w Kłaju, powiat wielicki 26 arów (14,5 ar budowlane + 11,5 ar rolne) Oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 26 arów, położoną w miejscowości Kłaj, w gmin...

  • Sprzedam działkę - Kobylec, gm. Łapanów
    1 / 7
    Sprzedam działkę - Kobylec, gm. Łapanów

    Kobylec

    • 129 000 zł cena
    • 10 442 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Szukasz spokojnego rekreacyjno-weekendowego miejsca, gdzie już dzisiaj możesz ustawić swój domek weekendowy, czy swoją przyczepę kempingową? Miejsca z dobrym dojazdem, a jednocześn...

  • Sprzedam działkę rolno-budowlaną 99a
    1 / 2
    Sprzedam działkę rolno-budowlaną 99a

    Pierzchów

    • 355 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki rolno-budowlane w Pierzchowie. Gmina Gdów, wieś Pierzchów, województwo małopolskie. Nr działek 330 (55arów) i 331(44ary). Dojazd do działki asfaltowy, w działce j...

  • Działka budowlana Nieszkowice Wielkie gm. Bochnia
    1 / 12
    Działka budowlana Nieszkowice Wielkie gm. Bochnia

    Nieszkowice Wielkie

    • 110 000 zł cena
    • 970 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cztery działki budowlane w Nieszkowicach Wielkich! Cztery propozycje: - działka 272/16+udział w drodze 272/8 - powierzchnia 9,70 ar - cena 110 000 zł - działka 272/15+272/19+udz...

  • Dom Łapanów
    Dom Łapanów

    Łapanów

    • 1 290 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 7 772 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Na sprzedaż jednorodzinny dom parterowy z garażem w Łapanowie (woj. małopolskie) Sprzedam komfortowy, parterowy dom jednorodzinny z przybudowanym garażem o powierzchni 20...

  • Działka rolna Damienice gm. Bochnia
    1 / 9
    Działka rolna Damienice gm. Bochnia

    Damienice

    • 55 000 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna przy lokalnej drodze asfaltowej w Damienicach obok Bochni. Obsadzona drzewami, przylega do strumyka jest nieopodal Rzeki Raba. Powierzchnia 5900 m2 Z...

  • Działka budowlana Łapczyca gm. Bochnia
    1 / 10
    Działka budowlana Łapczyca gm. Bochnia

    Łapczyca

    • 520 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dobry dojazd to ważna sprawa. Dzisiaj mam do zaprezentowania działkę w Łapczycy, która bezpośrednio sąsiaduje z dwoma drogami. Od północy jest przystanek przy E94 a od południa...

  • Lokal użytkowy Targowisko gm. Kłaj, Targowisko
    1 / 15
    Lokal użytkowy Targowisko gm. Kłaj, Targowisko

    Targowisko

    • 10 000 zł cena
    • 252 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Świetna lokalizacja | Tereny usługowe | Komunikacja podmiejska Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentują na wynajem lokal usługowo-biurowy o pow. 252,54 m² , zlokalizowany na...

  • Dom z ogrodem w cenie mieszkania blisko Krakowa
    1 / 10
    Dom z ogrodem w cenie mieszkania blisko Krakowa

    Klęczana

    • 650 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przytulnego domu wybudowanego w 2025 roku położonego w pięknej turystycznej miejscowości Klęczana (6 km od miejscowoś...

  • Dom-Rezydencja z ogrodem i z domem dla gości
    Dom-Rezydencja z ogrodem i z domem dla gości

    Wola Nieszkowska

    • 2 600 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do Woli Nieszkowskiej , w gminie Bochnia. Działka o powierzchni 5700 m², którą można jeszcze powiększyć o sąsiednie działki budowlano-rolne....

  • 1 / 3
    Działka Targowisko

    Targowisko

    • 699 000 zł cena
    • 3 591 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    W ofercie nieruchomość o pow. 35,91a położona w targowisku gmina Kłaj. Ujęta w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego jako U-Tereny usług ok 20a, i R- Tereny rolne p...

  • 1 / 3
    Działka Targowisko

    Targowisko

    • 350 000 zł cena
    • 2 794 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 27,94a , położona w miejscowości Targowisko, gmina Kłaj, w dobrze skomunikowanej i dynamicznie rozwijającej się okolicy....

  • 1 / 3
    Działka Targowisko

    Targowisko

    • 750 000 zł cena
    • 2 010 m2 powierzchnia
    • 374 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż działka Przemysłowo-Usługowa (PU) o powierzchni 20,1a, położona w miejscowości Targowisko, w gminie Kłaj. Nieruchomość znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizac...

  • Działka budowlana Kamyk gm. Łapanów
    1 / 12
    Działka budowlana Kamyk gm. Łapanów

    Kamyk

    • 497 000 zł cena
    • 14 800 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tutaj słońce będzie budzić Cię z rana a Ty z zachwytem będziesz podziwiać okolicę !! Cisza, spokój, ślepa uliczka pod lasem. Piękna, widokowa działka, wystawa wschodnio południow...

  • Działka usługowa Targowisko gm. Kłaj,
    Działka usługowa Targowisko gm. Kłaj,

    Targowisko

    • 3 900 000 zł cena
    • 13 354 m2 powierzchnia
    • 293 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Dobrze wyeksponowana działka przy zjeździe z Autostrady A4 Cena obejmuje prawomocne pozwolenie na budowę hali magazynowo-produkcyjnej z pow. biurową: Pow. użytkowa hali - 2 064  ...

  • Nowy dom wolnostojący Kłaj, pow. 80m2, rekuperacja
    Nowy dom wolnostojący Kłaj, pow. 80m2, rekuperacja

    Kłaj

    • 780 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 8 298 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży nowy dom, jednorodzinny, wolnostojący - miejscowość Kłaj. Stan deweloperski, dom położony na małym osiedlu domów jednorodzinnych, przy drodze wewnętrznej, cicha spokoj...

  • Dom Kłaj
    1 / 15
    Dom Kłaj

    Kłaj

    • 1 029 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 9 991 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej około 89 m2 (całkowitej 103 m2), położony w miejscowości Kłaj. Dom z 2022 r. posadowiony na działce o...

  • Dom Grodkowice gm. Kłaj
    Dom Grodkowice gm. Kłaj

    Grodkowice

    • 1 508 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 6 886 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | DOM Z DUŻĄ DZIAŁKĄ BUDOWLANĄ | 64 ARY | MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU I ZABUDOWY | DROGA DOJAZDOWA Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną - dom w...

  • Dom Kłaj rynek pierwotny

    Kłaj

    • 850 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 6 855 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Definito Nieruchomości i Geodezja prezentuje nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanych w miejscowości Kłaj, pow. wielicki. Kameralne osie...

  • Działka budowlana, media Kłaj - Łysokanie
    1 / 7

    Nowe

    Działka budowlana, media Kłaj - Łysokanie

    Łysokanie

    • 332 500 zł cena
    • 1 075 m2 powierzchnia
    • 310 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka 10,75 ar - budowlana w MPZP jako MN, położona w bardzo dobrej lokalizacji - Łysokanie gm. Kłaj. Wszystkie media na działce lub w drodze gminnej asfaltowej przy...