• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Bydgoszcz Bartodzieje

(78)
  • 0%, deweloperskie apartamenty nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fordońska

    • 905 855 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 12 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 3.34, taras: 151,86 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o stand...

  • 0%, deweloperskie apartamenty nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fordońska

    • 837 500 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 10 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 5.46, loggia: 7,38 m, taras: 51,23 m [ z widokiem na rzekę ] szczegółowe informacje o inwestycji (...

  • 0%, deweloperskie apartamenty nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fordońska

    • 333 340 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 495 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 2.23u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zest...

  • 0%, deweloperskie apartamenty nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fordońska

    • 1 244 500 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 13 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 11 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek C - Lokal mieszkalny nr 16.129, dwie loggie: 2,22 m + 14,06 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m....

  • Działka Bydgoszcz Bartodzieje ul. Fabryczna

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fabryczna

    • 5 200 000 zł cena
    • 5 052 m2 powierzchnia
    • 1 030 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    OFERTA W PEPPER HOUSE!!!DZIAŁKA INWESTYCYJNA W BYDGOSZCZY!!!ATUTY:- Duża powierzchnia!- Atrakcyjna lokalizacja!- W sąsiedztwie innych obiektów przemysłowych i logistycznych!Działka...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Bartodzieje rynek pierwotny ul. Gajowa

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Gajowa

    • 789 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 520 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    !! OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE !!!! MIESZKANIE CZĘŚCIOWO URZĄDZONE !!!! 75M2 3 POKOJE 6 PIĘTRO NOWOCZESNE- BARTODZIEJE !!ATUTY:- po remoncie generalnym !- wykończona łazie...

Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Gajowa

    • 889 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 11 854 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    !! OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE !!!! MIESZKANIE URZĄDZONE POD KLUCZ - GOTOWE DO WPORWADZENIA !!!! 75M2 3 POKOJE 6 PIĘTRO NOWOCZESNE- BARTODZIEJE !!ATUTY:- wykończone pod kl...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Bartodzieje ul. Morska

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Morska

    • 409 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 512 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Dwa jasne pokoje na Bartodziejach ATUTY:- po generalnym remoncie - spokojna okolica- dobrze skomunikowaneCharakterystyka:Mieszkanie 43m2 usytuowane na 6 piętrze zadbanego, docieplo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 0%, deweloperskie, osiedle w pobliżu Balatonu

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Gajowa

    • 493 127 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 698 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, zakończenie budowy: III kwartał 2026 r. ( 1 etap - budynki B i C ) Budynek C - Lokal mieszkalny nr 83, taras: 9,03 m, ogródek: 13,97 m Miejsce p...

  • 0%, deweloperskie, osiedle w pobliżu Balatonu

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Gajowa

    • 592 919 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 859 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, zakończenie budowy: 31.10.2026 – etap 2 – budynek A Budynek A - Lokal mieszkalny nr 57, balkon: 7,82 m Miejsce postojowe naziemne: 35 000.00 zł...

  • 0%, deweloperskie, osiedle w pobliżu Balatonu

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Gajowa

    • 775 485 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 10 771 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, zakończenie budowy: 31.10.2026 – etap 2 – budynek A Budynek A - Lokal mieszkalny nr 6, balkon: 11,49 m Miejsce postojowe naziemne: 35 000.00 zł...

  • 0%, deweloperskie, osiedle w pobliżu Balatonu

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Gajowa

    • 815 599 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 652 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, zakończenie budowy: III kwartał 2026 r. ( 1 etap - budynki B i C ) Budynek B - Lokal mieszkalny nr 60, balkon: 7,56 m Miejsce postojowe naziemne...

  • 0%, deweloperskie, osiedle w pobliżu Balatonu

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Gajowa

    • 587 890 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 758 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, zakończenie budowy: 31.10.2026 – etap 2 – budynek A Budynek A - Lokal mieszkalny nr 49, balkon: 7,82 m Miejsce postojowe naziemne: 35 000.00 zł...

  • 0%, deweloperskie, osiedle w pobliżu Balatonu

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Gajowa

    • 592 919 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 859 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, zakończenie budowy: 31.10.2026 – etap 2 – budynek A Budynek A - Lokal mieszkalny nr 64, balkon: 8,23 m Miejsce postojowe naziemne: 35 000.00 zł...

  • 0%, deweloperskie, osiedle w pobliżu Balatonu

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Gajowa

    • 597 528 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 717 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, zakończenie budowy: 31.10.2026 – etap 2 – budynek A Budynek A - Lokal mieszkalny nr 30, balkon: 13,31 m Miejsce postojowe naziemne: 35 000.00 zł...

  • 0%, deweloperskie, osiedle w pobliżu Balatonu

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Gajowa

    • 821 999 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 743 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, zakończenie budowy: III kwartał 2026 r. ( 1 etap - budynki B i C ) Budynek B - Lokal mieszkalny nr 65, balkon: 7,56 m Miejsce postojowe naziemne...

  • 0%, deweloperskie, osiedle w pobliżu Balatonu

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Gajowa

    • 801 427 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 449 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, zakończenie budowy: III kwartał 2026 r. ( 1 etap - budynki B i C ) Budynek B - Lokal mieszkalny nr 50, balkon: 7,56 m Miejsce postojowe naziemne...

  • 0%, deweloperskie, osiedle w pobliżu Balatonu

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Gajowa

    • 607 001 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 902 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, zakończenie budowy: 31.10.2026 – etap 2 – budynek A Budynek A - Lokal mieszkalny nr 26, balkon: 7,82 m Miejsce postojowe naziemne: 35 000.00 zł...

  • 0%, deweloperskie, osiedle w pobliżu Balatonu

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Gajowa

    • 587 890 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 758 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, zakończenie budowy: 31.10.2026 – etap 2 – budynek A Budynek A - Lokal mieszkalny nr 41, balkon: 7,82 m Miejsce postojowe naziemne: 35 000.00 zł...

  • 0%, deweloperskie, osiedle w pobliżu Balatonu

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Gajowa

    • 793 632 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 338 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, zakończenie budowy: III kwartał 2026 r. ( 1 etap - budynki B i C ) Budynek B - Lokal mieszkalny nr 45, balkon: 7,36 m Miejsce postojowe naziemne...