• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Parczew

(1)
  • Sprzedam wykończone mieszkanie

    Parczew

    • 349 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 932 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż nowe, wykończone mieszkanie 44 m², położone na 3. piętrze w bloku z windą (nowe budownictwo) na ul. Włodawskiej. Układ: - salon z aneksem kuchennym - 2 oddzielne p...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Lubartów ul. Romana Jeziora

    Lubartów » ul. Romana

    • 325 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie usytuowane w bliźniaku, 2-rodzinnym, w bardzo spokojnej cichej okolicy, na osiedlu domów jednorodzinnych.Dom wybudowany na początku lat 80-ch.W skł...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Lubartów

    • 650 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 8 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Radzyń Podlaski

    • 295 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 837 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie po generalnym remoncie - Lubartów
    1 / 9
    Mieszkanie po generalnym remoncie - Lubartów

    Lubartów

    • 460 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam słoneczne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 62,8 m2, po generalnym remoncie. Nowa instalacja elektryczna z osprzętem, wymieniona instalacja wod- kan., nowe pomalowane tynki...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie

    Radzyń Podlaski

    • 200 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 3 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Witam. Posiadam do sprzedania mieszkanie w centrum Radzynia Podlaskiego składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Do mieszkania przynależy piwnica. Zain...

  • 72,2 m² | 3 niezależne pokoje |Lubartów, ul. 1 Maja

    Lubartów

    • 590 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie – 72,2 m² | Lubartów, ul. 1 Maja Cena: 590 000 zł – możliwość negocjacji Na sprzedaż wyjątkowe, komforto...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Lubartów

    • 434 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Duże mieszkanie 65m 3pok. Lubartów ul. Popiełuszki

    Lubartów » ul. Popiełuszki

    • 630 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE 65 m2 W LUBARTOWIE NA UL. KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI MEDIA Z SIECI MIEJSKIEJ ( OGRZEWANIE, WODA )MIESZKANIE 3 POKOJOWE Z ODDZIELNĄ DUŻA KUCHNIĄDO LOKALU PRZYNALEZNA PIWNIC...