• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Darłowo

(8)
  • Darłowo - 3 pokoje w bloku!
    1 / 16
    Darłowo - 3 pokoje w bloku!

    Darłowo

    • 330 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA BEZPOŚREDNIA – KOSZTY POŚREDNICTWA PONOSI SPRZEDAJĄCY! Do sprzedaży oferujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie, położone w doskonałej lokalizacji – w bliskiej odległości cent...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie

    Darłowo

    • 405 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Darłowie, 45,52, ul. Sportowa, czynsz 300 zł ,osiedle zamknięte , brama na pilota, miejsce parkingowe przynależne, okna- salon z aneksem kuch. , balkon i je...

  • Apartamenty Nad Morzem Darłowo
    1 / 14
    Apartamenty Nad Morzem Darłowo

    Darłowo

    • 360 720 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu ofertę apartamentu położonego nad morzem w Darłówku Wschodnim przy ulicy Północnej w kompleksie Baltic Korona Apartamenty. 400 metrów od obiektu znajduje się...

  • Nocleg nad morzem Apartament nad morzem na urlop
    1 / 8
    Nocleg nad morzem Apartament nad morzem na urlop

    Darłowo

    • 280 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy do pięknego Apartamentu w kompleksie BALTIC KORONA! Na niemal 50 metrach kwadratowych, na gości czeka pięknie urządzona wygodna sypialnia, duży salon z aneksem kuchenny...

  • Wakacje nad morzem, apartamenty w Darłówku 400 m od morza!
    1 / 8
    Wakacje nad morzem, apartamenty w Darłówku 400 m od morza!

    Darłowo

    • 380 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do cudownych apartamentów nadmorskich w Darłówku - Baltic Korona! Kompleks Baltic Korona to nowoczesny i wygodny dwupiętrowy budynek, oddany do użytku w 2016 roku. Nasz...

  • mieszkanie, sprzedaż, zamiana

    Darłowo

    • 405 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam Darłowo, ul. Sportowa , 45,5m2 ,ok.2km do morza, ok.1km do centrum. W pobliżu rzeka, deptak, boiska osir, Na osiedlu mini plac zabaw dla najmłodszych. Duży pokój z aneks...

  • Mieszkanie Darłowo Darłówko, Północna
    1 / 13
    Mieszkanie Darłowo Darłówko, Północna

    Darłowo

    • 495 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Apartament 62,72 m² z dużym tarasem - 6 minut od plaży | Darłówko Wschodnie, ul. Północna Oferta skierowana do osób, które chcą zamieszkać blisko morza lub bezpiecznie ulokować k...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Darłowo

    • 330 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Budynek s.c. Maria Peryga-Dubiel, Lilla Budynek
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Lokal mieszkalny z częścią usługową w Śródmieście Koszalin

    Koszalin

    • 550 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 4 331 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    LOKAL MIESZKALNY Z CZĘŚCIĄ USŁUGOWĄ Lokal w budynku mieszkalnym wielorodzinnym z usługą zlokalizowaną na parterze wraz z mieszkaniami na pierwszym piętrze z częścią usługową, z...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin

    • 438 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 181 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin

    • 398 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin

    • 420 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin

    • 297 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    ANKAM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin

    • 355 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 10 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    ANKAM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Malechowo

    • 249 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Mielno

    • 952 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 19 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin

    • 489 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin

    • 399 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin » Przylesie

    • 369 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin » Przylesie

    • 420 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin

    • 369 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin

    • 379 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 113 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin

    • 445 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 673 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Mielno

    • 1 646 478 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 19 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Dobra Oferta Pro
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin

    • 420 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Koszalin
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Mielno, Kościelna
    1 / 12
    Mieszkanie Mielno, Kościelna

    Mielno

    • 429 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Okazja! Cena za 1 m2 wynosi tylko 6460,84 zł ! Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Mielnie przy ul. Kościelnej w budynku z 1920 r. Nieruchomość znajduje się w urokliwym i spok...

  • Koszalin 3 pokojowe ul Zakole – z loggią, garaż
    1 / 9
    Koszalin 3 pokojowe ul Zakole – z loggią, garaż

    Koszalin

    • 499 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 7 448 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne 3 pokojowe mieszkanie w Śródmieściu – z loggią i garaż ! Zamieszkaj w miejscu, gdzie wszystko masz w zasięgu ręki! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 6...

  • Mieszkanie Mielno
    1 / 8
    Mieszkanie Mielno

    Mielno

    • 1 498 119 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 20 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Trzypokojowy apartament z jacuzzi 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 3-pokojowy apartament U-IV-27 o pow. 72,07 m2 z możliwością instalacji jacuzzi na tarasie. Apart...

  • Mieszkanie na parterze w Koszalinie
    1 / 15
    Mieszkanie na parterze w Koszalinie

    Koszalin

    • 645 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym w Koszalinie: idealne do zamieszkania! P...

  • Wymarzone Mieszkanie nad Jeziorem
    1 / 16
    Wymarzone Mieszkanie nad Jeziorem

    Bukowo Morskie

    • 399 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 5 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Wymarzone mieszkanie nad jeziorem, blisko morza! Zapraszamy na prezentację tego niezwykłego mi...

  • Mieszkanie z Balkonem, 3 Pokojowe + Blisko Lasu
    1 / 15
    Mieszkanie z Balkonem, 3 Pokojowe + Blisko Lasu

    Bukowo

    • 249 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne mieszkanie 3-pokojowe | 80,63 m² | Bukowo Na sprzedaż duże i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na 2 piętrze w 2-piętrowym bloku w miejscowości Bukowo (gmina...

  • Mieszkanie Bierkowo gm. Słupsk
    1 / 15
    Mieszkanie Bierkowo gm. Słupsk

    Bierkowo

    • 595 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 016 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Gotowe do zamieszkania | 3 pokoje + ogród + niski czynsz | Bierkowo Twój azyl blisko natury - wyjątkowe mieszkanie z ogrodem w Bierkowie k. Słupska Na sprzedaż oferujemy piękne,...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Mielno

    • 862 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 15 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • 0%, pod klucz !- kameralna inwestycja w Unieściu

    Mielno » ul. Pogodna

    • 1 060 260 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 18 602 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania, Cena ofertowa jest ceną brutto ( ZAWIERA KOSZT WYKOŃCZENIA !! ) APARTAMENT nr 11, balkon: 24,60 m, [ Cena z wykończeniem netto: 862...

  • Sprzedam piękne po remoncie mieszkanie 65m słoneczne latem
    Sprzedam piękne po remoncie mieszkanie 65m słoneczne latem

    Mścice

    • 440 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Witam Sprzedam piękne mieszkanie 65m cały czas słoneczne latem aż do zachodu Po kapitalnym remoncie wymiana elektryki nowe ogrzewanie i podłogowe Nowe okna 2 pokoje 1 pokój gośc...

  • Wygodne mieszkanie na wynajem blisko centrum!
    Wygodne mieszkanie na wynajem blisko centrum!

    Koszalin

    • 2 500 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura RE/MAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona wynajmująca! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni 59,24 m2,...

  • Mieszkanie Narożne 3-pokojowe z klimatyzacją 54,48
    1 / 16
    Mieszkanie Narożne 3-pokojowe z klimatyzacją 54,48

    Koszalin

    • 519 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż bardzo jasne, słoneczne i ciche-narożne mieszkanie 54,48m, na ostatniej kondygnacji z klimatyzacją. B...

  • Sprzedaż mieszkania
    Sprzedaż mieszkania

    Koszalin

    • 370 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 709 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie po remoncie.Okna PCV,łazienka z wanną-glazura i terakota.Panele na podłogach .W kuchni terakota i glazura.W cenie mieszkania zabudowa kuchenna. Ogrzewanie mi...