• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tuchów
  • Oborniki Śląskie +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Brzeg Dolny

(6)
  • Mieszkanie Brzeg Dolny, Leśmiana Bolesława
    1 / 7
    Mieszkanie Brzeg Dolny, Leśmiana Bolesława

    Brzeg Dolny

    • 520 904 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 661 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Paweł Grzesik tel. [tel] 3 pokoje | 68,67 m | balkon | parter | Ossolińskiego Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,54 m, położone na parter...

  • Mieszkanie Brzeg Dolny, Leśmiana Bolesława
    1 / 8
    Mieszkanie Brzeg Dolny, Leśmiana Bolesława

    Brzeg Dolny

    • 521 892 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 675 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Paweł Grzesik tel. [tel] 3 pokoje | 68,67 m | balkon | parter | Ossolińskiego Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,67 m, położone na parter...

  • 3 Pokoje + Komórka Lokatorska Balkon Ossolińskiego

    Brzeg Dolny

    • 612 400 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 9 006 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    woj. dolnośląskie, pow. wołowski, gm. Brzeg Dolnymiejscowość: Brzeg DolnyOssolińskiego 3 Pokoje + Balkon, Parking, blisko 70 m2 powierzchni mieszkalnej + Komórka Lokatorska Mieszka...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Brzeg Dolny

    • 280 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 958 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    B.P. Nieruchomność Saj-Mazur Renata Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Brzeg Dolny

    • 360 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro nieruchomości

  • sprzedam mieszkanie 3 pok w Brzegu Dolnym
    sprzedam mieszkanie 3 pok w Brzegu Dolnym

    Brzeg Dolny

    • 400 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 3 pokoje środkowe, ok 50 m2, bez balkonu,bardzo cieple, ogrzewanie miejskie,na osiedlu Warzyń , ul Słowackiego 10, obecnie wynajmowane, , dlatego mieszkanie do remontu,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Wysoka 3 pokoje, wyższy standard

    Wysoka

    • 2 300 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Rafał Jezierski
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie 3-pokojowe sprzedamy

    Wrocław

    • 533 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe we Wrocławiu przy ul. Budziszyńskiej, budynek z końca lat 70-tych XX wieku, trzecie piętro (czwarta kondygnacja) z windą, media miejskie, liczniki wody, okna...

  • Mieszkanie Wrocław Śródmieście, Plac Grunwaldzki ul. Benedykta Po...

    Wrocław » Śródmieście » ul. Polaka

    • 4 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Trzy pokojowy apartament przy Wrocławskich uczelniach - Plac Grunwaldzki (ul. Polaka 14) P ierwsza sypialnia zawiera dwuosobowe łóżko ze schowkiem pod materacem. Wygodny fotel...

  • 3pok, 48met, okolice Katowickiej PIWNICA/OGRÓD (Wrocław)
    1 / 16
    3pok, 48met, okolice Katowickiej PIWNICA/OGRÓD (Wrocław)

    Wrocław

    • 599 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 480 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA CENA!!! TYLKO W HOME EXPERT SUPER OFERTA! Ciche mieszkanie 3-pokojowe na pierwszym piętrze w kamienicy z ogrzewaniem miejskim przy cichej uliczce na Krzykach Książu Małym -...

  • Mieszkanie Wrocław Psie Pole
    1 / 6
    Mieszkanie Wrocław Psie Pole

    Wrocław

    • 612 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu dwustronne 3 pokojowe...

  • Mieszkanie Malczyce ul. Adama Mickiewicza

    Malczyce » ul. Mickiewicza

    • 420 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Lokal mieszkalny po kapitalnym remoncie położony w Kamienicy na I piętrze o powierzchni 84,33 m2 składający się z 3 Pokoi, Kuchni, Przedpokoju, Łazienki, Piwnicy, Strychu, 2 budynk...

  • 3‑pokojowe mieszkanie 50,5 m² z garażem Rynek

    Prusice » rynek Rynek

    • 349 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3‑pokojowe mieszkanie 50,5 m² z garażem i dodatkowymi pomieszczeniami – Prusice, Rynek Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania w kamienicy przy samym Rynku w Prusicach. To prz...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki
    1 / 6
    Mieszkanie Wrocław Krzyki

    Wrocław

    • 652 800 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiam atrakcyjne mieszkanie bezpoś...

  • Mieszkanie Wąsosz,
    1 / 10
    Mieszkanie Wąsosz,

    Wąsosz

    • 316 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 3 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż oferujemy przestronne i jasne mieszkanie położone na 2. piętrze w atrakcyjnej i spokojnej części Wąsosza. To idealna...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki ul. Ryszarda Wagnera

    Wrocław » Krzyki » ul. Wagnera

    • 850 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 11 644 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Komfortowe mieszkanie na Jagodnie, pełna, infrastruktura, osiedle zamknięte, zielone, zadbane, bardzo dobry dojazd do centrum. Dodatkowo miejsce postojowe w garażu podziemnym 50...

  • Mieszkanie Lisowice gm. Prochowice
    1 / 7
    Mieszkanie Lisowice gm. Prochowice

    Lisowice

    • 419 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oaza Spokoju z Własnym Ogrodem! Nowoczesne Apartamenty w Lisowicach k. Prochowic Szukają Państwo idealnego kompromisu między życiem w mieście a bliskością natury? Prezentujemy Pańs...

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna ul. Wróbla

    Wrocław » Fabryczna » ul. Wróbla

    • 499 999 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 639 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    CENA NIE PODLEGA NEGOCJACJI Mieszkanie na zielony Grabiszynie, w drugiej linii od głównych arterii miasta. Doskonała lokalizacja dla osób ceniących ciszę i spokój w cent...

  • Okolice ul. Wieczornej
    1 / 16
    Okolice ul. Wieczornej

    Wrocław

    • 880 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 10 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 87,5 m² z 2002 roku na wrocławskich Krzykach – jednej z najbardziej cenionych lokalizacji miasta. Tu zyskujesz przestrzeń, światło i...

  • Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe 63m2 centrum Wrocławia
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe 63m2 centrum Wrocławia

    Wrocław

    • 560 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    mieszkanie 3 pok centrum Wrocławia ul Roosevelta 2 p ogrzewanie gazowe możliwość podłączenia miejskiego /opłacone/ wys 3,20 klatka po remoncie plac zabaw duży boisko do tenisa kosz...

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Popowice, Niedźwiedzia
    1 / 13
    Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Popowice, Niedźwiedzia

    Wrocław

    • 739 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 12 965 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią w bardzo atrakcyjnej lokalizacji! Opiekun nieruchomości: Aldona Kasperek tel. [tel] Otoczenie nie...

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Nowy Dwór, Nowodworska
    1 / 5
    Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Nowy Dwór, Nowodworska

    Wrocław

    • 751 950 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie w nowym budownictwie - idealna propozycja dla osób poszukujących bezpiecznej inwestycji i rodzinnej przestrzeni. Opiekun oferty: Mariusz Lesicki tel. 602?101?602 Otoczen...

  • Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Różanka, Bezpieczna
    1 / 14
    Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Różanka, Bezpieczna

    Wrocław

    • 550 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 459 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    3 pokoje w rozkładzie| przynależna piwnica| Różanka| oferta wyłącznie w SDP Nieruchomości! Opiekun oferty: Dominika Tądel (Kasprzyk) Tel.: [tel] Numer licencji: 30058 Lokalizacja...

  • Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Lipa Piotrowska rynek pierwotny ul....

    Wrocław » Psie Pole » ul. Kminkowa

    • 588 696 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    DO KOŃCA PAŹDZIERNIKA DODATKOWE RABATY! Rynek pierwotny - bez podatku PCC i prowizji Na sprzedaż 3-pokojowe BEZCZYNZOWE mieszkanie o powierzchni 51,64 m2 z dużym balkone...

  • Mieszkanie Wrocław Stare Miasto rynek pierwotny ul. Gnieźnieńska

    Wrocław » Stare Miasto » ul. Gnieźnieńska

    • 819 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 14 891 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM Bez prowizji i podatku PCC W ofercie różne powierzchnie mieszkań. Na osiedlu mieszczą się komfortowe i funkcjonalne mieszkania o różnych m...

  • Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Kleczków, Zegadłowicza Emila
    Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Kleczków, Zegadłowicza Emila

    Wrocław

    • 589 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 656 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA Opiekun oferty: Łukasz Szajkowski [tel] Otoczenie nieruchomości: Kleczków - osiedle położne na południowym brzegu Odry na północ od Wrocławskiego Rynku. Osiedle charak...

  • Mieszkanie Wrocław Sępolno ul. Partyzantów

    Wrocław » ul. Partyzantów

    • 1 025 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 15 299 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Wrocławia.Jest to miejsce bardzo cenione przez mieszkańców, szczególnie ze względu na unikalny charakter, zieleń i...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Borek, Weigla
    Mieszkanie Wrocław Krzyki, Borek, Weigla

    Wrocław

    • 665 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 315 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    OPIEKUN OFERTY: Jakub Choja [tel] Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 54 m, położone w zielonej części Wrocławia, z szybkim dostępem do centrum miasta. Otoczenie ni...

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Maślice, Al. Śliwowa
    Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Maślice, Al. Śliwowa

    Wrocław

    • 1 195 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 13 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia 4.pokoju. Opiekun oferty: Łukasz Szajkowski Nr licencji PFRN 29569 tel. [tel] Otoczenie nieruchomości: Przestronne, dw...

  • Mieszkanie Biestrzyków gm. Siechnice, Platanowa
    1 / 12
    Mieszkanie Biestrzyków gm. Siechnice, Platanowa

    Biestrzyków

    • 620 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 394 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OSIEDLE PLATANOWE W BIESTRZYKOWIE ( Gm. Siechnice ) przy ul. Platanowej . To nowo budowane nowoczesne osiedle z pełną infrastrukturą, położone zaledwie 2Km od granic Wrocławia...

  • Niezatapialny bastion na mapie Wrocławia
    1 / 16
    Niezatapialny bastion na mapie Wrocławia

    Wrocław

    • 595 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 11 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Poczuj chłód przedwojennej cegły i majestat architektury, która nie uznaje kompromisów. Ten budynek z 1937 roku to potężny kadłub, który przetrwał największe sztormy historii. Odr...

  • Twoja Tesla pokocha ten dom
    1 / 16
    Twoja Tesla pokocha ten dom

    Wrocław

    • 990 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 13 027 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Własne gniazdko w garażu to w dzisiejszych czasach większy luksus niż złote klamki. Podczas gdy inni uprawiają shopping-tourism pod ładowarkami, Ty po prostu wpinasz kabel i idzies...

  • 3 pokoje | 58 m² | osobna kuchnia | Ślężna 213
    1 / 16
    3 pokoje | 58 m² | osobna kuchnia | Ślężna 213

    Wrocław

    • 520 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 966 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker We speak English & German. Offer below. Zobacz film: [url] Przytulny az...

  • Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Poświętne, Kamieńskiego Henryka Michała
    Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Poświętne, Kamieńskiego Henryka Mic...

    Wrocław

    • 866 615 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 14 942 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne mieszkanie w spokojnej, zielonej części Wrocławia z dużym tarasem i przemyślanym układem idealne dla pary, która szuka miejsca na lata. Podana cena dotyczy pakietu: mie...

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Nowy Dwór, Budziszyńska
    Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Nowy Dwór, Budziszyńska

    Wrocław

    • 689 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 113 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na Nowym Dworze! Opiekun Oferty Mateusz Porada tel. [tel] Otoczenie nieruchomości: Nieruchomość znajduje się w zacho...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Księże Wielkie, Myszkowska
    Mieszkanie Wrocław Krzyki, Księże Wielkie, Myszkowska

    Wrocław

    • 799 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 12 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty: Agata Sobczak Nr Licencji PFRN 29631 tel. [tel] TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCI Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie położone przy ul.Myszkowskiej we Wrocławiu znajduje...