mieszkanie na sprzedaż
22 cze 2023

Mieszkanie 3-pokojowe sprzedamy

woj. Dolnośląskie pow. Wrocław gm. Wrocław
Odświeżone 2 lata temu, Czwartek, 22 czerwiec 2023 14:00
533 000 zł 68 m2
533 000 zł 68 m2 7 839 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 68 m2
Cena za metr 7 839 zł/m2
Pokoje 3
Piętro 3
ID oferty K29130614

Opis

Mieszkanie 3-pokojowe we Wrocławiu przy ul. Budziszyńskiej, budynek z końca lat 70-tych XX wieku, trzecie piętro (czwarta kondygnacja) z windą, media miejskie, liczniki wody, okna pcv, wychodzą na dwie strony północ – południe. Mieszkanie pierwotnie w pełni rozkładowe, obecnie z jednego małego pokoju wejście do drugiego małego pokoju, możliwość przywrócenia pełnego rozkładu, łazienka z wc osobno w kaflach, wanna, balkon na całą szerokość pokoju dziennego . Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie ciepłe, słoneczne, ustawne, na podłogach mozaika parkietowa i panele, gaz w ryczałcie. Mieszkanie w standardzie do remontu i szybkiego wydania. Dobra lokalizacja, blisko przystanków autobusowych w sąsiedztwie Lidl, Hala Strzegomska, linia tramwajowa w trakcie realizacji. Pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń.
Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ma jedynie charakter informacyjny. Biuro Consultingowe Pośrednictwo Obrotu Nieruchomościami Krystyna Małecka (licencja zawodowa 1362).
  • Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 68 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Wrocław
  • Mieszkanie położone na 3 piętrze
  • Data dodania: 2023-06-22
  • Data aktualizacji: 2023-06-22
  • ID ogłoszenia: K29130614
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Mieszkania na sprzedaż Wrocław, cena: od 453 050 do 612 950 zł, powierzchnia: od 58 do 79 m2
KM
Krystyna Małecka agent nieruchomości · 3 ogłoszeń