• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Zielona Góra

(42)
  • Mieszkanie do wynajęcia - 2 pokoje, pow. 45,93 m²
    1 / 16
    Mieszkanie do wynajęcia - 2 pokoje, pow. 45,93 m²

    Zielona Góra

    • 2 300 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Zapraszamy do wynajęcia urokliwego mieszkania o powierzchni 45,93 m² , usytuowanego na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca...

  • W ścisłym centrum przy Parku Tysiąclecia - BEZ PROWIZJI !!!
    1 / 15
    W ścisłym centrum przy Parku Tysiąclecia - BEZ PROWIZJI !!!

    Zielona Góra

    • 399 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE 2-POKOJOWE PRZY UL. KRZYWOUSTEGO 16 W ZIELONEJ GÓRZE. Jeśli zależy Ci na mieszkaniu położonym w ścisłym centrum miasta, ale w ustronnym miejscu i w pobliżu...

  • Apartament 2pok Jana z Kolna. Przestrzenny widok LUX

    Zielona Góra

    • 616 200 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 12 083 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Tomasz Wojtyniak
    Agent nieruchomości

  • Apartament 2pok Jana z Kolna. Przestrzenny widok LUX 0% prow
    1 / 13
    Apartament 2pok Jana z Kolna. Przestrzenny widok LUX 0% prow

    Zielona Góra

    • 616 200 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 12 083 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Komfortowy dwupokojowy apartament 51,35m2 położony na 3 piętrze apartamentowca z windą, przy ul. Jana z Kolna w Zielonej Górze. Niedawno wykończony, ukoi niejedno oko i sprosta nie...

  • Mieszkanie Zielona Góra,
    Mieszkanie Zielona Góra,

    Zielona Góra

    • 418 999 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku...

  • Wyremontowane mieszkanie, centrum miasta !
    1 / 16
    Wyremontowane mieszkanie, centrum miasta !

    Zielona Góra

    • 300 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż, oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na 1. piętrze zabytkowej kamienicy usytuowanej w samym se...

  • Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje, pow. 48,9 m²
    1 / 16
    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje, pow. 48,9 m²

    Zielona Góra

    • 498 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż oferujemy piękne, w pełni wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie, położone przy ul. Krośnieńskiej w Zielonej Górze, n...

  • Mieszkanie Zielona Góra Śląskie, Osiedle Śląskie
    1 / 2
    Mieszkanie Zielona Góra Śląskie, Osiedle Śląskie

    Zielona Góra

    • 426 315 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 398 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 41,43 m², położonego w nowoczesnej inwestycji na Osiedlu Śląskim w Zielonej Górze. Lokal został zaproje...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Zielona Góra Śląskie, Osiedle Śląskie
    1 / 10
    Mieszkanie Zielona Góra Śląskie, Osiedle Śląskie

    Zielona Góra

    • 464 435 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 097 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46.49 m², położone w nowoczesnym budynku na Osiedlu Śląskim. Lokal został zaprojektowany w przemyślany sposób, dzięki czemu przest...

  • Mieszkanie Zielona Góra, Stefana Batorego
    1 / 7
    Mieszkanie Zielona Góra, Stefana Batorego

    Zielona Góra

    • 473 347 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Klient Kupujący nie ponosi kosztów podatku PCC oraz obsługi biura nieruchomości. Prezentujemy Państwu pierwszy etap inwestycji przy ul. Batorego. Nowopowstający jednoklatkowy budy...

  • Mieszkanie Zielona Góra, Stefana Batorego
    1 / 6
    Mieszkanie Zielona Góra, Stefana Batorego

    Zielona Góra

    • 405 229 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 884 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• 2 pok. mieszkanie w Sulechowie k / Zielonej Góry !
    1 / 11
    2 pok. mieszkanie w Sulechowie k / Zielonej Góry !

    Zielona Góra

    • 334 410 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 116 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ALDAN Nieruchomości przedstawia do sprzedaży nowe lokale mieszkalne w stanie deweloperskim położone w nowoczesnym budynku z windą na Osiedlu Tkacka w Sulechowie k / Zielonej Góry....

  • Mieszkanie 2 pokojowe na ul. Krzywoustego oś. Tysiąclecia
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe na ul. Krzywoustego oś. Tysiąclecia

    Zielona Góra

    • 440 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 097 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ [tel] Rozkładowe Mieszkanie 2 pokojowe na ul. Krzywoustego oś. Tysiąclecia W ofercie biura ustawne duże mieszkanie 2 pokojowe, mieszkanie znaj...

  • WYJĄTKOWA OFERTA MIESZKANIA 2 POKOJOWE NA OŚ POMORSKIM
    1 / 16
    WYJĄTKOWA OFERTA MIESZKANIA 2 POKOJOWE NA OŚ POMORSKIM

    Zielona Góra

    • 455 990 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ [tel] WYJĄTKOWA OFERTA MIESZKANIA 2 POKOJOWE NA OŚ POMORSKIM WYJĄTKOWA OFERTA MIESZKANIA – IDEALNE DLA RODZINY LUB POD INWESTYCJĘ! Zadzwoń już...

  • WYJĄTKOWA OFERTA MIESZKANIA 2 POKOJOWEGO NA OŚ POMORSKIM
    1 / 13
    WYJĄTKOWA OFERTA MIESZKANIA 2 POKOJOWEGO NA OŚ POMORSKIM

    Zielona Góra

    • 369 900 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ [tel] WYJĄTKOWA OFERTA MIESZKANIA 2 POKOJOWEGO NA OŚ POMORSKIM WYJĄTKOWA OFERTA MIESZKANIA – IDEALNE DLA RODZINY LUB POD INWESTYCJĘ! Zadzwoń j...

  • Sprzedam mieszkanie Polakowi.
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie Polakowi.

    Zielona Góra

    • 310 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 459 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Pilnie sprzedam swoje mieszkanie własnościowe - Zielona Góra, Os. Piastowskie - 47,8m2; 2 pokoje, kuchnia, łazienka, duży przedpokój. Do kapitalnego remontu (ściany, sufity, podłog...

  • Apartament 2 pok. w Pogorzelicy nad morzem !!!
    1 / 15
    Apartament 2 pok. w Pogorzelicy nad morzem !!!

    Zielona Góra

    • 447 848 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ALDAN Nieruchomości - posiada w swojej ofercie wyjątkową ofertę sprzedaży Apartamentów nad morzem w nowoczesnym i monitorowanym kompleksie Apartamentowców w miejscowości Pogorzelic...

  • 2 pok. Apartament w Pobierowie na sprzedaż !!!
    1 / 14
    2 pok. Apartament w Pobierowie na sprzedaż !!!

    Zielona Góra

    • 457 312 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 360 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ALDAN Nieruchomości - posiada w swojej ofercie wyjątkową ofertę sprzedaży 2 - pokojowych Apartamentów w nowoczesnym budynku z windą, na zamkniętym kompleksie apartamentowców w miej...

  • 2 pok. Apartament w Pobierowie na sprzedaż dostępny od ręki
    1 / 13
    2 pok. Apartament w Pobierowie na sprzedaż dostępny od ręki

    Zielona Góra

    • 399 255 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 791 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Apartament 2 pok. w Pogorzelicy z tarasem i ogródkiem !!!
    1 / 15
    Apartament 2 pok. w Pogorzelicy z tarasem i ogródkiem !!!

    Zielona Góra

    • 425 571 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 12 897 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter