• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kiersztanowo
  • Zielona Góra
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Zielona Góra

(44)
  • Sprzedam mieszkanie – BEZ POŚRDNIKÓW!
    Sprzedam mieszkanie – BEZ POŚRDNIKÓW!

    Zielona Góra

    • 670 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję nowoczesne mieszkanie o powierzchni 62,7 m², położone na pierwszym piętrze w spokojnej, zielonej części Zielonej Góry. Wykończone w wysokim standardzie przez profesjonalną...

  • Mieszkanie Zielona Góra, Stefana Batorego
    1 / 6
    Mieszkanie Zielona Góra, Stefana Batorego

    Zielona Góra

    • 522 751 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 681 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Klient Kupujący nie ponosi kosztów podatku PCC oraz obsługi biura nieruchomości. Prezentujemy Państwu pierwszy etap inwestycji przy ul. Batorego. Nowopowstający jednoklatkowy budy...

  • Mieszkanie Zielona Góra, Stefana Batorego
    1 / 6
    Mieszkanie Zielona Góra, Stefana Batorego

    Zielona Góra

    • 470 605 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie, 72,20 m², Zielona Góra
    1 / 14
    Mieszkanie, 72,20 m², Zielona Góra

    Zielona Góra

    • 330 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Syndyk Bogdana Kasprowicza osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zamieszkałej w Zielonej Górze oferuje do sprzedaży spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu m...

  • Mieszkanie Zielona Góra,
    1 / 12
    Mieszkanie Zielona Góra,

    Zielona Góra

    • 555 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 410 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Prezentujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 66,08 m², położone na 1 piętrze kamienicy przy ul. Jaskółczej...

  • 3 pokoje | 59,54 m² |  gotowe do wprowadzenia
    1 / 14
    3 pokoje | 59,54 m² | gotowe do wprowadzenia

    Zielona Góra

    • 550 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 323 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,54 m², położone na 3 piętrze niskiego bloku bez windy, przy ul. Sokolej w Zielonej Gór...

  • TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE W NOWYM BUDOWNICTWIE
    1 / 15
    TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE W NOWYM BUDOWNICTWIE

    Zielona Góra

    • 3 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze budynku położonego na os. Czarkowo. Budynek oddany do użytku w 2022 roku; z silikatu, ocieplony, z cichobieżną windą (z pozio...

  • Do wynajęcia 3 pokoje w centrum Zielonej Góry!
    1 / 15
    Do wynajęcia 3 pokoje w centrum Zielonej Góry!

    Zielona Góra

    • 1 800 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Przedstawiamy do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę miasta, w samym centrum Zielonej Góry, przy ul. Staff...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Jaskółcza, panorama zielony widok 3pok 75,5m2 + opcja garaż!

    Zielona Góra

    • 599 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 882 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Tomasz Wojtyniak
    Agent nieruchomości

  • Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, os. Przyjaźni !
    1 / 16
    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, os. Przyjaźni !

    Zielona Góra

    • 488 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 414 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Zielonej Górze na Osiedlu Przyjaźni przy ul. Słowackiej, idealne dla rodzin oraz osób ceni...

  • Nowe mieszkanie - taras, ogród, miejsca postojowe
    Nowe mieszkanie - taras, ogród, miejsca postojowe

    Zielona Góra

    • 800 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 11 765 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    SPRZEDAM lub ZAMIENIĘ NA DOM ewentualnie na dwa mniejsze mieszkania lub jedno z dopłatą. Mieszkanie 68m2 (salon, kuchnia, przedpokój, 2 pokoje, łazienka z ubikacją, pralnia, duży t...

  • Mieszkanie Zielona Góra, Stefana Batorego
    1 / 6
    Mieszkanie Zielona Góra, Stefana Batorego

    Zielona Góra

    • 522 751 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 681 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 54,51 mkw. w nowobudowanej inwestycji. Jest to kameralny, 3 piętrowy budynek, gdzie zakończenie prac zostało...

    1 / 16
    Jaskółcza, panorama zielony widok 3pok 75,5m2 + opcja garaż!

    Zielona Góra

    • 599 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 7 987 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Jaskółcza, panorama zielony widok 3pok 75,5m2 + garaż! Duże trzypokojowe eleganckie mieszkanie położone na 4 piętrze bloku przy ul. Jaskółczej w Zielonej Górze. Niecałe 10min do c...

  • Mieszkanie Zielona Góra Łężyca, Łężyca-Inwestycyjna
    1 / 5
    Mieszkanie Zielona Góra Łężyca, Łężyca-Inwestycyjna

    Zielona Góra

    • 526 634 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 080 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Prezentujemy Państwu kolejny etap inwestycji Osiedla NIWA w Łężycy.  Nowo powstający budynek  z 2, 3, 4,  pokojowymi mieszkaniami o powierzchni od 31,3 m2 do 66,6 m2 wraz z dużymi...

  • Mieszkanie Zielona Góra, Łężyca-Inwestycyjna
    Mieszkanie Zielona Góra, Łężyca-Inwestycyjna

    Zielona Góra

    • 642 712 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 8 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Prezentujemy Państwu kolejny etap inwestycji na Osiedlu Czarkowo. Zlokalizowany przy ul. Łężyca-Inwestycyjna  Osiedle NIWA nowopowstający budynek dwuklatkowy z 2 i 3 pokojowymi mie...

  • Mieszkanie Zielona Góra Śląskie, Osiedle Śląskie
    Mieszkanie Zielona Góra Śląskie, Osiedle Śląskie

    Zielona Góra

    • 528 054 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 430 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu pierwszy etap inwestycji na Osiedlu Śląskim. Nowopowstający budynek dwuklatkowy z 2, 3, 4 pokojowymi mieszkaniami o powierzchni od 39,25 m2 do 87,35 m2 wraz z...

  • Mieszkanie Zielona Góra Śląskie, Osiedle Śląskie
    Mieszkanie Zielona Góra Śląskie, Osiedle Śląskie

    Zielona Góra

    • 556 326 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 430 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Promocja - obniżona cena o ok. 12tys. zł! Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,82 mkw. w dopiero co oddanym do użytku budynku. Blok znajduje się n...

  • Mieszkanie Zielona Góra Śląskie, Osiedle Śląskie
    Mieszkanie Zielona Góra Śląskie, Osiedle Śląskie

    Zielona Góra

    • 556 791 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 438 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Zielona Góra Śląskie, Osiedle Śląskie
    Mieszkanie Zielona Góra Śląskie, Osiedle Śląskie

    Zielona Góra

    • 527 775 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Zielona Góra, Łężyca-Inwestycyjna
    Mieszkanie Zielona Góra, Łężyca-Inwestycyjna

    Zielona Góra

    • 604 520 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 890 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Osiedle NIWA | Bez PCC Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68 m², położone przy ul. Łężyca-Inwestycyjna n...