• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Toruń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Toruń

(110)
  • 2 pokojowe mieszkanie na Jarze -bez prowizji
    1 / 16
    2 pokojowe mieszkanie na Jarze -bez prowizji

    Toruń

    • 424 216 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 606 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • atrakcyjna inwestycja w centrum Torunia
    1 / 6
    atrakcyjna inwestycja w centrum Torunia

    Toruń

    • 565 636 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 886 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • apartament inwestycyjny w centrum Torunia
    1 / 6
    apartament inwestycyjny w centrum Torunia

    Toruń

    • 456 547 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 15 743 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • JAR mieszkanie 2 pokoje z dużym ogrodem 39,46 m2
    1 / 8
    JAR mieszkanie 2 pokoje z dużym ogrodem 39,46 m2

    Toruń » Wrzosy

    • 411 321 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 547 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 2 pokojowe mieszkanie na Jarze -bez prowizji
    1 / 12
    2 pokojowe mieszkanie na Jarze -bez prowizji

    Toruń

    • 374 493 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 10 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Toruń » Jakubskie-Mokre

    • 329 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Komfort Plus - Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Apartament 33,41 m2 centrum z ogrodem
    1 / 8
    Apartament 33,41 m2 centrum z ogrodem

    Toruń

    • 424 558 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 12 866 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • PROMOCJA Grudziądzka apartament 33,97 m2 z ogrodem
    1 / 8
    PROMOCJA Grudziądzka apartament 33,97 m2 z ogrodem

    Toruń

    • 497 661 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 15 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Toruń » Jakubskie-Mokre

    • 1 400 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Komfort Plus - Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Wynajmę mieszkanie

    Toruń

    • 1 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Powierzchnia - 50 m² Czynsz - ok 500 zł/miesiąc Liczba pokoi Kaucja - 1900 zł Piętro - parter/4 Rodzaj zabudowy - blok Dostępne od - zaraz Balkon Stan wykończenia - do zam...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Sprzedam mieszkanie w Ciechocinku 36m2 2 piętro/4 bbloku z balkon...

    Ciechocinek

    • 285 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Ciechocinku,mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z ładnym balkonem, jest po generalnym remoncie z meblami .Mieszkanie znajduje się prz...

  • 1 / 4
    Nowe inwestycja ul. Mickiewicza Ciechocinek

    Ciechocinek

    • 342 171 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 8 774 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowa inwestycja przy ul. Mickiewicza to kameralny i innowacyjny blok położony w Centrum Ciechocinka. To doskonałe miejsce do życia dla każdego, kto ceni sobie spokój, a jednocześni...

  • 1 / 4
    Nowe mieszkania ul. Mickiewicza w Ciechocinku M2

    Ciechocinek

    • 343 995 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• CHEŁMŻA CENTRUM 2 POKOJE 42,73 M2 DO REMONTU!
    1 / 11
    CHEŁMŻA CENTRUM 2 POKOJE 42,73 M2 DO REMONTU!

    Chełmża

    • 125 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 2 977 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ciechocinek

    • 379 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 019 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Toruń
    Biuro nieruchomości

  • Wynajmę mieszkanie centrum Ciechocinka
    Wynajmę mieszkanie centrum Ciechocinka

    Ciechocinek

    • 1 050 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę w centrum Ciechocinka 40 m2, 2 pokoje z aneksem kuchennym. Do lokalu przynależy komórka na opał. Grzanie piecem na opał z rozprowadzeniem c.o.Komórka na węgiel / drzewo ....

  • 2 pokojowe z dużymi balkonami Ciechocinek sprzedam
    1 / 8
    2 pokojowe z dużymi balkonami Ciechocinek sprzedam

    Ciechocinek

    • 430 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe, każdy pokój jest z oddzielnym wejściem. Kuchnia duża oddzielna z oknem. Mieszkanie jest dwustronne i posiada dwa duże balkony. Mieszkanie jest w mał...

  • Wynajmę w centrum Ciechocinka 35 m2
    Wynajmę w centrum Ciechocinka 35 m2

    Ciechocinek

    • 1 300 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę w centrum Ciechocinka 35 m2: 2 pokoje z aneksem kuchennym łazienką. Mieszkanie do remontu. System grzania piec na paliwo stałe. Tel. [tel]

  • Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu zamkniętym PARTER
    Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu zamkniętym PARTER

    Ciechocinek

    • 419 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 915 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję do sprzedaży odrębny lokal mieszkalny położonym w ładnym osiedlu zamkniętym. Mieszkanie składa się z 2 pokoi , osobnej kuchni, łazienki / wanna/ i przedpokoju o powierzc...