• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Czołówek
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Toruń

(29)
  • Komfortowy apartament do zamieszkania od zaraz
    Komfortowy apartament do zamieszkania od zaraz

    Toruń

    • 6 900 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 7 piętro

    Komfortowy apartament usytuowany na najwyższym piętrze budynku przy ul. Targowej 4. Lokal o pow. 122,69m2 usytuowany na 7 piętrze, składa się z otwartej kuchni wraz pokojem dzienn...

  • 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 722 251 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 10 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pi...

  • 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 796 991 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 10 218 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• 0%, GOTOWE - Jakubskie Przedmieście

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Lubicka

    • 735 456 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 9 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    0% prowizji, I ETAP INWESTYCJI ZAKOŃCZONY !! Lokal nr 137, ogródek: 29,70 m, przypisane do lokalu m-ce parkingowe w garażu podziemnym nr 6 ( koszt dodatkowy: 40.000 zł ) oraz komó...

  • 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 707 949 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 9 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

• 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 722 251 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 10 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 796 991 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 10 218 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

• 0%, GOTOWE - Jakubskie Przedmieście

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Lubicka

    • 734 422 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 9 416 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    0% prowizji, I ETAP INWESTYCJI ZAKOŃCZONY !! Lokal nr 147, loggia: 7,94 m, przynależne m-ce w garażu podziemnym nr 53 ( koszt dodatkowy: 40.000 zł ) oraz box w garażu o pow. 2,89...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 736 553 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 10 374 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

• 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 707 949 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 9 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 736 553 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 10 374 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

• 0%, GOTOWE - Jakubskie Przedmieście

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 731 696 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 9 503 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, I ETAP INWESTYCJI ZAKOŃCZONY !! Lokal nr 138, loggia: 7,94 m, przypisane do lokalu m-ce parkingowe w garażu podziemnym nr 7 ( koszt dodatkowy: 40.000 zł ) oraz box w...

  • 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 781 209 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 10 016 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 781 209 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 10 016 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

• Umowa przedwstępna !
    1 / 15
    Umowa przedwstępna !

    Toruń

    • 760 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 6 609 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Umowa Przedwstępna ! Jesteś miłośnikiem kamienic i poszukujesz przestronnego mieszkanie blisko centrum ? To idealna oferta dla Ciebie! Mieszkanie 4 pokojowe o pow. 115,5m na Ch...

  • PAKIET 3 LOKALI (191 m²) | Gotowiec Inwestycyjny
    1 / 16
    PAKIET 3 LOKALI (191 m²) | Gotowiec Inwestycyjny

    Toruń

    • 1 200 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 6 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    GOTOWY PORTFEL NIERUCHOMOŚCI W SERCU TORUNIA Na sprzedaż pakiet inwestycyjny składający się z 3 wyodrębnionych lokali mieszkalnych, położonych na toruńskiej Starówce. To propozyc...

  • Sprzedam mieszkanie Toruń Bydgoskie Przedmieście 4 pokoje
    1 / 11
    Sprzedam mieszkanie Toruń Bydgoskie Przedmieście 4 pokoje

    Toruń

    • 485 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 951 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne 4-pokojowe mieszkanie położone na ostatnim piętrze w spokojnej i zielonej okolicy Bydgoskiego Przedmieścia w Toruniu. Lokal cechuje wyjątkowa...

  • Blisko starówki! 4 pokoje! Bydgoskie Przedmieście!
    1 / 16
    Blisko starówki! 4 pokoje! Bydgoskie Przedmieście!

    Toruń

    • 949 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 909 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe, przestronne mieszkanie z bardzo niskim czynszem o powierzchni 120m2, zlokalizowane na Bydgoskim Przedmieściu przy ulicy Jana Matejki....

  • Mieszkanie o pow. 180m2 dla miłośników kamienic
    1 / 13
    Mieszkanie o pow. 180m2 dla miłośników kamienic

    Toruń

    • 949 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 5 332 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Idealna przestrzeń do własnej aranżacji. Prawdziwa perełka dla miłośników kamienic na Bydgoskim Przedmieściu. Mieszkanie o powierzchni 178,86m2 usytuowane jest na 1 piętrze kamien...

  • Mieszkanie w dobrym miejscu sprzedam bezpośrednio
    1 / 15
    Mieszkanie w dobrym miejscu sprzedam bezpośrednio

    Toruń

    • 900 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 10 345 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Jasne, przestronne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji sprzedam bezpośrednio. Blok znajduje się przy ul. Mohna 67, na terenie zamkniętym, monitorowanym, pośród zieleni. Ma swój...