• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Toruń

(78)
  • 51,30m2, 3 pokoje, po generalnym remoncie, balkon!
    1 / 14
    51,30m2, 3 pokoje, po generalnym remoncie, balkon!

    Toruń

    • 2 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Zapraszamy do wynajęcia urządzonego mieszkania w bardzo dobrym standardzie, zlokalizowanym przy Szosie Chełmińskiej w Toruniu! Mieszkanie jest po generalnym remoncie, dostępne na...

  • 0%, Kameralna inwestycja, widok na Wisłę

    Toruń » ul. Winnica

    • 711 914 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 14 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Pozwolenie na użytkowanie z dnia 28.02.2025 Budynek B, lokal nr 29, balkon: 8,83 m Miejsca parkingowe w garażu podziemnym - koszt dodatkowy ( od...

  • 0%, Kameralna inwestycja, widok na Wisłę

    Toruń » ul. Winnica

    • 737 627 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 13 918 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Pozwolenie na użytkowanie z dnia 28.02.2025 Budynek B, lokal nr 28, balkon: 7,99 m Miejsca parkingowe w garażu podziemnym - koszt dodatkowy ( od...

  • 0%, deweloperskie, Toruń Winnica, na I kw. 2026

    Toruń » ul. Lubicka

    • 586 764 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 464 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, zakończenie budowy: I kwartał 2026 roku Lokal mieszkalny A-6, dwa balkony: 6,77 m + 3,25 m Miejsce postojowe podziemne: od 60 650.00 zł do 69 9...

  • 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 558 320 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pi...

  • 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 568 290 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 598 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

• 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 566 475 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 689 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 536 389 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 947 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 534 536 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 909 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 601 135 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 930 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

• 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 551 152 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 248 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

• 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 591 780 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• 0%, GOTOWE - Jakubskie Przedmieście

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Lubicka

    • 653 697 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji, I ETAP INWESTYCJI ZAKOŃCZONY !! Lokal nr 102, ogródek: 20,28 m, przypisane do lokalu m-ce w garażu podziemnym nr 172 ( koszt dodatkowy: 40.000 ) oraz miejsce parkingo...

  • 0%, Kameralna inwestycja, widok na Wisłę

    Toruń » ul. Winnica

    • 692 665 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Pozwolenie na użytkowanie z dnia 28.02.2025 Budynek B, lokal nr 44, balkon: 21,01 m Miejsca parkingowe w garażu podziemnym - koszt dodatkowy ( o...

  • 0%, Kameralna inwestycja, widok na Wisłę

    Toruń » ul. Winnica

    • 746 594 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 12 042 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Pozwolenie na użytkowanie z dnia 28.02.2025 Budynek A, lokal nr 5, balkon: 9,52 m Miejsca parkingowe w garażu podziemnym - koszt dodatkowy ( od...

  • 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 601 135 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 930 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

• 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 530 285 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 048 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 590 105 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• 0%, GOTOWE - Jakubskie Przedmieście

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Lubicka

    • 602 910 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 049 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, I ETAP INWESTYCJI Lokal nr 140, balkon: 5,92 m, przypisane do lokalu m-ce parkingowe w garażu podziemnym nr 12 ( koszt dodatkowy: 40.000 zł ) oraz box w...

  • 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 551 152 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 248 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro