• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Toruń

(78)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Toruń » Wrzosy

    • 426 141 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 394 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Toruń » Wrzosy

    • 2 300 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Toruń » Wrzosy

    • 453 933 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Toruń » Bydgoskie I

    • 579 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 7 932 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Toruń
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Toruń » Chełmińskie

    • 720 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 11 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Komfort Plus - Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Toruń » Jakubskie-Mokre

    • 389 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 277 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Komfort Plus - Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Toruń

    • 539 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Toruń
    Biuro nieruchomości

  • 3 POKOJE 41,68 M2 Z OGRODEM O POW. 55 M2 M2 JAR!
    1 / 5
    3 POKOJE 41,68 M2 Z OGRODEM O POW. 55 M2 M2 JAR!

    Toruń » Wrzosy

    • 428 684 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 456 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 3 POKOJOWE IDEALNE DLA STUDENTÓW/ TURYSTÓWW
    1 / 6
    3 POKOJOWE IDEALNE DLA STUDENTÓW/ TURYSTÓWW

    Toruń

    • 667 879 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 631 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • NOWA INWESTYCJA 66,11 m2 z antresolą JAR TORUŃ
    1 / 5
    NOWA INWESTYCJA 66,11 m2 z antresolą JAR TORUŃ

    Toruń » Wrzosy

    • 740 432 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 11 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokojowy Apartament na Jarze -bez prowizji
    1 / 13
    3 pokojowy Apartament na Jarze -bez prowizji

    Toruń

    • 528 719 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 976 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 2 poziomowy APARTAMENT z ogródkiem - Bez Prowizji
    1 / 12
    2 poziomowy APARTAMENT z ogródkiem - Bez Prowizji

    Toruń

    • 1 473 432 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 9 209 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Toruń » Bielawy-Grębocin

    • 339 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Komfort Plus - Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Toruń

    • 409 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Komfort Plus - Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Toruń » Bydgoskie II

    • 459 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 525 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Komfort Plus - Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Zbożowa 3 pokoje Wrzosy 68 m2 z balkonem !
    1 / 12
    Zbożowa 3 pokoje Wrzosy 68 m2 z balkonem !

    Toruń » Wrzosy

    • 549 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Kolorowe m4 na sprzedaż Toruń, Mokre nowość
    Kolorowe m4 na sprzedaż Toruń, Mokre nowość

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Jeśmanowicza

    • 330 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Opis oferty Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe, własnościowe (Spółdzielnia Kopernik) w jednej z najlepszych lokalizacji Torunia, na Osiedlu Mokre. Nieruchomość idealnie nadaje się pod...

  • Trzy pokoje w nowym budownictwie! Winda, zamknięte osiedle!

    Toruń

    • 530 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie na spokojnym i zamkniętym osiedlu! Dwa balkony! Mieszkanie słoneczne i dwustronne składa się z salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon (ok 10m2), dwóch u...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Nowa inwestycja ul. Mickiewicza w Ciechocinku - M3

    Ciechocinek

    • 488 475 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 422 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowa inwestycja przy ul. Mickiewicza to kameralny i innowacyjny blok położony w Centrum Ciechocinka. To doskonałe miejsce do życia dla każdego, kto ceni sobie spokój, a jednocześni...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ciechocinek

    • 400 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Toruń
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Aleksandrów Kujawski

    • 379 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Toruń
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie sprzedam
    1 / 6
    Mieszkanie sprzedam

    Ciechocinek

    • 820 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 12 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie sprzedam w zabytkowej Willi Poraj Mieszkanie po remoncie do zamieszkania

  • Na sprzedaż 3-pokojowe 50m, zamknięte osiedle.
    1 / 8
    Na sprzedaż 3-pokojowe 50m, zamknięte osiedle.

    Lubicz Dolny

    • 550 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 50m w Lubiczu Dolnym na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. Blisko szkoła sklepy przystanek autobusowy. Umeblowane z...

  • 84m2, Penthouse z tarasem 45 m2, hala, podłogówka!
    1 / 16
    84m2, Penthouse z tarasem 45 m2, hala, podłogówka!

    Aleksandrów Kujawski

    • 701 599 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 8 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mam zaszczyt zaprezentować Państwu nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie z tarasem i balkonem w stanie deweloperskim, zlokalizowane na ,,Osiedlu Parkowym'' w Aleksandrowie Ku...

  • 0%, gotowe-deweloperskie w Ciechocinku

    Ciechocinek » ul. Aleja 700-lecia

    • 562 017 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 029 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, GOTOWA INWESTYCJA Mieszkanie nr 63, balkon: 13,66 m Miejsce postojowe naziemne: 10 000,00 PLN Miejsce postojowe podziemne pojedyncze: 35 000,00 PLN Cena brutto komór...

  • 0%, gotowe-deweloperskie w Ciechocinku

    Ciechocinek » ul. Aleja 700-lecia

    • 562 656 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, GOTOWA INWESTYCJA Mieszkanie nr 42, balkon: 13,66 m Miejsce postojowe naziemne: 10 000,00 PLN Cena brutto komórki lokatorskiej: 8 000,00 PLN ( pow. 2,99-3,33m ) Inw...

  • 0%, gotowe-deweloperskie w Ciechocinku

    Ciechocinek » ul. Aleja 700-lecia

    • 563 215 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji, GOTOWA INWESTYCJA Mieszkanie nr 03, balkon: 10,59 m Miejsce postojowe naziemne: 10 000,00 PLN Cena brutto komórki lokatorskiej: 8 000,00 PLN ( pow. 2,99-3,33m ) Inw...

  • 0%, gotowe-deweloperskie w Ciechocinku

    Ciechocinek » ul. Aleja 700-lecia

    • 564 893 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 070 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji, GOTOWA INWESTYCJA Mieszkanie nr 21, balkon: 10,74 m, ogródek: 64,92 m Miejsce postojowe naziemne: 10 000,00 PLN Cena brutto komórki lokatorskiej: 8 000,00 PLN ( pow....

  • 0%, gotowe-deweloperskie w Ciechocinku

    Ciechocinek » ul. Aleja 700-lecia

    • 561 537 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, GOTOWA INWESTYCJA Mieszkanie nr 24, balkon: 10,59 m Miejsce postojowe naziemne: 10 000,00 PLN Cena brutto komórki lokatorskiej: 8 000,00 PLN ( pow. 2,99-3,33m ) Inw...