• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania z ogródkiem Toruń

(36)
  • 0%, II ETAP - gotowy, Jakubskie Przedmieście

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 402 855 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 888 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, II ETAP - gotowy Budynek C Lokal nr 68, ogródek 36,31 m ( w tym taras 3,82 m ) ZESTAWIENIE OFEROWANYCH LOKALI DOSTĘPNE NA STRONIE BROKERA : www.homeplus.pl/,1249/78...

  • 0%, II ETAP - gotowy, Jakubskie Przedmieście

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 404 674 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, II ETAP - gotowy Budynek C Lokal nr 5, ogródek 41,93 m ( w tym taras 3,82 m ), do lokalu przypisana komórka lokatorska o pow. 2,80 m ( koszt dodatkowy:...

  • 0%, II ETAP - gotowy, Jakubskie Przedmieście

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 431 317 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 783 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, II ETAP - gotowy Budynek C Lokal nr B67, ogródek 36,31 m ( w tym taras 3,84 m ) ZESTAWIENIE OFEROWANYCH LOKALI DOSTĘPNE NA STRONIE BROKERA : www.homeplus.pl/,1249/7...

  • 0%, deweloperskie, Toruń Winnica, na I kw. 2026

    Toruń » ul. Lubicka

    • 586 764 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 464 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, zakończenie budowy: I kwartał 2026 roku Lokal mieszkalny A-6, dwa balkony: 6,77 m + 3,25 m Miejsce postojowe podziemne: od 60 650.00 zł do 69 9...

  • 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 459 195 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 11 775 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pi...

  • 0%, deweloperskie, Toruń Winnica, na I kw. 2026

    Toruń » ul. Lubicka

    • 614 916 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 17 570 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, zakończenie budowy: I kwartał 2026 roku Lokal mieszkalny L10-8, balkon: 5,37 m Miejsce postojowe podziemne: od 60 650.00 zł do 69 965.00 zł (3...

  • 0%, GOTOWE - Jakubskie Przedmieście

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Lubicka

    • 735 456 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 9 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    0% prowizji, I ETAP INWESTYCJI ZAKOŃCZONY !! Lokal nr 137, ogródek: 29,70 m, przypisane do lokalu m-ce parkingowe w garażu podziemnym nr 6 ( koszt dodatkowy: 40.000 zł ) oraz komó...

  • 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 435 275 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 765 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 566 475 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 689 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 534 536 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 909 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• 0%, GOTOWE - Jakubskie Przedmieście

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Lubicka

    • 653 697 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji, I ETAP INWESTYCJI ZAKOŃCZONY !! Lokal nr 102, ogródek: 20,28 m, przypisane do lokalu m-ce w garażu podziemnym nr 172 ( koszt dodatkowy: 40.000 ) oraz miejsce parkingo...

  • 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 530 285 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 048 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 429 525 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 609 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• 0%, GOTOWE - Jakubskie Przedmieście

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 678 546 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 9 979 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji, I ETAP INWESTYCJI ZAKOŃCZONY !! Lokal nr 160, ogródek: 30,29 m, przypisane do lokalu m-ce parkingowe w garażu podziemnym nr 171 ( koszt dodatkowy: 40.000 zł ) oraz b...

  • Mieszkanie w dobrym miejscu sprzedam bezpośrednio
    1 / 15
    Mieszkanie w dobrym miejscu sprzedam bezpośrednio

    Toruń

    • 900 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 10 345 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Jasne, przestronne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji sprzedam bezpośrednio. Blok znajduje się przy ul. Mohna 67, na terenie zamkniętym, monitorowanym, pośród zieleni. Ma swój...

  • PROMOCJA. JAR 2 POKOJE 37,77 M2 BLISKO LASU
    1 / 5
    PROMOCJA. JAR 2 POKOJE 37,77 M2 BLISKO LASU

    Toruń

    • 386 693 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 452 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • JAR BLISKO LASU 3 POKOJE 50,21 M2 PROMOCJA!!
    1 / 5
    JAR BLISKO LASU 3 POKOJE 50,21 M2 PROMOCJA!!

    Toruń

    • 478 104 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • PROMOCJA! 2 POKOJE 37,45 M2 Z OGRÓDKIEM JAR
    1 / 6
    PROMOCJA! 2 POKOJE 37,45 M2 Z OGRÓDKIEM JAR

    Toruń

    • 374 217 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Toruń » Wrzosy

    • 355 478 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 11 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Toruń » Wrzosy

    • 2 200 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości