• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Toruń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Toruń

(29)
  • Komfortowe, 4-pokojowe, wyposażone mieszkanie na osiedlu "Toruńskie Powiśle"
    1 / 16
    Komfortowe, 4-pokojowe, wyposażone mieszkanie na osiedlu "Toruńsk...

    Toruń

    • 1 135 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 14 552 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam bezpośrednio, komfortowe, 4-pokojowe, wyposażone mieszkanie na osiedlu "Toruńskie Powiśle". - kuchnia: 6.70 m2 - salon: 21.84 m2 - sypialnia: 9.88 m2 - sypialni...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Toruń » Jakubskie-Mokre

    • 652 188 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Toruń

    • 439 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 4 065 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Toruń
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Toruń » Jakubskie-Mokre

    • 895 735 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 11 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Toruń » Bydgoskie I

    • 680 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 9 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Komfort Plus - Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Toruń » Wrzosy

    • 731 754 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 9 504 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Toruń » Wrzosy

    • 609 721 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 7 718 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • JAR mieszkanie 2 pokoje 87,14 m2 + antresola
    1 / 6
    JAR mieszkanie 2 pokoje 87,14 m2 + antresola

    Toruń » Wrzosy

    • 694 776 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 7 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 4 pokojowy Apartament na Jarze -bez prowizji
    1 / 12
    4 pokojowy Apartament na Jarze -bez prowizji

    Toruń

    • 1 137 684 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 11 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Aleksandrów Kujawski ul. Bolesława Prusa

    Aleksandrów Kujawski » ul. Prusa

    • 479 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSEBliźniak - Aleksandrów Kujawski ATUTY:- Możliwość dostosowania do własnych potrzeb- Lokalizacja- Przestronność i funkcjonalność CHARAKTERYSTYKA:Bliźniak...

  • Mieszkanie w domu z ogródkiem, garażem.

    Liszkowo

    • 300 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 2 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż zadbane, przestronne mieszkanie trzy pokojowe z ogródkiem, ( garażem, budynkiem gospodarczym ) , piwnicą w klimatycznym poniemieckim domu z czerwonej cegły na...