• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Toruń

(209)
  • 2 pokoje | 45 m² | Mokre | Balkon
    1 / 5
    2 pokoje | 45 m² | Mokre | Balkon

    Toruń

    • 359 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części toruńskiego Mokrego. Nie...

  • Mieszkanie 42 m² , Jar – garaż, piwnica, pełne wyposażenie
    1 / 11
    Mieszkanie 42 m² , Jar – garaż, piwnica, pełne wyposażenie

    Toruń

    • 680 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 191 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż prywatne mieszkanie położone na osiedlu JAR w Toruniu, na terenie Młodzieżowej Spółdzielni Mieszkaniowej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w bloku z windą. Sprzeda...

  • Przytulne mieszkanie 36,6m2 na Stawkach!
    1 / 14
    Przytulne mieszkanie 36,6m2 na Stawkach!

    Toruń

    • 399 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 11 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulne mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji za 399 000 PLN! Mieszkanie znajduje się w Toruniu, przy ulicy Łódzkiej, na drugim piętrze  w budynku z cegły, który został...

  • Mieszkanie Toruń Glinki
    1 / 10
    Mieszkanie Toruń Glinki

    Toruń

    • 399 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2-pokojowe mieszkanie Toruń Glinki przy lesie OFERTA TYLKO W BIURZE TORUŃSKIE NIERUCHOMOŚCI Przedstawiamy ofertę sprzedaży 2 -pokojowego mieszkania o pow. 47 ,34 m2...

  • Mieszkanie Toruń Mokre
    1 / 10
    Mieszkanie Toruń Mokre

    Toruń

    • 425 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Nowoczesne mieszkanie 2 pokoje blisko CENTRUM Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 2- pokojowego o pow. 40,52 m2 zlokalizowanego na 5 piętrze w wieżowcu przy ul. Scz...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Toruń » Stawki

    • 349 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Toruń
    Biuro nieruchomości

  • 0%, II ETAP - gotowy, Jakubskie Przdmieście

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Lubicka

    • 412 057 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, II ETAP - gotowy Budynek C Lokal nr 20, balkon: 4,72 m, do lokalu przypisana komórka lokatorska o pow. 2,68 m ( koszt dodatkowy: 8.249 zł ) ZESTAWIENIE OFEROWANYCH L...

  • 0%, Kameralna inwestycja, widok na Wisłę

    Toruń » ul. Winnica

    • 711 914 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 14 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Pozwolenie na użytkowanie z dnia 28.02.2025 Budynek B, lokal nr 29, balkon: 8,83 m Miejsca parkingowe w garażu podziemnym - koszt dodatkowy ( od...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 0%, Kameralna inwestycja, widok na Wisłę

    Toruń » ul. Winnica

    • 737 627 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 13 918 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Pozwolenie na użytkowanie z dnia 28.02.2025 Budynek B, lokal nr 28, balkon: 7,99 m Miejsca parkingowe w garażu podziemnym - koszt dodatkowy ( od...

  • 0%, II ETAP - gotowy, Jakubskie Przedmieście

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 402 855 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 888 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, II ETAP - gotowy Budynek C Lokal nr 68, ogródek 36,31 m ( w tym taras 3,82 m ) ZESTAWIENIE OFEROWANYCH LOKALI DOSTĘPNE NA STRONIE BROKERA : www.homeplus.pl/,1249/78...

  • 0%, II ETAP - gotowy, Jakubskie Przedmieście

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 404 674 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, II ETAP - gotowy Budynek C Lokal nr 5, ogródek 41,93 m ( w tym taras 3,82 m ), do lokalu przypisana komórka lokatorska o pow. 2,80 m ( koszt dodatkowy:...

  • 0%, II ETAP - gotowy, Jakubskie Przedmieście

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Lubicka

    • 411 201 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, II ETAP - gotowy Budynek C Lokal nr 82, balkon: 3,83 m ZESTAWIENIE OFEROWANYCH LOKALI DOSTĘPNE NA STRONIE BROKERA : www.homeplus.pl/,1249/78/OI...

  • 0%, II ETAP - gotowy, Jakubskie Przedmieście

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 431 317 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 783 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, II ETAP - gotowy Budynek C Lokal nr B67, ogródek 36,31 m ( w tym taras 3,84 m ) ZESTAWIENIE OFEROWANYCH LOKALI DOSTĘPNE NA STRONIE BROKERA : www.homeplus.pl/,1249/7...

  • 0%, II ETAP - gotowy, Jakubskie Przedmieście

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Lubicka

    • 454 536 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, II ETAP - gotowy Budynek B Lokal nr 33, balkon: 4,37 m ZESTAWIENIE OFEROWANYCH LOKALI DOSTĘPNE NA STRONIE BROKERA : www.homeplus.pl/,1249/78/OI Miejsca postojowe w...

  • 0%, II ETAP - gotowy, Jakubskie Przedmieście

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Lubicka

    • 444 371 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    0% prowizji, II ETAP - gotwy Budynek C Lokal nr 38, balkon: 3,84 m, do lokalu przypisana komórka lokatorska o pow. 3,oo m ( koszt dodatkowy: 9,234 zł ) ZESTAWIENIE OFEROWANYCH LO...

  • 0%, deweloperskie, Toruń Winnica, na I kw. 2026

    Toruń » ul. Lubicka

    • 586 764 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 464 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, zakończenie budowy: I kwartał 2026 roku Lokal mieszkalny A-6, dwa balkony: 6,77 m + 3,25 m Miejsce postojowe podziemne: od 60 650.00 zł do 69 9...

  • 0%, II ETAP - gotowy, Jakubskie Przedmieście

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 410 987 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 816 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, II ETAP - gotowy Budynek C Lokal nr B75, balkon: 3,83 m ZESTAWIENIE OFEROWANYCH LOKALI DOSTĘPNE NA STRONIE BROKERA : www.homeplus.pl/,1249/78/OI Miejsca postojowe w...

  • 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 722 251 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 10 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pi...

  • 0%, II ETAP - gotowy, Jakubskie Przedmieście

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 433 136 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 829 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, II ETAP - gotowy Budynek C Lokal nr 81, balkon: 3,81 m ZESTAWIENIE OFEROWANYCH LOKALI DOSTĘPNE NA STRONIE BROKERA : www.homeplus.pl/,1249/78/OI Miejsca postojowe w...

  • 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 429 410 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 606 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro