• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Toruń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Toruń

(209)
  • 0%, GOTOWE - Jakubskie Przedmieście

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Lubicka

    • 734 422 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 9 416 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    0% prowizji, I ETAP INWESTYCJI ZAKOŃCZONY !! Lokal nr 147, loggia: 7,94 m, przynależne m-ce w garażu podziemnym nr 53 ( koszt dodatkowy: 40.000 zł ) oraz box w garażu o pow. 2,89...

  • 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 439 185 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pi...

  • 0%, II ETAP - gotowy, Jakubskie Przedmieście

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 444 157 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    0% prowizji, II ETAP - gotowy Budynek C Lokal nr 54, balkon: 3,84 m, do lokalu przypisana komórka lokatorska o pow. 3,01 m ( koszt dodatkowy: 9.265 zł ) ZESTAWIENIE OFEROWANYCH L...

  • 0%, II ETAP - gotowy, Jakubskie Przedmieście

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Lubicka

    • 431 852 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, II ETAP - gotowy Budynek C Lokal nr B88, balkon: 3,81 m ZESTAWIENIE OFEROWANYCH LOKALI DOSTĘPNE NA STRONIE BROKERA : www.homeplus.pl/,1249/78/OI Miejsca postojowe w...

  • 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 444 346 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 010 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

• 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 566 475 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 689 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 536 389 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 947 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 534 536 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 909 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 601 135 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 930 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

• 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 551 152 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 248 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

• 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 444 346 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 010 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

• 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 591 780 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 736 553 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 10 374 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

• 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 557 872 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

• 0%, GOTOWE - Jakubskie Przedmieście

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Lubicka

    • 653 697 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji, I ETAP INWESTYCJI ZAKOŃCZONY !! Lokal nr 102, ogródek: 20,28 m, przypisane do lokalu m-ce w garażu podziemnym nr 172 ( koszt dodatkowy: 40.000 ) oraz miejsce parkingo...

  • 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 473 382 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 11 835 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• 0%, II ETAP - gotowy, Jakubskie Przedmieście

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 433 029 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 826 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    0% prowizji, II ETAP - gotowy Budynek C Lokal nr C95, balkon: 3,81 m ZESTAWIENIE OFEROWANYCH LOKALI DOSTĘPNE NA STRONIE BROKERA : www.homeplus.pl/,1249/78/OI Miejsca postojowe w...

  • 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 481 474 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 037 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

• 0%, Kameralna inwestycja, widok na Wisłę

    Toruń » ul. Winnica

    • 692 665 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Pozwolenie na użytkowanie z dnia 28.02.2025 Budynek B, lokal nr 44, balkon: 21,01 m Miejsca parkingowe w garażu podziemnym - koszt dodatkowy ( o...

  • 0%, Kameralna inwestycja, widok na Wisłę

    Toruń » ul. Winnica

    • 746 594 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 12 042 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Pozwolenie na użytkowanie z dnia 28.02.2025 Budynek A, lokal nr 5, balkon: 9,52 m Miejsca parkingowe w garażu podziemnym - koszt dodatkowy ( od...