• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Toruń
  • Głuszyca +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Toruń

(110)
  • 0%, II ETAP - gotowy, Jakubskie Przedmieście

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 431 424 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 786 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    0% prowizji, II ETAP - gotowy Budynek C Lokal nr 109, balkon: 3,81 m ZESTAWIENIE OFEROWANYCH LOKALI DOSTĘPNE NA STRONIE BROKERA : www.homeplus.pl/,1249/78/OI Miejsca postojowe w...

  • 0%, Szosa Lubicka -II ETAP- oddany do użytkowania

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Lubicka

    • 444 050 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 831 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, II ETAP - oddany do użytkowania Budynek C Lokal nr A14, balkon: 3,84 m, komórka lokatorska nie jest przypisana do tego lokalu. ZESTAWIENIE OFEROWANYCH LOKALI DOSTĘPN...

  • 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 436 655 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 802 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pi...

  • 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 446 823 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 759 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 454 461 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

• 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 557 872 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

• 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 436 878 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 446 823 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 759 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 0%, II ETAP - gotowy, Jakubskie Przedmieście

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Lubicka

    • 408 419 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 748 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, II ETAP - gotowy Budynek C Lokal nr 13, balkon: 3,79 m, do lokalu przypisana komórka lokatorska o pow. 2,81 m ( koszt dodatkowy: 8.649 zł ) ZESTAWIENIE OFEROWANYCH L...

  • Mieszkanie 55 m2 - centrum Torunia - niski czynsz
    1 / 16
    Mieszkanie 55 m2 - centrum Torunia - niski czynsz

    Toruń

    • 380 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę mieszkania w centrum Torunia przy ulicy Grudziądzkiej w dobrze zarządzanej kamienicy. Bardzo niski czynsz 401,49 zł. Mieszkanie o pow....

  • Mieszkanie Toruń Jar
    1 / 5
    Mieszkanie Toruń Jar

    Toruń

    • 575 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 13 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe 2-pokojowe mieszkanie JAR Heweliusza budynek A BEZ PODATKU PCC Przedstawiamy mieszkanie o pow. 44,27 m2 znajdujące się na 2 piętrze nowoczesnego bloku z windą od...

  • 40-metrowe, 2-pokojowe
    1 / 14
    40-metrowe, 2-pokojowe

    Toruń

    • 1 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Polecamy do wynajęcia 40-metrowe mieszkanie w centrum Torunia, na Chełmińskim Przedmieściu, przy ul. Końcowej. Mieszkanie 2-pokojowe, położone w bloku z cegły ,na 1 piętrze. Mieszk...

  • 44 m2, 2 pokoje, loggia, winda, blisko starówki!
    1 / 10
    44 m2, 2 pokoje, loggia, winda, blisko starówki!

    Toruń

    • 479 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 10 887 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mam zaszczyt zaprezentować Państwu przestronne 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze budynku z windą, zlokalizowane przy ul. Kraszewskiego w Toruniu. Ekspozycja okien: po...

  • Wynajmę mieszkanie w Toruniu
    1 / 10
    Wynajmę mieszkanie w Toruniu

    Toruń

    • 1 800 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę mieszkanie na przepieknym osiedlu zamkniętym Zieleniec w Toruniu. Teren monitorowany, szlaban na pilota, nie ma problemów z parkowaniem. Mieszkanie w czystym bloku z cegły,...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Toruń

    • 450 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam przestronne i słoneczne mieszkanie na Jakubskim Przedmieściu. Mieszkanie jest dwustronne (wschód-zachód) i w pełni rozkładowe. Ma powierzchnię 48,5 m2, na którą składa si...

  • Mieszkanie 2 pokoje na wynajem:Plaza, Zieleniec, blisko UMK,
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokoje na wynajem:Plaza, Zieleniec, blisko UMK,

    Toruń

    • 1 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE: 2 pokoje, odnowiona łazienka, kuchnia, przedpokój oraz duży balkon. Pokoje są umeblowane, w kuchni jest kuchenka gazowa+ piekarnik oraz lodówka. W łazience nowa pralka....

  • Nieruchomość lokalowa – ul. Nad Strugą 2/6, Toruń
    1 / 15
    Nieruchomość lokalowa – ul. Nad Strugą 2/6, Toruń

    Toruń

    • 474 200 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 678 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nieruchomość lokalowa – ul. Nad Strugą 2/6, Toruń Powierzchnia: 49,40 m² + piwnica 3,43 m² | I piętro | loggia Cena wywoławcza: 474 200 zł | Tryb: przetarg ustny nieograniczony P...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Toruń » Jakubskie-Mokre

    • 412 496 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 11 459 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Toruń » Jakubskie-Mokre

    • 2 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Toruń
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie - 2 duże pokoje, Bydgoskie Przedmieście

    Toruń

    • 1 500 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę studentom umeblowane mieszkanie dwupokojowe 52m2 , na ul. Krasińskiego ( blisko starówki i Wydz. Matematyki UMK ) . Mieszkanie znajduje się w niskim bloku. Składa się z dw...