• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Łęczna

(8)
  • Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa
    1 / 7
    Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa

    Łęczna

    • 317 625 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji w Łęcznej! To idealna okazja, aby nabyć nowoczesny apartament w atrakcyjnej lokalizacji . WGN CENTRUM SPRZEDAŻY ! BEZ PRO...

  • Mieszkanie Łęczna, Górnicza
    1 / 10
    Mieszkanie Łęczna, Górnicza

    Łęczna

    • 238 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 433 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Marzysz o własnym mieszkaniu? Szukasz przestrzeni, w której stworzysz swoje pierwsze miejsce? Mam takie dla Ciebie! Bądź pierwszy! Zadzwoń! Umów się na prezentację! DLA KOGO? Mie...

  • Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa
    1 / 9
    Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa

    Łęczna

    • 337 575 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 502 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji Polesie Park w Łęcznej! To idealna okazja, aby nabyć nowoczesny apartament w atrakcyjnej lokalizacji . WGN CENTRUM SPRZEDAŻY !...

  • Mieszkanie Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa
    1 / 11
    Mieszkanie Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa

    Łęczna

    • 337 575 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 502 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Nowe 2-pokojowe mieszkanie 45,01 m2 na nowoczesnym osiedlu w doskonałej lokalizacji idealne dla rodziny. Oferuję nowe mieszkanie M2 o powierzchni 45,01 m2. Mieszkanie na nowoc...

  • Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna, Wierzbowa
    1 / 3
    Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna, Wierzbowa

    Łęczna

    • 294 375 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 549 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• ŁĘCZNA : przytulne mieszkanie 2

    Łęczna » ul. Górnicza

    • 235 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    ŁĘCZNA : polecam do zakupu przytulne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 40,37 m² zlokalizowane w niskim bloku. W skład mieszkania wchodzi: pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokó...

  • Mieszkanie Łęczna os. Niepodległości, Obrońców Pokoju
    1 / 5
    Mieszkanie Łęczna os. Niepodległości, Obrońców Pokoju

    Łęczna

    • 309 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Przytulne 2 pokoje (53,2 m2) po remoncie Łęczna, ul. Obrońców Pokoju Szukasz mieszkania, do którego wprowadzisz się bez stresu i dodatkowych kosztów? Ta oferta na Osiedlu Nie...

  • Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa
    1 / 4
    Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa

    Łęczna

    • 351 675 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 646 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji w Łęcznej! To idealna okazja, aby nabyć nowoczesny apartament w atrakcyjnej lokalizacji . WGN CENTRUM SPRZEDAŻY ! BEZ PROWI...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Świdnik ul.

    Świdnik

    • 399 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Świdniku o powierzchni 53m2.Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z wyjściem na duży balkon (1,6mx5m), jednej oddzielnej sypialni, przedpo...

  • Bardzo przytulne 2 pokojowe mieszkanie w Świdniku
    1 / 10
    Bardzo przytulne 2 pokojowe mieszkanie w Świdniku

    Świdnik

    • 419 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Royal Nieruchomości Sp. z o.o
    Biuro nieruchomości

  • Świdnik Centrum 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż
    1 / 6
    Świdnik Centrum 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

    Świdnik

    • 495 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 520 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne i stylowe mieszkanie z duszą – gotowe do zamieszkania! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży eleganckiego, 2-pokojowego mieszkania, które łączy now...

  • Syndyk sprzeda nieruchomość - mieszkanie
    Syndyk sprzeda nieruchomość - mieszkanie

    Niemce

    • 17 573 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Syndyk masy upadłości Zofii Olszewskiej – sygn. akt LU1S/GUp-s/501/2025, zaprasza do składania ofert, na sprzedaż z wolnej ręki, w trybie wyboru najkorzystniejszej oferty, za cenę...

  • Do wynajmu 2-Pokojowe mieszkanie 45m² Świdnik os. Polesie, ul. Klonowa
    1 / 16
    Do wynajmu 2-Pokojowe mieszkanie 45m² Świdnik os. Polesie, ul. Kl...

    Świdnik

    • 1 800 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wynajmę nowoczesne dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Polesie w Świdniku o powierzchni 45m². Rok budowy budynku 2012. Mieszkanie położone w bardzo spokojnej okolicy przy ul. Klonowe...

  • Świdnik,Mieszkanie, 2 pokoje, 67,72m2, ul.Lotnicza

    Świdnik » ul. Lotnicza

    • 400 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Świdnik, Mieszkanie, 2 pokoje, 67,72 m2, ul. LotniczaOpis mieszkania: - mieszkanie w budynku mieszkalnym 3 lokalowym - wydzielone jako samodzielny lokal- budynek gospodarczy o powi...

  • Mieszkanie świdnik, ul. Niepodległości

    Świdnik » ul. Niepodległości

    • 325 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Burmistrz Miasta Świdnikogłasza trzeci przetarg ustny nieograniczony1. Na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 12 o powierzchni użytkowej 49,30 m2, położonego na III piętrze w budynku m...