• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Biórków Mały
  • Jankowo Dolne
  • Czarna Wieś
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Łęczna

(9)
  • Mieszkanie Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa
    1 / 10
    Mieszkanie Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa

    Łęczna

    • 427 311 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Nowe 3-pokojowe mieszkanie 54,09 m2 na nowoczesnym osiedlu w doskonałej lokalizacji idealne dla rodziny. Oferuję nowe mieszkanie M3 o powierzchni 54,09 m2. Mieszkanie na nowoc...

  • Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa
    1 / 7
    Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa

    Łęczna

    • 466 732 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 911 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji w Łęcznej! To idealna okazja, aby nabyć nowoczesny apartament w atrakcyjnej lokalizacji . WGN CENTRUM SPRZEDAŻY ! BEZ PRO...

  • Mieszkanie Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa
    1 / 15
    Mieszkanie Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa

    Łęczna

    • 274 950 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 638 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowa przestronna kawalerka 36,66 m2 na nowoczesnym osiedlu w doskonałej lokalizacji idealna dla pary lub pod wynajem. Oferuję nowe mieszkanie M1 o powierzchni 36,66 m2. Mieszk...

  • Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa
    1 / 9
    Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa

    Łęczna

    • 459 859 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji Polesie Park w Łęcznej! To idealna okazja, aby nabyć nowoczesny apartament w atrakcyjnej lokalizacji . WGN CENTRUM SPRZEDAŻY !...

  • Mieszkanie Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa
    1 / 10
    Mieszkanie Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa

    Łęczna

    • 528 037 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe 3-pokojowe mieszkanie 59,33 m2 z tarasem (30 m2) idealne dla rodziny. Oferuję nowe mieszkanie M3 o powierzchni 59,33 m2. Mieszkanie na nowoczesnym osiedlu zlokalizowane n...

  • Mieszkanie Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa
    1 / 10
    Mieszkanie Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa

    Łęczna

    • 423 835 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 997 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Nowe mieszkanie - 3 pokoje + aneks kuchenny, balkon + taras, Łęczna, Bobrowniki. WGN CENTRUM SPRZEDAŻY ! BEZ PROWIZJI ORAZ BEZ PODATKU PCC Salon z aneksem kuchennym...

  • Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa
    1 / 4
    Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa

    Łęczna

    • 436 575 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji w Łęcznej! To idealna okazja, aby nabyć nowoczesny apartament w atrakcyjnej lokalizacji . WGN CENTRUM SPRZEDAŻY ! BEZ PROWI...

  • Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa
    1 / 6
    Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa

    Łęczna

    • 487 193 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 987 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Nowe mieszkanie, 3 pokoje + aneks kuchenny, stan deweloperski, 61,67 m2, Łęczna BEZ PROWIZJI ORAZ BEZ PODATKU PCC! Mieszkanie, w którego skład wchodzi: salon z aneksem ku...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Łęczna

    • 355 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 5 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Lublin,sprzedam mieszkanie 3 pokoje, przy Zana, ul.Pana Balcera,O...

    Lublin

    • 574 430 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do największych atutów mieszkania należy doskonała lokalizacja- osiedle LSM/Rury. Bezpośrednie sąsiedztwo urzędów i sądów, centrum finansowego mieszczącego większość znanych banków...

  • Lublin,sprzedam mieszkanie 3 pokoje, przy Zana, ul.Pana Balcera,...

    Lublin

    • 574 430 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Lublin ul.

    Lublin

    • 590 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Do sprzedania piękne mieszkanie  59,5 m2 gotowe do zamieszkania od zaraz.Osiedle ma niespełna 6 lat. Nowe budownictwo, cicha i spokojna okolica, place zabaw. Cena do negocjacji.Duż...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rejowiec Fabryczny

    • 385 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 4 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • sprzedam mieszkanie 47m ul Okrzei parter oferta prywatna
    1 / 13
    sprzedam mieszkanie 47m ul Okrzei parter oferta prywatna

    Lublin

    • 470 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    sprzedam bardzo ładne mieszkanie po remoncie na parterze w bloku 4 piętra przy ul Okrzei 4 mieszkanie ciepłe ciche w bardzo dobrej lokalizacji dużo zieleni wszędzie blisko mieszka...

  • Mieszkanie Lublin Czuby,
    1 / 12
    Mieszkanie Lublin Czuby,

    Lublin

    • 579 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 773 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 66,90m2 na wysokim parterze / z II w kameralnym budynku z 1995 r....

  • Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin

    Lublin

    • 650 512 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 026 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne mieszkanie - funkcjonalność i komfort w zasięgu ręki! Oferujemy Ci nowoczesny apartament w stanie deweloperskim, który doskonale odpowiada na potrzeby współczesnego ży...

  • Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin

    Lublin

    • 760 556 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 10 713 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 71,08m2, 3 pokoje, Sławin, Lublin, Sprzedaż. WGN Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz PROWIZJI oraz...

  • 1 / 4
    Nowe mieszkania w okolicach Wólki pod Lublinem

    Wólka

    • 453 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz komfortowego, nowoczesnego mieszkania w spokojnej okolicy a jednocześnie blisko Lublina?Poznaj naszą najnowszą inwestycję - kameralne osiedle mieszkań deweloperskich w okol...

  • Mieszkanie 3 pokoje z pięknym balkonem, d. zieleni

    Lublin » Kalinowszczyzna » ul. Kalinowszczyzna

    • 511 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    ** Świetna komunikacja z centrum miasta **** Dobra cena! 8795 zł/m² ** Lublin - ul. Kalinowszczyzna. Polecam do zakupu atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 63,1 m² zloka...

  • Nowe mieszkania okolice , Zalew Zemborzycki
    1 / 6
    Nowe mieszkania okolice , Zalew Zemborzycki

    Lublin

    • 595 588 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 155 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy nowoczesne mieszkania zlokalizowane w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Lublin. Inwestycja powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Zemborzyckiego oraz...

  • Mieszkanie Lublin Felin, Felin
    1 / 5
    Mieszkanie Lublin Felin, Felin

    Lublin

    • 580 903 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe z aneksem kuchennym, Felin, Lublin - w stanie deweloperskim BEZ PROWIZJI i PODATKU PCC! LOKALIZACJA: - Dzielnica Felin - prestiżowa lokalizacja...

  • Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin
    Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin

    Lublin

    • 717 114 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 10 704 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 67,02m2, 3 pokoje, Sławin, Lublin, Sprzedaż. WGN Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz PROWIZJI oraz...

  • 3 pokoje, osobna kuchnia | 48 m² Lublin | Okazja!
    1 / 12
    3 pokoje, osobna kuchnia | 48 m² Lublin | Okazja!

    Lublin

    • 440 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 362 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

     Słoneczne 3 Pokoje w Zielonej Części Lublina – Gotowe do Wejścia! Szukasz mieszkania, które łączy miejską wygodę z kameralnym klimatem? Ta oferta na kameralnym osiedlu w południo...

  • Mieszkanie Lublin Czechów
    1 / 15
    Mieszkanie Lublin Czechów

    Lublin

    • 930 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 62,73 m, położone na 4 piętrze nowoczesnego, 9-piętrowego apartamentowca przy ulicy Północnej. Lokal jest wykończony w wysokim standa...

  • Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin
    Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin

    Lublin

    • 723 106 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 10 793 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• 0%, gotowe 2 kameralne budynki - Sławin

    Lublin » Sławin » ul. Chabrowa

    • 652 256 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal:: M-7, balkon: 4,40 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na s...

  • 0%, gotowe 2 kameralne budynki - Sławin

    Lublin » Sławin » ul. Chabrowa

    • 699 031 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B , lokal:: M-24, balkon: 4,80 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na...

  • 0%, gotowe 2 kameralne budynki - Sławin

    Lublin » Sławin » ul. Chabrowa

    • 629 257 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 11 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal:: M-4, balkon: 7,30 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na s...

  • 0%, gotowe 2 kameralne budynki - Sławin

    Lublin » Sławin » ul. Chabrowa

    • 747 834 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 10 998 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B , lokal:: M-2, balkon: 9,80 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na s...

  • Mieszkanie z potencjałem, 1 piętro do remontu.

    Lublin » Rury » ul. Krasińskiego

    • 450 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 759 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ** Oferta tylko w Biurze KNC CITY **** Zaprojektuj i wyremontuj mieszkanie – bez kompromisów i poprawiania po kimś **Lublin - RURY/LSM (ul. Krasińskiego)Polecam do zakupu atrakcy...

  • Mieszkanie 3 pokoje 57 m3 LSM koło ELeclerc BEZPOŚREDNIO
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokoje 57 m3 LSM koło ELeclerc BEZPOŚREDNIO

    Lublin

    • 549 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam bez pośredników mieszkanie 57 mkw. tuż koło E'Leclerc w Lublinie. Ul. Skrzetuskiego 4. Blisko do wielu ważnych miejsc w Lublinie, dogodna komunikacja do wielu dzielni...

  • Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 80m2 Dziesiąta
    1 / 16
    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 80m2 Dziesiąta

    Lublin

    • 549 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z antresolą o łącznej powierzchni około 80m2. Mieszkanie znajduje się przy ul. Nowy Świat, dzielnica Dziesiąta, Lublin. Mieszkanie znajduje się na...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Cypr Kıbrıs rynek pierwotny ul. Royal Street

    Józefin k. Nowosiółek » ul. Royal

    • 369 281 € cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 841 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    HOT OFERTA!!!Na sprzedaż luksusowe apartamenty!Inwestycja GRAND SAPPHIRE  to nowoczesny i unikalnym designem.Apartament 3+1 o powierzchni od 104 m² + 26 m² taras składa się: z 3 sy...

  • Mieszkanie Cypr Kıbrıs rynek pierwotny ul. Esentepe

    Józefin k. Nowosiółek

    • 2 055 554 € cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 11 172 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    HOT OFERTA!!!Na sprzedaż luksusowe apartamenty!Inwestycja CASA DEL MARE to nowoczesny i unikalnym designem.3+1 Villa o powierzchni  184 m2 składa się z: 3 sypialni, oraz 3 łazienek...

  • Mieszkanie Lublin Sławin, Zielone Wzgórze
    Mieszkanie Lublin Sławin, Zielone Wzgórze

    Lublin

    • 730 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 11 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie - ul. Zielone Wzgórze, Lublin Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 65,61 m², położonego na 3 pięt...

  • Mieszkanie na poddaszu, możliwe 4 pokoje, 64m2, Czuby, obok KUL-u
    Mieszkanie na poddaszu, możliwe 4 pokoje, 64m2, Czuby, obok KUL-u

    Lublin

    • 453 500 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam bezpośrednio urokliwe mieszkanie na poddaszu z balkonem, o pow. 64 m2 oraz pow. całk. 72m2. Na mieszkanie składa się duża sala z aneksem kuchennym i łazienką oraz sypialni...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, Głęboka
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, Głęboka

    Lublin

    • 775 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 10 916 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 71,11m2 na parterze / z IV w kameralnym budynku z 2000 r. w Lublinie, ul. Głęboka. W skład nieruchomości wchodzą: - pokój dzienny o pow...

  • Mieszkanie Lublin Czuby, Agatowa
    Mieszkanie Lublin Czuby, Agatowa

    Lublin

    • 580 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowo przyjemne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,71 m², położone na 1 piętrze w zadbanym budynku z 2008 roku, przy ul. Agatowej. Nieruchomość składa się...

  • Mieszkanie
    Mieszkanie

    Lublin

    • 470 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam mieszkanie pow.52 m ul lwowska 470 tys.3 pokoje ,balkon .piwnica.czynsz 1000/4 osoby.okna wschód/południe własnościowe.