• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sopot +20 km
  • Wola Rafałowska
  • Łochów +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Głuchowo

(1)
  • Mieszkanie Głuchowo gm. Czempiń,
    1 / 14
    Mieszkanie Głuchowo gm. Czempiń,

    Głuchowo

    • 340 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Mieszkanie z garażem i ogródkiem - Głuchowo / Czempiń | gotowe do własnej aranżacji! Szukasz mieszkania z potencjałem, dodatkow...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Pólko k. Kaźmierza

    Pólko

    • 89 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 1 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2pokojowe do remontu w miejscowości Pólko k. Kaźmierza. Więcej informacji telefonicznie.

  • Nowoczesne mieszkanie w centrum
    1 / 8
    Nowoczesne mieszkanie w centrum

    Szamotuły

    • 433 235 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesne mieszkanie w centrum
    1 / 8
    Nowoczesne mieszkanie w centrum

    Szamotuły

    • 365 230 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 940 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Zamieszkaj już od dziś! Gotowe! Zadzwoń!
    1 / 9
    Zamieszkaj już od dziś! Gotowe! Zadzwoń!

    Szamotuły

    • 369 767 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 251 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Wyjątkowa inwestycja na Riwierze Tureckiej!!!

    Pniewy

    • 1 166 770 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 17 679 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Prezentowany kompleks zlokalizowany jest w miejscowości Oba, prestiżowej dzielnicy nadmorskiego kurortu Alanyi. Miejscowość ta położona jest w północnej części Turcji, u wybrzeży M...

  • Mieszkanie Psarskie gm. Śrem,
    1 / 11
    Mieszkanie Psarskie gm. Śrem,

    Psarskie

    • 439 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przytulne mieszkanie z dużym tarasem - Psarskie k. Śrem Nasze biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o...

  • Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe
    1 / 8
    Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe

    Wronki

    • 2 100 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38 m², znajdujące się na parterze w bloku. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie jest w...

  • Mieszkanie Psarskie gm. Śrem,
    Mieszkanie Psarskie gm. Śrem,

    Psarskie

    • 370 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Wyjątkowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym i własnym ogrodem, parter oraz użytkowe poddasze w miejscowości Psarski...