• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Bolszewo

(5)
  • Mieszkanie Bolszewo gm. Wejherowo, Nagietkowa
    Mieszkanie Bolszewo gm. Wejherowo, Nagietkowa

    Bolszewo

    • 415 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 217 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    TYLKO W ONYX HOME! NOWOŚĆ NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI!!! Na sprzedaż pięknie wykończone, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,94 m2 zlokalizowane w Bolszewie przy ul. Nagietkowej, w...

  • Mieszkanie Bolszewo ul. Strażacka

    Bolszewo » ul. Strażacka

    • 2 100 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Eastate prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie przy ul. Strażackiej w Bolszewie.LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze 3-piętrowego bloku,...

  • Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie w Bolszewie
    Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie w Bolszewie

    Bolszewo

    • 415 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    REALTY ZONE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • 2-pokojowe mieszkanie w Bolszewie, niskie koszty
    1 / 13
    2-pokojowe mieszkanie w Bolszewie, niskie koszty

    Bolszewo

    • 339 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 10 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Dwupokojowe mieszkanie w Bolszewie

    Bolszewo

    • 1 600 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę dwupokojowe mieszkanie w Bolszewie przy ul. Szkolnej 7. 28,80 m2 na parterze z balkonem oraz bezpłatnym miejscem do parkowania. W skład mieszkania wchodzą: - sypialnia...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • sprzedam mieszkanie 2 pokoje 46,5 m

    Wejherowo

    • 279 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 pokoje, 46,5 m, słoneczne, dwustronne, kuchnia, łazienka, komórka-garderoba, balkon, piwnica. Spokojna okolica, w pobliżu szkoła, przedszkole, przychodnia, szpital, sk...

  • Gotowe do wejścia 2 pokoje Wejherowo!
    1 / 7
    Gotowe do wejścia 2 pokoje Wejherowo!

    Wejherowo

    • 399 999 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 303 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Najlepsza lokalizacja, 2 pokoje blisko wszędzie!
    1 / 15
    Najlepsza lokalizacja, 2 pokoje blisko wszędzie!

    Wejherowo

    • 344 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 191 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 44.7m2 na os. Kaszubskim w Wejherowie
    1 / 15
    Mieszkanie 44.7m2 na os. Kaszubskim w Wejherowie

    Wejherowo

    • 350 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 955 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Nieruchomości Millennium
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie z piwnicą - centrum Wejherowa
    1 / 15
    Mieszkanie z piwnicą - centrum Wejherowa

    Wejherowo

    • 370 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 044 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • 2-pokojowe mieszkanie ul. Sobieskiego Wejherowo
    1 / 6
    2-pokojowe mieszkanie ul. Sobieskiego Wejherowo

    Wejherowo

    • 325 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 771 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Nieruchomości Millennium
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wejherowo

    • 399 900 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 522 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Wejherowo Nanice, Kochanowskiego
    1 / 10
    Mieszkanie Wejherowo Nanice, Kochanowskiego

    Wejherowo

    • 627 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | WYREMONTOWANE | 3 POKOJOWE MIESZKANIE | OSOBNA KUCHNIA | CENTRUM WEJHEROWA | MIESZKANIE: Na sprzedaż wyremontowane, 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, łazienką i WC. Słone...

  • Mieszkanie Wejherowo Śródmieście, 10 Lutego
    1 / 9
    Mieszkanie Wejherowo Śródmieście, 10 Lutego

    Wejherowo

    • 448 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | 3 POKOJE | DO WYKOŃCZENIA | BALKON | PIWNICA | CENTRUM | WEJHEROWO | Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 56 m2, położone w samym centrum Wejherowa - ul. 10 Lutego. L...

  • Mieszkanie Wejherowo ul.

    Wejherowo

    • 499 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    LOKALIZACJA:Na sprzedaż mieszkanie w samym Centrum Wejherowa. W najbliższym sąsiedztwie dostępne jest pełne zaplecze handlowo-usługowe, szeroka oferta sklepów oraz instytucje kultu...

  • Mieszkanie Wejherowo Śródmieście, 10 Lutego
    1 / 9
    Mieszkanie Wejherowo Śródmieście, 10 Lutego

    Wejherowo

    • 430 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 679 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wejherowo

    • 395 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Wejherowo Śmiechowo, Fenikowskiego
    Mieszkanie Wejherowo Śmiechowo, Fenikowskiego

    Wejherowo

    • 445 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 10 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | PRZESTRONNE | Z OGÓRKIEM | 3 POKOJE | CICHA OKOLICA | OSIEDLE FENIKOWSKIEGO | WEJHEROWO Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44 m2 położone n...

  • Mieszkanie Wejherowo, Fenikowskiego
    Mieszkanie Wejherowo, Fenikowskiego

    Wejherowo

    • 419 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | NAROŻNE | SŁONECZNE | 3 POKOJOWE MIESZKANIE | CICHA OKOLICA | OSIEDLE FENIKOWSKIEGO | WEJHEROWO LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest w spokojnej części Wejherowa. Okolica jest...

  • Mieszkanie Wejherowo Fenikowskiego, Fenikowskiego
    Mieszkanie Wejherowo Fenikowskiego, Fenikowskiego

    Wejherowo

    • 570 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 907 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | PRZESTRONNE | SŁONECZNE | 3 POKOJOWE MIESZKANIE | CICHA OKOLICA | OSIEDLE FENIKOWSKIEGO | WEJHEROWO LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest w spokojnej części Wejherowa, która ch...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wejherowo

    • 379 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 8 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Wynajem
    Wynajem

    Gościcino

    • 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Witam .Mam do wynajęcia małe mieszkanie w Goscicinie ,gmina Wejherowo do generalnego remontu ale mozna w nim zamieszkać gdyż jest całe wyposażone ,dlatego cena za wynajem tylko 500...

  • Mieszkanie Wejherowo, Hugona Kołłątaja
    1 / 9
    Mieszkanie Wejherowo, Hugona Kołłątaja

    Wejherowo

    • 399 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta w przygotowaniu ....   2 pokojowe mieszkanie z bardzo dużym balkonem! Zapraszam na indywidualną prezentacje mieszkania 46,35 m2  Na nieruchomość składają się: Salon (...

  • Mieszkanie Wejherowo, Graniczna
    1 / 14
    Mieszkanie Wejherowo, Graniczna

    Wejherowo

    • 465 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 459 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | PRZESTRONNE | SŁONECZNE | 4 POKOJOWE MIESZKANIE | BLISKO SKM | WEJHEROWO LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest w dobrze skomunikowanej części Wejherowa, która jednocześnie char...

  • Mieszkanie Wejherowo, Kazimierza Dzięcielskiego
    Mieszkanie Wejherowo, Kazimierza Dzięcielskiego

    Wejherowo

    • 370 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 11 936 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    TYLKO W ONYX HOME! OKAZJA! MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ! SZYBKA TRANSAKCJA! NIE PRZEGAP TEJ OFERTY! Na sprzedaż wyjątkowo przytulne, kameralne mieszkanie o powierzchni 31,90 m2, z...

  • Mieszkanie Luzino, Kościelna
    Mieszkanie Luzino, Kościelna

    Luzino

    • 284 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie własnościowe położone w Luzinie, w gminie Luzino, w powiecie wejherowskim, przy ulicy Kościelnej, o powierzchni 45 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w jednopiętrowej k...

  • Mieszkanie Wejherowo ul. Jana Iii Sobieskiego

    Wejherowo » ul. Jana III Sobieskiego

    • 450 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w świetnej lokalizacji!Tylko w Pepper House!Oferujemy do sprzedaży przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,50 m² położone na...

  • Mieszkanie Wejherowo ul. Jana Iii Sobieskiego

    Wejherowo » ul. Jana III Sobieskiego

    • 450 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Wejherowo ul. Kaszubskie

    Wejherowo » os. Kaszubskie

    • 467 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 378 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NOWA OFERTA PEPPER HOUSE !!!NOWOCZESNE MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE - WEJHEROWO, OSIEDLE KASZUBSKIENa sprzedaż wyjątkowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 44,5 m², zlokalizowa...

  • Mieszkanie Wejherowo ul. Przemysłowa

    Wejherowo » ul. Przemysłowa

    • 399 999 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 527 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    !! TYLKO U NAS !!!! DOSTĘPNE TYLKO W PEPPERHOUSE !! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,30m2 w Wejherowie przy ul. Przemysłowej z ogródkiem oraz możliwością zakupu...

  • Gotowe do wprowadzenia 2 pokoje Wejherowo
    1 / 15
    Gotowe do wprowadzenia 2 pokoje Wejherowo

    Wejherowo

    • 470 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Wejherowo, 1000-Lecia Pp
    Mieszkanie Wejherowo, 1000-Lecia Pp

    Wejherowo

    • 290 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m², zlokalizowane na popularnym i doskonale skomunikowanym Osiedlu 1000-lecia Państwa Polskiego w Wejherowie. Nieruchomość stano...

  • Mieszkanie Wejherowo, Kaszubskie
    Mieszkanie Wejherowo, Kaszubskie

    Wejherowo

    • 355 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 718 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m², położone w Wejherowie na Osiedlu Kaszubskim. Lokal posiada status spółdzielczo-własnościowego prawa do lokal...

  • Mieszkanie Wejherowo, Osiedle Staszica
    Mieszkanie Wejherowo, Osiedle Staszica

    Wejherowo

    • 2 300 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do wynajęcia  pięknego mieszkania. Nieruchomość składa się z : salonu sypialni łazienki z wc kuchni Czynsz najmu- 2300 PLN Czynsz mieszkania: lato 266 PLN, zima 617 PL...

  • Mieszkanie Wejherowo, Franciszka Fenikowskiego

    Nowe

    Mieszkanie Wejherowo, Franciszka Fenikowskiego

    Wejherowo

    • 387 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 440 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Fenikowskiego w Wejherowie (Śmiechowo). Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na ogródek, sypialni...