• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zakopane
  • Biesiadki
  • Jemielnica
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Bolszewo

(2)
  • Lokal Bolszewo ul.

    Bolszewo

    • 2 490 000 zł cena
    • 1 737 m2 powierzchnia
    • 1 434 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    BEZ PROWIZJI!Jest możliwość wynajmu. Przedmiotem sprzedaży jest znajdujący się na działce o powierzchni 4797 m2 kompleks budynków o funkcji biurowo-magazynowo-produkcyjnej o łączn...

  • Wynajmę Lokal Bolszewo ul. Zamostna 4x3,5
    Wynajmę Lokal Bolszewo ul. Zamostna 4x3,5

    Bolszewo

    • 1 300 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal usługowy – Bolszewo, parter, 14 m² Szukasz miejsca na swój biznes? Mam do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 14 m² (4 x 3,5 m), usytuowany na parterze budyn...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Lokal Luzino ul.

    Luzino

    • 1 249 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 6 939 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL BUROWO-MAGAZYNOWY W DUŻYM POTENCJAŁEMLOKALIZACJA:Budynek z działką zlokalizowany jest w centrum największej wsi w Polsce - Luzino. Odległość do Wejherowa to jedyne 12 km, a d...

  • Magazyn/kontener
    Magazyn/kontener

    Wejherowo

    • 595 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Powierzchnia w kontenerze jako magazyn samoobsługowy na terenie bezpiecznego obiektu z monitoringiem i dozorem. - Oferta dla firm i osób prywatnych - Dostęp 24/7 - Przystępna ce...

  • Lokal Gościcino ul.

    Gościcino

    • 12 950 000 zł cena
    • 11 683 m2 powierzchnia
    • 1 109 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    GOTOWY BIZNES W BRANŻY MOTORYZACYJNEJLOKALIZACJANieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się wsi Gościcino, w powiecie wejherowskim. Lokalizacja ta jest ogromnym atute...

  • Lokal Gościcino ul. Grabowa

    Gościcino » ul. Grabowa

    • 1 599 000 zł cena
    • 337 m2 powierzchnia
    • 4 745 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Nieruchomość z potencjałem usługowym + zapleczem mieszkalnymSzukasz miejsca, w którym możesz prowadzić działalność gospodarczą i jednocześnie mieć z...

  • Lokal Wejherowo ul. Jana Iii Sobieskiego

    Wejherowo » ul. Jana III Sobieskiego

    • 4 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję na wynajem lokal użytkowy położony w odrestaurowanej kamienicy w centrum Wejherowa na styku głównych arterii miasta.Lokalizacja:Lokal znajduje się w bardzo pożądanej lokali...

  • Lokal Wejherowo ul. Jana Iii Sobieskiego

    Wejherowo » ul. Jana III Sobieskiego

    • 4 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję na wynajem lokal biurowy usytuowany na parterze w odrestaurowanej kamienicy w centrum Wejherowa na styku głównych arterii miasta.Lokalizacja:Lokal znajduje się w bardzo poż...