mieszkanie na sprzedaż
30 mar 2026

Wyjątkowa | Kawalerka | Piwnica | PKP Otwock

woj. Mazowieckie pow. otwocki gm. otwocki
Dodane 1 miesiąc temu, Poniedziałek, 30 marzec 2026 10:21
349 000 zł 24 m2
349 000 zł 24 m2 14 542 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 24 m2
Cena za metr 14 542 zł/m2
Pokoje Kawalerka
Piętro 2
ID oferty K37499362

Opis

Na sprzedaż Perełka - wyjątkowa Kawalerka o powierzchni 24 m² z piwnicą 4 m²,
Znajdująca się w samym centrum Otwocka - 200 m od Urzędu Miasta, 700 m do PKP Otwock.

Mieszkanie własnościowe z KW
Cena do negocjacji
Można na kredyt
Czynsz: 490 zł

Kawalerka w stanie dobrym +, do wprowadzenia lub idealna na wynajem.
Doskonale zaaranżowana przestrzeń, jasny pokój, oddzielna kuchnia z oknem, przedpokój z funkcją garderoby.
Obecnie do szafy wstawione dodatkowe łóżko, można z powrotem zamontować drzwi przesuwne.
Ekspozycja południowy zachód, znajduje się na 2 piętrze z 4.
Blok z lat 70' w technologii rama H, z wypełnieniem z cegieł.
Parking pod blokiem.
Do mieszkania przynależy Piwnica ok. 4 m².

Blisko:
- Żabka / Piekarnia (100 m)
- Przystanek autobusowy (200 m)
- Urząd Miasta (200 m)
- Park Miejski (300 m)
- PKP Otwock (700 m)

Zapraszam do kontaktu
Bartosz Pokaż numer telefonu
Verano Estate

Z pasją do nieruchomości. Z troską o Twój spokój.
Verano Estate powstało z myślą o klientach, którzy oczekują czegoś więcej niż standardowej obsługi. Od początku naszym celem było stworzenie marki, która łączy profesjonalizm i skuteczność z prawdziwą kulturą współpracy.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
  • Kawalerka na sprzedaż o powierzchni 24 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Otwock