mieszkanie na sprzedaż
30 kwi 2023

Słoneczne mieszkanie na Ursynowie, 2 pokoje, 46m2, metro, las Kabacki

woj. Mazowieckie pow. Warszawa gm. Warszawa
Odświeżone 3 lata temu, Niedziela, 30 kwiecień 2023 15:31
595 000 zł 46 m2
595 000 zł 46 m2 12 935 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 46 m2
Cena za metr 12 935 zł/m2
Pokoje 2
Piętro 3
ID oferty K27057290

Opis

Bezpośrednio sprzedam jasne, słoneczne mieszkanie na Ursynowie przy ulicy Miklaszewskiego. Składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki, sporego przedpokoju, balkonu i piwnicy o wielkości niecałe 3 m2. Mieszkanie ma powierzchnię 46,4 m2, zlokalizowane jest na trzecim piętrze w niskim czteropiętrowym bloku.
2 lata temu, przeszło gruntowny remont. Wymienione zostały drzwi wewnętrzne w sypialni i łazience oraz drzwi wejściowe Gerda. Duży pokój posiada futrynę ozdobną. Ściany zostały wygładzone i pomalowane. Położone zostały nowe listwy przypodłogowe.

Mieszkanie NIE POSIADA KSIĘGI WIECZSTEJ, CZYLI ŻE MOŻNA JE W CHWILI OBECNEJ KUPIĆ ZA GOTÓWKĘ, spółdzielnia jest w trakcie regulacji gruntów i wtedy będzie można założyć księgę wieczystą.

Kuchnia w pełnej zabudowie, meble zostały zrobione na wymiar, poza szafkami, posiadają liczne wygodne szuflady, w komplecie ze sprzętem AGD – duża lodówka, kuchenka, piekarnik i duża zmywarka (marki Samsung, Elektrolux, Zelmer, Siemens). Wszystkie sprzęty są zadbane i sprawne.
W łazience poza ceramiką sanitarną jest wygodna ławka na ręczniki, wieszak oraz pralka.
Podłogi w przedpokoju, kuchni i łazience to terakota.
W przedpokoju dyskretna zabudowa składająca się z szaf które również zostały dopasowane do tego miejsca. Meble zostały wykonane 3 lata temu, ich stan jest bardzo dobry.
W sypialni znajduje się kolejna pojemna szafa zrobiona pod wymiar pokoju.
W dużym pokoju zostaje rozkładana kanapa i dywan (regał ze zdjęcia nie jest na sprzedaż).