• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Skorzów

(1)
  • 1 / 3
    Działka Skorzów rynek pierwotny ul.

    Skorzów

    • 110 000 zł cena
    • 1 217 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie sprzedaży posiadamy działkę o powierzchni 1.217m2 w miejcowości Skorzów gmna Busko Zdrój. Idealne miejsce do zamieszkania i wypoczynku - dookoła cisza i spokój oraz piękn...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Wełecz

    • 599 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 2 853 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOVA CAPITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Owczary

    • 865 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 7 588 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokoje, centrum
    3 pokoje, centrum "pod klucz"

    Busko-Zdrój

    • 400 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • W Zdroju  39,06m2 - z dużym tarasem
    W Zdroju 39,06m2 - z dużym tarasem

    Busko-Zdrój

    • 350 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 8 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • działka na sprzedaż o pow. 6886 m2
    działka na sprzedaż o pow. 6886 m2

    Janina

    • 76 000 zł cena
    • 6 886 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 6886 m², zlokalizowana w miejscowości Janina, gmina Busko-Zdrój (woj. świętokrzyskie). Działka znajduje się w spokojnej okolicy z dogo...

  • 47,90m2 na pierwszym piętrze
    47,90m2 na pierwszym piętrze

    Busko-Zdrój

    • 363 040 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 725 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom gotowy do zamieszkania
    1 / 10
    Dom gotowy do zamieszkania

    Las Winiarski

    • 890 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 7 607 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom parterowy, wolnostojący o powierzchni 117 m², wybudowany w 2022 r., usytuowany na działce o powierzchni 1447 m², w miejscowości Las Winiarski, w gminie B...

  • sprzedam zabudowania z ziemia ,ogrodem,
    1 / 10
    sprzedam zabudowania z ziemia ,ogrodem,

    Zawada

    • 600 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    sprzedam dom dwukondygnacyjny ,podpiwniczony,z dwoma budynkami gospodarczymi,ogrodem,ziemia uprawna 1.12ha w Zawada /Baltowka/gm, Ozarow woj,Swietokrzyskie.przy trasie Lublin-Ki...

  • Dom w Las Winiarski koło Buska-Zdroju
    1 / 6
    Dom w Las Winiarski koło Buska-Zdroju

    Las Winiarski

    • 425 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 3 513 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z 2023 roku o powierzchni 121m^2, działka o pow. 963m^2 położony w spokojnej i urokliwej miejscowości Las Winiarski koło Buska-Zdroju. Dom...

  • Działki Las Winiarski
    1 / 3
    Działki Las Winiarski

    Las Winiarski

    • 100 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działki z wydanymi warunkami zabudowy w Lesie Winiarskim - sypialnia Buska Zdroju. Miejscowość bogata w złoża wody siarczkowej, w którą zaopatrywane jest uzdrowisko Busko...

  • Mieszkanie Busko Zdrój Busko Zdrój
    1 / 6
    Mieszkanie Busko Zdrój Busko Zdrój

    Busko-Zdrój

    • 269 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż Mieszkanie 2 pokojowe w Busko - Zdrój Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod wynajem...

  • Sprzedam lub wynajmę
    Sprzedam lub wynajmę

    Busko-Zdrój

    • 300 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam lub wynajmę 3 pokoje.

  • Mieszkanie Busko-Zdrój
    1 / 9
    Mieszkanie Busko-Zdrój

    Busko-Zdrój

    • 453 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 078 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowoczesny apartament z ogródkiem | 50,96 m² | Busko-Zdrój Na sprzedaż komfortowy, 3 pokojowy apartament o powierzchni 50,96 m² , usytuowany na parterze dwupiętrowego budynku...

  • Dom w Szyszczycach z dużym ogrodem
    1 / 16
    Dom w Szyszczycach z dużym ogrodem

    Szyszczyce

    • 299 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 738 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz spokoju, przestrzeni i solidnej bazy pod własny dom? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż przytulny dom jednorodzinny o powierzchni 80 m² (użytkowa ok. 74 m²), położony...

  • Mieszkanie Busko-Zdrój
    1 / 15
    Mieszkanie Busko-Zdrój

    Busko-Zdrój

    • 1 029 938 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 9 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim o pow. 113,18m2 zlokalizowane na IV piętrze w nowym, IV piętrowym budynku z 2023 r. w Busku-Zdroju . Mieszkanie sprz...

  • Działka rolna Śladków Duży Śladków Duży
    1 / 15
    Działka rolna Śladków Duży Śladków Duży

    Śladków Duży

    • 120 000 zł cena
    • 43 100 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    ... Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości TWOJE M Oferuje Na sprzedaż kilka nieruchomości gruntowych o łącznej powierzchni 4,31 hektara. Działki o numerze 158,283,302...

  • Apartament > 34,20 m2
    1 / 8
    Apartament > 34,20 m2

    Busko-Zdrój

    • 379 620 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 11 166 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Oferta deweloperska Brak podatku PCC Szczegóły mieszkania w kolekcji zdjęć Wieloetapowa inwestycja obejmuje sześć kameralnych apartamentowców wkomponowanych w otoczenie zieleni...

  • Apartament > 46,30 m2
    1 / 8
    Apartament > 46,30 m2

    Busko-Zdrój

    • 555 600 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta deweloperska Brak podatku PCC Szczegóły parametrów mieszkania w kolekcji zdjęć Wieloetapowa inwestycja obejmuje sześć kameralnych apartamentowców wkomponowanych w otocze...

  • Apartament > 34,20 m2
    1 / 8
    Apartament > 34,20 m2

    Busko-Zdrój

    • 389 880 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 11 468 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• Mieszkanie Busko-Zdrój
    1 / 12
    Mieszkanie Busko-Zdrój

    Busko-Zdrój

    • 949 221 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 9 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 104,31m2 zlokalizowane na IV piętrze w nowym, IV piętrowym budynku z 2023r. w Busku-Zdroju . W skład nieruchomości wchodzą: - pokój dzienny z ane...

  • Dom 150m2 działka 2700m2 duży potencjał inwestycji
    1 / 11
    Dom 150m2 działka 2700m2 duży potencjał inwestycji

    Łagiewniki

    • 349 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 939 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: dom 150 m² do wykończenia – duża działka 2700 m², okolice Chmielnika / Szydłowa Dom z potencjałem inwestycyjnym | Duża działka | Dwa wjazdy Na sprzedaż dom jednorodzin...

  • Mieszkanie Busko-Zdrój rynek pierwotny ul. Ludwika Waryńskiego

    Busko-Zdrój » ul. Waryńskiego

    • 711 450 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 9 240 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedstawiam do sprzedaży apartament M5 klasy premium  o powierzchni 76,51 m2 z przeszklonym tarasem o powierzchni 37,03 m2, położony na parterze budynku B2 - 250 m od parku zdrojo...

Busko-Zdrój » ul. Waryńskiego

    • 555 600 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Apartamenty uzdrowiskowe "HYGGE" to inwestycja składająca się z 6 kameralnych budynków, wkomponowanych harmonijnie w otoczenie, w sąsiedztwie Parku Zdrojowego oraz najnowocześniejs...

  • Dom Zbrodzice ul.

    Zbrodzice

    • 355 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 3 087 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Miło mi zaprezentować w ofercie biura idealną nieruchomość dla rodziny. Świetna lokalizacja - Zbrodzice 4 km od Buska Zdroju, dom wg projektu Archeton "Dom na stoku" jest sprzedawa...

  • Dom Szaniec ul.

    Szaniec

    • 525 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 4 269 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję do sprzedaży dom o powierzchni około 123 m2 położony w Szańcu,  7 km od Buska Zdroju,  na przestronnej działce 1392 m². Budynek z lat 70-tych po remoncie w 2023 roku - goto...

  • Mieszkanie Busko-Zdrój rynek pierwotny ul.

    Busko-Zdrój

    • 1 266 828 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 12 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    HOT OFERTA TYLKO U NAS!!!Apartament 104,18 m² z tarasem | Nowa inwestycja | Busko-Zdrój | Park ZdrojowyNa sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 104,18 m² z tarasem 38,03 m²,...

  • Mieszkanie Busko-Zdrój rynek pierwotny ul.

    Busko-Zdrój

    • 614 528 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 803 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA TYLKO U NAS!!!Apartament 48,01 m² z tarasem | Nowa inwestycja | Busko-Zdrój | Park ZdrojowyNa sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 48,01 m² z tarasem 26,17 m², p...

  • Mieszkanie Busko-Zdrój rynek pierwotny ul.

    Busko-Zdrój

    • 426 329 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 11 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    HOT OFERTA TYLKO U NAS!!!Apartament 35,06 m² z tarasem| Nowa inwestycja | Busko-Zdrój | Park ZdrojowyNa sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 35,06 m² z tarasem 10,35 m², po...

  • działka sprzedam
    działka sprzedam

    Janina

    • 76 000 zł cena
    • 6 886 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka na sprzedaż w miejscowości Janina gm. Busko-Zdrój o pow.6886 m2 nr. działki 542/8. Kontakt tel. [tel] . Cena do negocjacji.

  • Działka Widuchowa ul.

    Widuchowa

    • 65 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieduża działka budowlana o powierzchni 6 arów (ok. 600 m²) położona w Widuchowej, 10 minut drogi od Buska-Zdroju. To idealna propozycja dla osób, które marzą o własnym...