• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Śladków Duży

(1)
  • Działka rolna Śladków Duży Śladków Duży
    1 / 15
    Działka rolna Śladków Duży Śladków Duży

    Śladków Duży

    • 120 000 zł cena
    • 43 100 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    ... Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości TWOJE M Oferuje Na sprzedaż kilka nieruchomości gruntowych o łącznej powierzchni 4,31 hektara. Działki o numerze 158,283,302...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka rekreacyjna - Jasień (gm. Staszów) 1900 m2
    1 / 6
    Działka rekreacyjna - Jasień (gm. Staszów) 1900 m2

    Jasień

    • 190 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna w miejscowości Jasień, gm. Staszów, woj. świętokrzyskie. Nr działki 378/1. Powierzchnia 1900 m2. Przybliżone wymiary to 44x44 m. Do sprzedania działka rolno-re...

  • sprzedam zabudowania z ziemia ,ogrodem,
    1 / 10
    sprzedam zabudowania z ziemia ,ogrodem,

    Zawada

    • 600 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    sprzedam dom dwukondygnacyjny ,podpiwniczony,z dwoma budynkami gospodarczymi,ogrodem,ziemia uprawna 1.12ha w Zawada /Baltowka/gm, Ozarow woj,Swietokrzyskie.przy trasie Lublin-Ki...

  • Dom, z lokalami komercyjnymi i in.
    Dom, z lokalami komercyjnymi i in.

    Chmielnik

    • 549 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 2 196 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość położona jest w Chmielniku, blisko Rynku. W jej skład wchodzą: działka o pow. 334 m.kw., budynek mieszkalny z 2 lokalami komercyjnymi, wolnostojąc...

  • Dom w Szyszczycach z dużym ogrodem
    1 / 16
    Dom w Szyszczycach z dużym ogrodem

    Szyszczyce

    • 299 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 738 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz spokoju, przestrzeni i solidnej bazy pod własny dom? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż przytulny dom jednorodzinny o powierzchni 80 m² (użytkowa ok. 74 m²), położony...

  • Dom Chmielnik  Chmielnik
    1 / 7
    Dom Chmielnik Chmielnik

    Chmielnik

    • 399 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 2 510 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tylko u NAS ! BIURO NIERUCHOMOŚCI TWOJE M OFERUJE Na sprzedaż...

  • Dom, bud. gospodarcze i 3000m.kw. działki
    1 / 16
    Dom, bud. gospodarcze i 3000m.kw. działki

    Zrecze Duże

    • 289 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 890 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość położona jest w m. Zrecze Duże, 4 km od Chmielnika. Działka ma 3000 m.kw. powierzchni, 23 m szerokości i 135 m długości. Zabudowana jest domem mieszkalnym, budynkiem z...

  • Dom z potencjałem w spokojnej okolicy – Suchowola k. Chmielnika 120m2
    Dom z potencjałem w spokojnej okolicy – Suchowola k. Chmielnika 1...

    Suchowola

    • 269 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 242 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYLKO U NAS!! Biuro Pośrednictwa Nieruchomości ESTATE EXPERT OFERUJE: Na sprzedaż dom jednorodzi...

  • Działka Wola Żydowska gm. Kije
    1 / 5
    Działka Wola Żydowska gm. Kije

    Wola Żydowska

    • 150 000 zł cena
    • 4 700 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 4700 m2 zlokalizowana w Woli Żydowskiej, w gm. Kije. Działka w kształcie trapezu, narożna o wym. 35m (front) x 5,50m x 78m x 64m x 130m. Dojazd do nieruchom...

  • Dom Chmielnik Jasień
    1 / 15
    Dom Chmielnik Jasień

    Chmielnik

    • 540 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 175m2, zlokalizowany w miejscowości Jasień, gm. Chmielnik. Dom o konstrukcji drewniano-murowanej wybudowany w latach 70-...

  • Lokal użytkowy Chmielnik
    1 / 10
    Lokal użytkowy Chmielnik

    Chmielnik

    • 13 530 000 zł cena
    • 3 364 m2 powierzchnia
    • 4 022 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż zabudowana działka o pow. 14360m2 zlokalizowana w Chmielniku. W skład zabudowań wchodzą: - Magazyn garażowo - magazynowy - o pow. 124,37 m2; - Magazyn rezerwowy...

  • Działka przemysłowa Samostrzałów gm. Kije
    1 / 10
    Działka przemysłowa Samostrzałów gm. Kije

    Samostrzałów

    • 38 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka o powierzchni 1800 m2 zlokalizowana w Samostrzałowie w gm. Kije. Działka w kształcie trapezu, narożna, o wym. ok. 90m (front) x 45m x m x 68m x 12,5m. Dojazd do nieruchom...

  • Mieszkanie Chmielnik
    1 / 11
    Mieszkanie Chmielnik

    Chmielnik

    • 399 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 63,50m2 zlokalizowane na II piętrze w bloku w Chmielniku. W skład mieszkania wchodzą: trzy pokoje o pow. ok. 21,47m2, 11,92m2, 11,6...

  • Działka Stawiany gm. Kije
    1 / 7
    Działka Stawiany gm. Kije

    Stawiany

    • 180 000 zł cena
    • 7 312 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 7312m2 zlokalizowana w Stawianach gm. Kije pow. pińczowski. Grunt o przybliżonych wymiarach ok. 26x9x261x20x270m. Dojazd drogą asfaltową. Działka obj...

  • Działka Samostrzałów gm. Kije
    1 / 8
    Działka Samostrzałów gm. Kije

    Samostrzałów

    • 308 000 zł cena
    • 65 200 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 65 200 m2 , zlokalizowane w miejscowości Samostrzałów, gm. Kije. W skład nieruchomości wchodzą: - dwie działki o łącznej pow. 29...

  • Działka przemysłowa Chmielnik
    1 / 15
    Działka przemysłowa Chmielnik

    Chmielnik

    • 1 217 700 zł cena
    • 10 839 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Do sprzedania działka o pow. 10 839 m 2 , zlokalizowana na terenach przemysłowych w Chmielniku. Teren utwardzony, ogrodzony, uzbrojony w wodę, prąd i kanalizację. Wymiary dział...

  • Działka Chmielnik Minostowice
    1 / 14
    Działka Chmielnik Minostowice

    Chmielnik

    • 180 000 zł cena
    • 7 100 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 7100 m2, zlokalizowana w miejscowości Minostowice , gmina Chmielnik . Działka niezabudowana, o kształcie prostokąta, o wymiarach (w przybliżeniu): 28...

  • Działka usługowa Chmielnik Śladków Mały
    1 / 7
    Działka usługowa Chmielnik Śladków Mały

    Chmielnik

    • 180 000 zł cena
    • 4 830 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż działka o pow. 4830m2 zlokalizowana w Śladkowie Małym, niedaleko drogi nr 73. Grunt o przybliżonych wymiarach ok. 60x80m. Dojazd drogą asfaltową. Media: woda prze...

  • Działka Chmielnik Minostowice
    1 / 5
    Działka Chmielnik Minostowice

    Chmielnik

    • 170 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 2900 m2 zlokalizowana w miejscowości Minostowice, gm. Chmielnik. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka w pierwszej linii od drogi,...

  • Działka Chmielnik Chomentówek
    1 / 8
    Działka Chmielnik Chomentówek

    Chmielnik

    • 81 000 zł cena
    • 3 005 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 3005 m2 zlokalizowana w miejscowości Chomentówek gm. Chmielnik, pow. kielecki. Grunt o przybliżonych wymiarach ok. 42x70, szerokość frontu ok. 4...

  • Działka Chmielnik Chomentówek
    1 / 5
    Działka Chmielnik Chomentówek

    Chmielnik

    • 81 000 zł cena
    • 3 006 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 3006m2 zlokalizowana w miejscowości Chomentówek gm. Chmielnik, pow. kielecki. Grunt o przybliżonych wymiarach ok. 35x67x57x64, szerokość frontu ok...

  • Działka Chmielnik
    1 / 10
    Działka Chmielnik

    Chmielnik

    • 13 530 000 zł cena
    • 14 360 m2 powierzchnia
    • 943 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Domek w cenie mieszkania
    Domek w cenie mieszkania

    Chmielnik

    • 295 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 3 431 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nieruchomość położona jest w Chmielniku. Stanowi ją działka o pow. 359 m.kw. oraz mały dom o pow. zabudowy 86 m.kw. Dom jest częścią bliźn...

  • 1 / 3
    Działka Skorzów rynek pierwotny ul.

    Skorzów

    • 110 000 zł cena
    • 1 217 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie sprzedaży posiadamy działkę o powierzchni 1.217m2 w miejcowości Skorzów gmna Busko Zdrój. Idealne miejsce do zamieszkania i wypoczynku - dookoła cisza i spokój oraz piękn...

  • Działka Jasień ul.

    Jasień

    • 200 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka nr 129/1 o powierzchni 2,0021 ha, położona w urokliwej miejscowości Jasień, gmina Chmielnik, powiat kielecki. Dojazd do działki droga utwardzona.Atuty działki:•...

  • Dom Szaniec ul.

    Szaniec

    • 525 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 4 269 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję do sprzedaży dom o powierzchni około 123 m2 położony w Szańcu,  7 km od Buska Zdroju,  na przestronnej działce 1392 m². Budynek z lat 70-tych po remoncie w 2023 roku - goto...

  • Dom Chmielnik ul.

    Chmielnik

    • 630 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję do sprzedaży dom po generalnym remoncie z dużą działką 79 arów położony w spokojnej miejscowości Zrecze Małe, zaledwie 3 km od Chmielnika. Dom idealny dla rodziny, duża dzi...

  • Dom Suchowola ul.

    Suchowola

    • 549 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Suchowola w gminie Chmielnik, idealna dla osób szukających dużej działki z zabudowaniami gospodarczymi oraz potencjałem do własnej...