• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Hyżne
  • Pieńczykowo
  • Białka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Rogojny

(1)
  • Działka na Mazurach - Rogojny, jezioro Łaźno, WZ

    Rogojny

    • 98 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działki na Mazurach z warunkami zabudowy.Dwie niezabudowane działki położone są obok siebie i mają powierzchnie po 3000m2.Ze względu...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka do zabudowy nad jeziorem

    Orzechowo

    • 105 000 zł cena
    • 1 505 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Idalia Sobolewska
    Agent nieruchomości

  • Działka do zabudowy- Orzechowo gm. Stare Juchy

    Orzechowo

    • 170 000 zł cena
    • 1 598 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Idalia Sobolewska
    Agent nieruchomości

  • Działki nad stawem pod zabudowę
    1 / 16
    Działki nad stawem pod zabudowę

    Bałamutowo

    • 120 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ze wspólną częścią plaży nad oczkiem wodnym Atrakcyjne działki budowlane położone w ogrodzonym i zagospodarowanym kompleksie działek w okolicy miejscowości Bałamutowo, odd...

  • Działki do zabudowy - 14 km. od Ełku

    Bałamutowo

    • 117 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Idalia Sobolewska
    Agent nieruchomości

  • Działka w Gąskach - płaski teren z linią brzegową jeziora
    1 / 8
    Działka w Gąskach - płaski teren z linią brzegową jeziora

    Gąski

    • 330 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Urokliwa działka w Gąskach - płaski teren z linią brzegową jeziora. Lokalizacja: Gąski, gm. Olecko - mazurska wieś, oddalona od Olecka zaledwie 11 km, od Ełku 18 km. Działka nr...

  • Gąski gm. Olecko. Działka z linią brzegową jeziora
    1 / 6
    Gąski gm. Olecko. Działka z linią brzegową jeziora

    Gąski

    • 380 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Wyjątkowa nieruchomość z linią brzegową jeziora. Działka znajduję się na wzniesieniu, co pozwala podziwiać niezwykle piękną panoramę jeziora. Lokalizacja: Gąski, gm. Olecko - maz...

  • Działki - usługi turystyczne nad Jeziorem Dybowskim. Rożyńsk
    1 / 10
    Działki - usługi turystyczne nad Jeziorem Dybowskim. Rożyńsk

    Rożyńsk Wielki

    • 230 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działki doskonale usytuowane nad Jeziorem Dybowskim, Rożyńsk Wielki, gm. Prostki. Miejscowy plan zagospodarowania terenu: zabudowa rekreacji turystycznej. Działki o p...

  • Działka w Sajzach!
    1 / 4
    Działka w Sajzach!

    Sajzy

    • 999 999 zł cena
    • 18 797 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka zlokalizowana w Sajzach na Mazurach. Nieruchomość o powierzchni 18797 m2, w kształcie trapezu, o zróżnicowanym ukształtowaniu terenu. W drodze prąd i woda. W...

  • Działka rekreacyjna/inwestycyjna 0,38ha ze starodrzewiem
    1 / 13
    Działka rekreacyjna/inwestycyjna 0,38ha ze starodrzewiem

    Boćwinka

    • 230 000 zł cena
    • 3 828 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka rekreacyjna/inwestycyjna 0,38ha ze starodrzewiem na Mazurach obok ścieżki rowerowej GrenVelo Działka rekreacyjna/inwestycyjna położona w bardzo urokliwym miejscu na Mazura...

  • Działka rekreacyjna 0,37ha z linią brzegową i starodrzewiem
    1 / 15
    Działka rekreacyjna 0,37ha z linią brzegową i starodrzewiem

    Boćwinka

    • 380 000 zł cena
    • 3 680 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna położona w bardzo urokliwym miejscu na Mazurach. Nad rzeczką w otoczeniu pięknych starych drzew. 250m od rzeki Gołdapy idealnej na spływy kajakowe. Tutaj odpoc...

  • Sprzedam Działki Rolne Leśne
    1 / 8
    Sprzedam Działki Rolne Leśne

    Kowale Oleckie

    • 50 000 zł cena
    • 74 537 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na Sprzedaż Działki Rolne w Kowalach Oleckich tylko 50 000 zł za hektar! Działki rolne położone w miejscowości Kowale Oleckie . Idealne dla rolników lub osób szukających gruntów po...

  • Dom Rydzewo ul. Orzechowa

    Rydzewo » ul. Orzechowa

    • 1 390 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 10 297 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż Atrakcyjny dom w Rydzewie ul. Orzechowa 4, gm. Miłki nad jeziorem Niegocin! Na sprzedaż piękny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 135,5 m na działce nr 318/30 ,...

  • Działka Rydzewo ul. Mazurska

    Rydzewo » ul. Mazurska

    • 2 312 400 zł cena
    • 18 800 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kompleks od 6 do 12 działek budowlanych Rydzewo, ul. Mazurska 111 Oferuję do sprzedaży atrakcyjny kompleks od 6 do 12 działek budowlanych o powierzchni ok. 1500 m k...

  • Lokal Rydzewo ul. Mazurska

    Rydzewo » ul. Mazurska

    • 12 000 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 24 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż Port/Tawerna Tło dla Mew Rydzewo, gm. Miłki bezpośrednio nad jeziorem Boczne/Niegocin (Szlak Wielkich Jezior Mazurskich) Oferuję do sprzedaży wyjątkową nieruchomość in...

  • Działka Rydzewo ul. Obwodowa

    Rydzewo » ul. Obwodowa

    • 249 000 zł cena
    • 1 370 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr 185/6 o pow. 1370 m Rydzewo, gm. Miłki, nad jeziorem Niegocin (Szlak Wielkich Jezior Mazurskich) Oferuję atrakcyjną działkę budowlaną położoną w m...

  • Działka z linią brzegową, Szwałk, Puszcza Borecka
    1 / 3
    Działka z linią brzegową, Szwałk, Puszcza Borecka

    Szwałk

    • 272 460 zł cena
    • 4 541 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działki z linią brzegową Jeziora Szwałk Wielki, położone we wsi Szwałk, gmina Kowale Oleckie. Inwestycja składa się z 16 działek o powierzchni od 4541 m2 do 7092 m2....

  • Działka w urokliwej lokalizacji
    1 / 16
    Działka w urokliwej lokalizacji

    Gorło

    • 470 000 zł cena
    • 996 m2 powierzchnia
    • 472 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej nad jeziorem Ułówki w miejscowości Gorło gmina Stare Juchy. Jezioro Ułówki znajduje się w strefie ciszy, posiada po...

  • Działka z linią brzegową i WZ!
    1 / 16
    Działka z linią brzegową i WZ!

    Żywy

    • 799 000 zł cena
    • 20 186 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadamy w ofercie atrakcyjną działkę z linią brzegową Jeziora Żywy – Żywy, gmina Kruklanki. Dane podstawowe Lokalizacja: Żywy, gmina Kruklanki, powiat giżycki, woj. warmińsko-ma...

  • Sprzedam ziemię rolną
    Sprzedam ziemię rolną

    Główka

    • 237 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam ziemię rolną o powierzchni użytkowej 3 ha . Działka położona jest w okolicach Gołdapi , przy dróżce rowerowe Grand Velo . Odległość do drogi Wojewódzkiej 650 to...

  • Działka Rydzewo

    Rydzewo

    • 1 300 000 zł cena
    • 11 212 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli kochasz Mazury i marzysz o własnej działce w tej części Polski to ta oferta jest skierowana do Ciebie. Prezentujemy na sprzedaż dużą działkę położoną w miejscowości Ry...

  • Działka budowlana Rydzewo gm. Miłki, Brzozowa
    1 / 7
    Działka budowlana Rydzewo gm. Miłki, Brzozowa

    Rydzewo

    • 162 484 zł cena
    • 3 316 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości "Własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż działki na Mazurach. Działki są położone w malowniczej miejscowości Rydzewo gmina Miłki powiat Giżycki. Rydzewo je...

  • Dom Jakunówko gm. Pozezdrze
    1 / 6
    Dom Jakunówko gm. Pozezdrze

    Jakunówko

    • 550 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 5 289 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości "Własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż siedlisko na Mazurach. Siedlisko położone jest w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Zabudowa Budynek mieszkalny par...

  • Dom Jakunówko gm. Pozezdrze
    1 / 6
    Dom Jakunówko gm. Pozezdrze

    Jakunówko

    • 1 340 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 12 885 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości "Własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż siedlisko na Mazurach. Nieruchomość składa się z gospodarstwa oraz działek rolnych. Łączny obszar 7 działek to 14,9...

  • Działka Kukowo gm. Olecko
    1 / 7
    Działka Kukowo gm. Olecko

    Kukowo

    • 75 000 zł cena
    • 3 012 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka rolna z warunkami zabudowy we wsi Kukowo gm. Olecko. Działka o powierzchni 3012 mkw. Dojazd bardzo dobry drogą asfaltową, ok. 4km od centrum miasta Olecko. Prze...

  • Na sprzedaż nieruchomość na Mazurach
    1 / 4
    Na sprzedaż nieruchomość na Mazurach

    Stare Juchy

    • 1 099 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 6 245 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nieruchomość na Mazurach, w malowniczej miejscowości Szczecinowo – gmina Stare Juchy, zaledwie 100 m od jeziora Szóstak Dane techniczne - Powierzchnia użytkowa: 176,9...

  • Działka Rydzewo ul. Mazurska

    Rydzewo » ul. Mazurska

    • 12 000 000 zł cena
    • 2 316 m2 powierzchnia
    • 5 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż Port/Tawerna Tło dla Mew Rydzewo, gm. Miłki bezpośrednio nad jeziorem Boczne/Niegocin (Szlak Wielkich Jezior Mazurskich) Oferuję do sprzedaży wyjątkową nieruchomość i...

  • Działka, 3200 m2, widok, linia brzegowa, Gąski
    1 / 11
    Działka, 3200 m2, widok, linia brzegowa, Gąski

    Gąski

    • 160 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    NA SPRZEDAŻ Działki o powierzchni od 3041 do 6175 m2 położone przy gminnym, ogólnodostępnym terenie z linią brzegową Jeziorem Małe Gąski, gmina Olecko Nieruchomość jest zlokali...

  • Prawdziwe mazurskie siedlisko na skraju puszczy
    1 / 16
    Prawdziwe mazurskie siedlisko na skraju puszczy

    Jurkowo

    • 1 890 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 5 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz spokojnego siedliska, miejsca dla swojej rodziny, gości, zwierząt? Doceniasz architekturę doskonale wpisującą się w krajobraz? Marzysz o miejscu z historią, której mógłbyś...

  • Stara Szkoła na Mazurach
    Stara Szkoła na Mazurach

    Boćwinka

    • 799 000 zł cena
    • 640 m2 powierzchnia
    • 1 249 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Stara, mazurska szkoła. Wieś Boćwinka, Gmina Kruklanki, Powiat Giżycki. Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Znakomite miejsce na dom opieki, ośrodek rehabilitacyjny,...

  • Działka Rydzewo ul. Mazurska

    Rydzewo » ul. Mazurska

    • 214 000 zł cena
    • 1 424 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane Rydzewo, ul. Mazurska 111 Oferuję do sprzedaży atrakcyjne działki budowlane o powierzchni ok. 1425 m każda , położonych w miejscowości Rydzewo...