• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Pyszczyn

(1)
  • Dom Pyszczyn ul.

    Pyszczyn

    • 2 100 000 zł cena
    • 254 m2 powierzchnia
    • 8 268 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Rezydencja z duszą w Pyszczynie — dom, który daje przestrzeń do życiaNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w zielonej i spokojnej miejscowości Pyszczyn (gm. Dobrcz) — idealna...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Stronno

    • 5 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    DOMATOR NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom Magdalenka rynek pierwotny ul.

    Magdalenka

    • 485 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 032 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z potencjałem w zielonej Magdalence - projekt SzafirNa sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem w stanie surowym zamkniętym, położony w cichej i kameralnej c...

  • Działka Dobrcz ul. Leśna

    Dobrcz » ul. Leśna

    • 197 500 zł cena
    • 807 m2 powierzchnia
    • 245 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Dobrczu — idealna pod dom jednorodzinnyNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 807 m², położona w Dobrczu przy ul. Leśnej — w spokojnej, zielonej...

  • Dom Borówno gm. Dobrcz
    1 / 12
    Dom Borówno gm. Dobrcz

    Borówno

    • 849 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 9 540 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ładny dom w Borównie serdecznie polecam!! TO JEST NIERUCHOMOŚĆ GODNA POLECENIA Dom jednorodzinny o powierzchni ok 90m2 wybudowany w 2025 roku na działce o powierzchni 630m2 w Bo...

  • Siedlisko rolne Borówno, gm. Kowalewo Pomorskie
    1 / 13
    Siedlisko rolne Borówno, gm. Kowalewo Pomorskie

    Borówno

    • 449 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 878 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości rolnej zabudowanej budynkami gospodarczymi i budynkiem mieszkalnym - siedliska rolnego. LOKALIZACJA  - Bo...

  • Dom Dobrcz
    1 / 15
    Dom Dobrcz

    Dobrcz

    • 990 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Wyjątkowy dom typu bungalow w miejscowości Włóki - przestrzeń, komfort i spokojna okolica Nowa cena minus 200 000 zł Zapraszam do zapo...

  • Działka budowlana Stronno gm. Dobrcz, Bez Nazwy
    1 / 10
    Działka budowlana Stronno gm. Dobrcz, Bez Nazwy

    Stronno

    • 399 000 zł cena
    • 4 458 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Stronno gm.Dobrcz Na sprzedaż działka 4458m2 z rozpoczętą budową domu w miejscowości Stronno, gmina Dobrcz. Pozwolenie na budowę aktualne- bieżące wpisy w dzienniku bu...

  • Dom Stronno gm. Dobrcz, Bez Nazwy
    1 / 10
    Dom Stronno gm. Dobrcz, Bez Nazwy

    Stronno

    • 249 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 923 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Stronno gm.Dobrcz - NOWA CENA Na sprzedaż dom 270m2 w stanie surowym otwartym niezadaszonym położony na działce 1200m2 w miejscowości Stronno, gmina Dobrcz. Pozwolen...

  • Działka budowlana Stronno gm. Dobrcz, Bez Nazwy
    1 / 5
    Działka budowlana Stronno gm. Dobrcz, Bez Nazwy

    Stronno

    • 99 900 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Stronno gm.Dobrcz Na sprzedaż działka 1200m2 -do wydzielenia w miejscowości Stronno, gmina Dobrcz. Sąsiednie działki - tereny zabudowane lub rolne Media -woda...

  • Działka budowlana Stronno gm. Dobrcz
    1 / 12
    Działka budowlana Stronno gm. Dobrcz

    Stronno

    • 127 500 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Oferta tylko w Jagła Nieruchomości. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1500 m2 zlokalizowanej w m...

  • Dom Dobrcz ul.

    Dobrcz

    • 1 400 000 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 6 830 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom, który ma WSZYSTKO: basen, sauna,  i fotowoltaika! Szukasz komfortowego azylu z ogromną działką, gdzie koszty utrzymania niemal nie istnieją? Chcesz cieszyć się własną strefą S...

  • Dom Borówno

    Borówno

    • 890 000 zł cena
    • 193 m2 powierzchnia
    • 4 612 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż piękna nieruchomość w środku lasu w m. Kolonia Borówno, gmina Dębno. Na sprzedaż dom wolnostojący wraz z budynkami gospodarczymi otoczony lasem. Dom o powierzchni 193...