• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Nowogrodziec
  • Strumienna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ziębicami

(67)
  • Na sprzedaż mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich
    1 / 11
    Na sprzedaż mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich

    Ząbkowice Śląskie

    • 365 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 4 933 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w spokojnej i zielonej części Ząbkowic Śląskich. To propozycja dla osób ceniących komfort życia, p...

  • Działka Pomianów dolny

    Pomianów Dolny

    • 46 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ziębice, 24.04.2026r.Burmistrz Ziębicul. Przemysłowa 1057-220 ZiębiceOGŁOSZENIEBurmistrz Ziębic na podstawie ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz....

  • Na sprzedaż mieszkanie w Paczkowie
    1 / 10
    Na sprzedaż mieszkanie w Paczkowie

    Paczków

    • 230 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 3 027 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone w urokliwej miejscowości Paczków, w powiecie powiat nyski, województwie województwo opolskie. Podstawow...

  • Przetarg - obręb Czarnolas

    Czarnolas

    • 57 700 zł cena
    • 1 120 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tereny zabudowy mieszkaniowejjednorodzinnejKRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAODDZIAŁ TERENOWY W OPOLUpodaje do publicznej wiadomości informację o przetargu ustnym nieograniczonymna...

  • Komfortowy dom z 3 sypialniami i dużą działką

    Niemcza

    • 570 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 6 628 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom typu bliźniak położony w spokojnej okolicy Niemczy. Idealny dla rodziny lub osób szukających wygodnej przestrzeni z dużą działką oraz dost...

  • Nieruchomość na sprzedaż

    Kamiennik

    • 351 000 zł cena
    • 23 417 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Syndyk Masy Upadłości Eko Zielona Energia Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Skarbimierzu – Osiedlu (KRS: 0000487001, NIP: 7471893857) informuje o sprzedaży z wolnej ręki, w formi...

  • Działka Biały Kościół ul.

    Biały Kościół

    • 99 000 zł cena
    • 1 066 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Działka budowlana nr 64/8 o powierzchni 1066 m² - niedaleko Biały Kościół ,blisko lasu,spokojna okolica.Ślężańskie biuro Aleksandra Powierska Nierucho...

  • Dom Niemcza, Ratuszowa
    1 / 5
    Dom Niemcza, Ratuszowa

    Niemcza

    • 420 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 1 680 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AMG Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom kamienicę do remontu o powierzchni użytkowej ok. 250 m2 usytuowaną w centrum Niemczy, ul. Ratuszowa. Możliwość wydzielenia 5 mieszkań. Kam...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Na sprzedaż działka inwestycyjna Ząbkowice Śląskie
    1 / 6
    Na sprzedaż działka inwestycyjna Ząbkowice Śląskie

    Ząbkowice Śląskie

    • 350 000 zł cena
    • 8 766 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 22, obręb 13 Sadlno, położona w Ząbkowicach Śląskich. Powierzchnia działki wynosi 8766 m², co stwarza szerokie możliwości zagospodarowani...

  • Sprzedam mieszkanie 35,9 m2 w Henrykowie BEZ POŚREDNIKÓW
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie 35,9 m2 w Henrykowie BEZ POŚREDNIKÓW

    Henryków

    • 110 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 3 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam, bez pośredników,bardzo wygodne i energooszczędne mieszkanie własnościowe znajdujące się w Henrykowie (woj. dolnośląskie). Znajduje się ono na parterze kamienicy przy ulic...

  • Działki Miłoszyce Małe/doki letniskowe/staw
    1 / 16
    Działki Miłoszyce Małe/doki letniskowe/staw

    Miłocice

    • 230 000 zł cena
    • 2 178 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki w Miłocicach Małych 113/5 cena 230000 zł - wolna (1997 m2 z prywatnym stawem) 113/10 cena 230000 zł - wolna (2178 m2 z dwoma domkami letniskowymi) 113/3 cena 1...

  • Mieszkanie Niemcza, Rynek
    1 / 9
    Mieszkanie Niemcza, Rynek

    Niemcza

    • 250 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 5 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    AMG Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,90 m2 usytuowane na parterze kamienicy w centrum Niemczy. Mieszkanie znajduje się w dobrej lokalizacji centrum Nie...

  • Mieszkanie na sprzedaż
    1 / 10
    Mieszkanie na sprzedaż

    Otmuchów

    • 380 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe i zadbane mieszkanie umeblowane położone w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie 500 metrów od jeziora. Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, naturę oraz...

  • Do wynajęcia mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich
    1 / 5
    Do wynajęcia mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich

    Ząbkowice Śląskie

    • 1 700 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia komfortowe mieszkanie – Ząbkowice Śląskie Oferujemy na wynajem atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 45,42 m², położone w dogodnej lokalizacji – niedaleko centrum Ząbk...

  • Do wynajęcia mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich
    1 / 7
    Do wynajęcia mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich

    Ząbkowice Śląskie

    • 1 700 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie Przedstawiamy Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 44,70 m² w kamienicy , niedaleko centrum Ząbkowic Śląskich . Skład mieszkania Mieszkanie składa się - z dw...

  • Do wynajęcia mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich
    1 / 5
    Do wynajęcia mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich

    Ząbkowice Śląskie

    • 1 100 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie do wynajęcia – 25,63 m² – ul. Kościuszki, Ząbkowice Śląskie Oferujemy do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 25,63 m², położone przy ul. Kościuszki w Ząbkowica...

  • Dom Kuropatnik ul.

    Kuropatnik

    • 489 999 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZEJeśli szukasz miejsca, gdzie po pracy zamkniesz za sobą bramę, zaparkujesz w swoim garażu i w ciszy własnego ogrodu odpoczniesz od codziennego pośpiechu...

  • Do wynajęcia lokal użytkowy o wysokim standardzie
    1 / 16
    Do wynajęcia lokal użytkowy o wysokim standardzie

    Ząbkowice Śląskie

    • 3 200 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Obniżamy cenę !!!!!!!! Przedstawiamy Państwu do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze odrestaurowanej kamienicy przy ul. Powstańców Warszawy w Ząbkowicach Śląskich. Lokal u...

  • Na sprzedaż mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich
    1 / 12
    Na sprzedaż mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich

    Ząbkowice Śląskie

    • 289 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 3 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy – Ząbkowice Śląskie, blisko centrum Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 73,76 m², położone na pierwszym piętrz...

  • Na sprzedaż lokal użytkowy w Ząbkowicach Śląskich
    1 / 8
    Na sprzedaż lokal użytkowy w Ząbkowicach Śląskich

    Ząbkowice Śląskie

    • 425 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 5 449 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu do sprzedaży lokal użytkowy położony przy ulicy Kościuszki w centrum Ząbkowic Śląskich o powierzchni 78,08 mkw. Lokal posiada dwa poziomy sal ekspozycyjnych...